Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-05-14, 03:41  
Aktualizacja została wprowadzona!
Altrel Altrel jest nieaktywny 19-05-14, 03:41

Witajcie w ten piękny, poniedziałkowy poranek!

Przede wszystkim przypominamy o pobraniu najnowszego klienta gry, bez którego nie zalogujecie się do świata Altaronu.


Aktualizacja właśnie została wprowadzona. Oprócz zmian w samej grze stworzyliśmy całkiem nową stronę główną, która zawiera teraz wiele nowości oraz udogodnień. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi opcjami i podzielenia się ewentualnymi uwagami oraz pomysłami.

Mnogość wprowadzonych nowości jest na prawdę duża! W zapowiedziach opisywaliśmy Wam nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy, systemy oraz zmiany w pvp jak i zmiany w balansie profesji i sub-profesji. Ponadto w tym temacie możecie przeczytać dokładnie o wszelakich zmianach dokonanych w celu poprawy balansu miedzy profesjami jak i odczytać wykresy, które przedstawiają sposób w jaki "to wszystko" działa.

W tym miejscu chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym podczas testów! To dzięki Wam - graczom, którzy spędzają godziny nad testami i dyskusjami dotyczącymi zmian w grze udaje nam się tworzyć Altaron taki jakim jest teraz . Interakcja na poziomie gracz - administracja jest dla nas bardzo ważna!

Mamy też kilka ważnych wiadomości na temat zmian w ekipie. Matt The Healer oraz Mervakis rezygnują ze stanowiska doradcy. Dziękujemy za ich wkład w tworzenie Altaronu. Witamy tym samym nowych doradców: Eletrix na serwerze npvp oraz Slip na serwerze pvp. Miejmy nadzieję, że świeża krew wpłynie pozytywnie na całokształt prac nad Projektem. Ponadto Majkul postanowił, iż skupi się jedynie na tworzeniu grafik tym samym rezygnując ze stanowiska Mistrza Gry. Dziękujemy mu za dotychczasową pracę i pomoc w wielu ważnych zadaniach!

Nie zatrzymujemy Was już więcej na forum. Ruszajcie w świat odkrywać nieznane!


Administracja Altaron.pl

Ostatnio edytowane przez pregusia ; 19-05-14 o 13:24.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 56206
Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 17:38   #41
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bubsko Zobacz post
Ja osobiscie narazie nie widze,zadnego balansu,skoro jedna osoba(wcale nie jakis super wysoki lv nekro-alchemik zwiadowca)zadaje dmg ponad 1k

Przed updatem obrazenia byly calkiem dobrze zbalansowane i wojna wygladala ok...dodalibyscie war moda,kosmetyczne zmiany i bylo by ok.
mogli tak zrobić w tym upku dodać system pvp z war modem a nad reszta jeszcze pracować, wyszło jak wyszło i wszyscy o tym wiedza że jest nie tak jak być powinno
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 17:57   #42
Ancieq
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 18
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ancieq
Domyślnie

Jeszcze tylko zrobicie dodatki do strojow i bedzie git :) Do rycerza podstawowego proponuje miecz (wyciagniety z pochwy) w reku i helm
Ancieq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:01   #43
Maludki
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 20
Domyślnie

Gram magiem i dziękuje za gre :) Jak coś się zmieni to wrócę :)
Maludki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:31   #44
Estebano
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 164
Domyślnie

Jak dobrze ze od miesiaca expie zwiada nekro alchem mrr
__________________
meanwhile in altaron http://i.imgur.com/bZwAJ2e.jpg
Estebano jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:42   #45
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

A mi się podoba. Oprócz kilku błędów które zgłosiłem najszybciej jak się da, update jest zajebisty. Tylko bić lvl, robić zadania i skillować zręczność ;)

Ostatnio edytowane przez Wymiatacz788 ; 19-05-14 o 18:47
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:52   #46
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Najlepsi to są tradycyjnie Ci, którzy nawet nie poznali swoich nowych czarów, nie poszli expić, dostali jedynie bułe od jakiegoś nekromanty i już lament że jest OP. Nekromanta miał być od zawsze mocny tyle że nieudolność Slythii tego nigdy nie dokonała.. a gdy teraz nadeszła normalność czyli duchowny jest od leczenia a nekro od bicia to wszyscy wielce poszkodowani ;/ szkoda że ja 3 lata byłem poszkodowany bo mój nekromanta był ciągle pogarszany, ani leczenia ani DMG. Nie wiem czy wiecie co to jest bonus do zadawanych obrażeń od światła ale jak zaczarujecie sobie bełty na światło to wcale źle nie bijecie... Ewentualnie robić Nekromantów tak jak to kiedyś była moda na Duchownych a Nekromanta był zupełnie niegrywalną postacią, tak tak Dark Shooter i kilku wybrańców powbijali levele tylko dlatego że nie idą za tłumem i dobrze wiedzieli ze w końcu nadejdą właśnie te dni które mamy teraz. :):)

PS. Najlepiej to zróbcie by nekromanta na wojnie tylko latał i poty donosił, może Duchowni będą zadowoleni.


Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Walles ; 19-05-14 o 18:57
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:57   #47
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Chciałem serdecznie podziękować za brak możliwości kupowania składników alchemicznych! Brawo!
Przyłączam się do podziękowań :)
Przy okazji oferta ode mnie:
Kupię miliard plastrów miodu i tyle samo skrzydeł nietoperza, skoro nie można w sklepie tego kupić -_-
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 18:58   #48
krrystian
 
Avatar krrystian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Zielona Góra
Postów: 36
Domyślnie

z tego co widze juz puginał osłabili z 80 do 65 ataku

w expie puginał jest bezuzyteczny niewiele lepszy od bełtow, a wrecz gorszy bo nie ma kpiro.

Jednak z yase unar dalej bije duzo
krrystian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:05   #49
Pamela
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wymiatacz788 Zobacz post
A mi się podoba. Oprócz kilku błędów które zgłosiłem najszybciej jak się da, update jest zajebisty. Tylko bić lvl, robić zadania i skillować zręczność ;)
Mi również się podoba, pomimo, że jestem duchownym. Może są jakieś drobne aspekty, które bym poprawił ale to IMHO kwestia czasu.
Całokształt na +
+Gratulacje dla Eletrix'a i Slip'a ;)
Pamela jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-05-14, 19:29   #50
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Powtarzałem i bede to robil dalej. Administracja ktora aby potrafi pisac formulki i na ich podstawie mysli,ze wszystko osiagnie jest w dupie zeby nie powiedziec,ze juz dalej. Dopieprzyli taki balans,ze sie rzygac chce. Nic poza sprobowaniem wykonania nowych questow nie zamierzam robic na altaronie. update ktory mial byc zbawieniem i przyciagnac graczy wlasnie ich odepchnal ;) Pozdrowienia i gratulacje dla wytrwalych tych ktorym chce sie tutaj jeszcze expic czy tez skilowac. Za czasow slythi bylo mega slabo ale teraz jest chujowo. Co update to wieksze gowno

powiem tak Ci co graja tylko dla expa upek będzie się podobał, natomiast tym co walczą, graja na pvp, już nie koniecznie. Mi balans w ogóle się nie podoba, sto razy lepszy był ten ostatnio co był przed upem, wystarczyły w nim małe kosmetyczne zmiany, co do expa to wystarczy mi "motyka" a i tak lvl wbije nawet najsłabszą postacią. balans pvp = gniot.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin