Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-08-12, 22:03   #41
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Eremce błędnie mnie zrozumiałeś ,miałem na myśli twój styl gry ,czyli zabijanie bezpodstawne wielokrotnie słabszych od Ciebie graczy ,a potem nazywanie ich noobami. Napisz teraz ,że na serwerze pvp enfo nie pastwił byś się nad słabszymi to Cie popre elo
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 23:15   #42
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
@Kuzyn
Nie jestem egoistą tylko logicznie myślącą osobą. Albo się bijesz i grasz na pvp enfo, albo 'huncisz mobki' na non-pvp.
Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Ty Mervakis jesteś tylko strażnikiem gry, mało masz do gadania. Jak nie umiecie grać to tak czy siak będziecie gineli, a mi tylko fragi zabieracie. Co wam szkodzi?
Przeczytaj sobie to i swój pierwszy post w temacie. Jesteś egoistą, który chce sprowadzić serwer typu PVP do PvP-enfo czyli WAR bo chcesz sobie tylko nabijać fragi.

Napewno idea powstania Altaronu nie była taka aby po półtora roku zrobić z niego serwer war.

Jeszcze wracając do poprzedniej wypowiedzi:
Cytat:
Uargumentowałeś tylko jedną z wymienionych wad. (do Mervakisa)
Pozwole sobie odpowiedzieć za Mervakisa mimo tego, że jak dla mnie to są wystarczające powody:
Cytat:
- zwiększenie random pk,
- spadek liczby graczy,
Zwiększenie random pka to nawet źle powiedziane, bo pk będzie ciągle. Każdy będzie chciał sie pojarać czerwoną czaszką a inny złotą.

Spadek liczby graczy nastapi po tym o czym pisano w temacie:
Cytat:
Spowodowałoby to rzezie pod depo
Teraz często jest piekło pod depo, bo komuś znudziła się gra i leje wszystko co popadnie.
Brak banów za fragi i exp
- zwiększenie random pk,
- spadek liczby graczy,
- brak równych szans na starcie
Na liście xinna na pierwszej stronie jest tylko jeden serwer WAR, na całe kilkadziesiąt (a twoje wypowiedzi i pomysły na enfo i tak sprowadzają się do WARu bo nigdzie indziej nie stosuje sie czegoś takieego), co oznacza, że nie jest to popularne.

Teraz weź pod uwagę jeszcze tych graczy, którzy zostali na normalnym pvp (wyłączając gildie bo one i tak sie leją bez końca). Chcieli sobie ludzie pograć normalnie, z ograniczonymi fragami a nie nieustającą wojną a tu nagle takie coś.
Kuzyn jest nieaktywny  
Stare 29-08-12, 23:23   #43
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@eremce
Zapominasz ciągle o tym, że Altaron miał/ma być grą nastawioną rozgrywkę rpg z klimatem. Do tego jest potrzebne także pvp(abyś nie pisał, że takie osoby niech idą na non-pvp), pvp takie jakie jest teraz a nie durna łupanka, gdzie będzie jeden wielki wyścig kto więcej osób ubił.
Z kolei jeśli tak zależy Ci na realistyce gry to w miastach mordowanie było zakazane. To co? Cały Neolith aż do wszelakich bram ma się stać ogromną strefą PZ? Zgaduje, że to już nie pasuje do twego widzi misie.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 00:35   #44
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

@Kuzyn
Dobrze zaskoczyles, że jedni będą chcieli mieć czerwoną czaszkę inni złotą, co spowoduje że sami będą się eliminowac.

@Tyrond
Tak, przeszła mi przez mysl, opcja wprowadzenia ps w neolithcie. nie pamiętam z jakiego to powodu, ale prawdopodobnie żebyście nie płakali, że macie syf pod dp.

@topic
Nie, nie jestem egoista, gdyż ta zmiana ma być korzystna dla wszystkich nie tylko dla mnie, z tym że wy nie jesteście w stanie pojąć że to będzie dla was dobre. Dlaczego na początku 20 wieku, gdy wprowadzono prohibicje alkoholowa w ameryce, spożycie i sprzedaż alkoholu wzrosły kilku krotnie. Dlaczego w krajach gdzie spozycie marihuany jest zakazane, spożycie jest dwukrotnie większe. Nie graliscie nigdy na pvp enfo, więc nie macie o nim pojęcia, a co dopiero o mentalności ludzi na nim grających.

Gdzieś wcześniej wspomnieliscie, że ludzie będą zabijać dla xp. powiedzmy sobie szczerze, to co zuzyje, a to co dostanę, jest totalnie nie porównywalne z zabijaniem potworów. Więc uwierz mi że nie będzie się nikomu chciało biegać po respach, i zabijać ludzi. przypomnijcie sobie ile razy jakiś wysoki poziom, stał pod do bo nie wiedział co mu się chce. wystarczy wtedy że napiszesz na handlu, czacie gry czy czymkolwiek innym, że tu i tu jest pk. Jak głupi będzie leciał, żeby sobie z nudów zabic.

P.S. Pisane na szybko z komórki, także przepraszam, za wszelkie literowki i błędy. Domyślać się.

P.P.S. Tyrond zaistniales w moim słowniku t9, na komórce. Możesz być z Siebie dumny.

P.P.P.S Juste ty mnie w ogóle chyba z kimś mylisz.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 02:49   #45
murzyn
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 0
Domyślnie

Eremce skąd ty kurw$ wiesz w co ja grałem? taki sie cwaniaczek znalazł idź sie wyżyj na karamy, udajesz inteligentnego i logicznie myślącego, a nie potrafisz pojąć, że pomysł jest beznadziejny, ktoś nawet wypunktował ci wszystkie wady a ty nadal swoje. a to że lepiej wiesz co dla mnie dobre mnie rozwaliło, dorośnij.
" Znasz mnie lepiej niż ja sam? O kurwa, oszaleje."
murzyn jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 04:42   #46
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Argumenty, które podał Mervakis, w ogóle mijają się z celem, bo są one fajne ale w teorii, w praktyce okazuje sie zupełnie inaczej. Jestem pewien zr nazwalbys serwer pvp, a wprowadził zmiany, że funkcjonował by on podobnie do enfo, to ludzie by grali i by się im podobało. Większość z was nie wejdzie na enfo, tylko i wyłącznie dlatego że ma taka nazwę a nie inna.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 08:58   #47
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Nie mylę Cie z nikim eremce ,chyba ,że ten char ma 2 ownerów.

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Nie graliscie nigdy na pvp enfo, więc nie macie o nim pojęcia, a co dopiero o mentalności ludzi na nim grających.
W 2003 założyłem konto i pierwszą postać na serwerze inferna. Razem z kolegą po wbiciu 8lvl wysliszmy na powierzchnie ,odrazu po wyjsciu z temple zgon i strata wszystkiego. Chcesz powiedzieć ,że od tamtego czasu wiele się zmieniło na serwerach typu enfo?
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 09:20   #48
Maludki
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 20
Domyślnie

Poco takie coś robić? Nie lepiej poczekać aż będzie więcej graczy i zrobić by nowy server pvp-e? Albo zrobić coś w rodzaju nowej mapki gdzie by były wojny i tam się dostawało expa za zabicie wroga?
Maludki jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 09:52   #49
Abelarrian
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 0
Domyślnie

PvP enfo fajna sprawa ale tylko gdyby powstał 3 serwer.
Abelarrian jest nieaktywny  
Stare 30-08-12, 11:46   #50
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

@Juste ją również w 2003 zacząłem grać, na serwerze Julera (pvp). pierwsze co zrobiłem po wyjsciu z rooka, to zginalem od pk. jak widzisz przygody nasze są podobne, bo zginelismy dlatego że byliśmy noobami.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin