Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-01-19, 14:22   #241
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

@konrad

Powiedziałem kiedyś:
"exp z warmode - exp expem, ale 90 % ludzi "kasując" inne postaci robiła to bez udziału właściciela, łamiąc regulamin tj. pkt IV. 1,2,4,5, za co grozi KASACJA POSTACI!!!"

1.Sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL
2. Udostępnianie konta w grze innym osobom oraz korzystanie z cudzego konta
4. Korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta, 7,30,DEL
5. Wykorzystywanie błędów znalezionych w grze do:
A. kopiowania przedmiotów,
B. powodowania awarii serwera gry,
C. powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem,
D. osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku). 7,30,DEL


Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś.

@Commando Ajek
Skille wbijałeś na no-pvp gdzie mogłeś skillować bez żadnych przeszkód, więc słusznie zostały skasowane.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 14:31   #242
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

A znacie takie powiedzenie gdzie kucharek szesc tam Fasol glodny?
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 15:04   #243
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Sąsiad jak zwykle w punkt!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 15:04   #244
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

"Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś."
akurat artezon logował wtedy na swoją postać xD
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 15:15   #245
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Nawet jeśli by tak było w co nie wieżę pozostaje IV.5.D o którym mówił Gwandi:D
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 16:55   #246
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
@konrad

Powiedziałem kiedyś:
"exp z warmode - exp expem, ale 90 % ludzi "kasując" inne postaci robiła to bez udziału właściciela, łamiąc regulamin tj. pkt IV. 1,2,4,5, za co grozi KASACJA POSTACI!!!"

1.Sprzedawanie, kupowanie bądź wymiana przedmiotów, pieniędzy z gry czy kont za prawdziwe pieniądze bądź inne, nie należące do gry rzeczy (przykładowo za konto lub przedmioty do gry Tibia), 7,30,DEL
2. Udostępnianie konta w grze innym osobom oraz korzystanie z cudzego konta
4. Korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta, 7,30,DEL
5. Wykorzystywanie błędów znalezionych w grze do:
A. kopiowania przedmiotów,
B. powodowania awarii serwera gry,
C. powodowania niestabilności serwera i narażania innych graczy na problemy z graniem,
D. osiągania własnych korzyści w grze (powiększanie umiejętności, poziomu, majątku). 7,30,DEL


Chyba nie chcesz powiedzieć, że artezon wchodził na swoją postać i pomagał ci się tak wyexpić ?? Czyli należała ci się kasacja, której nie dostałeś.

@Commando Ajek
Skille wbijałeś na no-pvp gdzie mogłeś skillować bez żadnych przeszkód, więc słusznie zostały skasowane.
A co ty myślałes, że na mc to robiłem? Jasne że siedział że mną te pół godziny i dawał się rokowac. To wykracza poza wasza sferę rozumowania, ale tak. Siedział i wybiegał z temple. I nie wiem po co po raz setny rozgrzebujesz ta sprawę. Tak jak ja bym twoje sms-y o moją złota rybkę wyciągnął. Bol dupy że wolałem ja za pixelei sprzedać niż plny?

Tu już nie zostanie nic więcej wymyślone, chyba ze ktoś przeniesie ciąg dalszy tej rozmowy do tematu "rozprawa Konrada" czy coś.

Dramatycznie chcieliście zresetować serwer, zabić cpvp w jakikolwiek sposób, a jak was pobanowali za wasz poziom intelektualny to chcecie domagać sie karania za cokolwiek byle by zaszkodzić komukolwiek. Zazwyczaj tak bywa, że żeby karać to trzeba coś udowodnić, a wy tylko insynuujecie, za wyjatkietkiem mózgu kierki który sam się grzebie. Mam nadzieję, że altaron mi się znudzi, zanim wam transferuja postacie. Na początku, dodam, że denerwował mnie wasze posty, ale jak czytam co piszecie to chyba przeżywacie to o wiele bardziej emocjonalnie niż ja. Magik, który tydzień temu napisał, że ma ważniejsze rzeczy niż altaron. "Skończ waść wstydu oszczędź."

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
A znasz takie powiedzenie jak umowa słowna ? Chyba niestety nie znasz.. A taką umową miedzy administracją a graczami było przerzucenie na cpvp ludzi na tamtych zasadach na które się chcąc nie chcąc wszyscy zgodzili.
Pokaż mi ta umowę, bo ja się napewno nie umawialem na zabranie mi lvla, skilli, talarow, pnow. Może wy się na to umowiliscie?

Skonczcie grzebać w historii altaronu, bo zgodzicie się chyba że nie jest rozwojem cofanie się do tego co było. Altaron jest pusty, bo jest:
Trudny
Mały
Nierozwijany regularnie
Dla tak często wspomnianych starych graczy, jest on całkowicie martwy. Kilka postów selba na fb w tydzień potrafily ozywic populację, nie do jakiś powalających rozmiarów, ale ja sam rok temu wróciłem po postach na fb. Nie dzieje się na tyle żeby oszałamiac w postach nowymi zmianami, ale jakieś regularne głupoty, w stylu "sprawdź co u kerii, może wynalazla maść na ból dupy Konrada" z jakimś chwytliwym screenem. Niech altaron chociaż udaje żywego. Jest do tego dobra okazja start sezonowego. Ludzie pograją jak ostatnio, przyjdą jacys nowi/starzy gracze, a jak poznają starych fajterow to wejdą na cpvp. Tamci się wyszumieja i do następnego sezonu będzie spokój.

Keavira
Jak skille transferowac I:I jak wy tam macie skill boost. Kłesty ok.

Ostatnio edytowane przez hejhop ; 27-01-19 o 17:01
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 16:57   #247
Bas
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 26
Domyślnie

Konrad jak zwykle niewinny on nic nie robił a talary sprzedawał 1kk min 50-70 zł wołał xD
Bas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 17:03   #248
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bas Zobacz post
Konrad jak zwykle niewinny on nic nie robił a talary sprzedawał 1kk min 50-70 zł wołał xD
bas jak zwykle na temat i z twardymi dowodami. Latwo tak pisać, co nie?
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 17:06   #249
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

W każdej plotce jest ziarno prawdy.
Nie odpowiem już na Twoja zaczepkę dotyczącej mojej osoby, bo po prostu glupszemu się ustępuje, więc no. :d czekam na dalsze rozmowy :D
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-01-19, 17:26   #250
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Gatka szmatka o serwerach a kiedy mają być wprowadzone nowe tereny? w grudniu po południu tego roku? czy znów w czasie bliżej nie określonym :)

bo widzę że bój się toczy o przeniesienie koxów z spvp gdzie znacznie szybciej i przyjemniej się wykokszą i dojadą obecnych grajków z cpvp z konradem na czele i co znów serwer umrze? :)

ogólnie od 3 lat 0 rozwoju, regres pod każdym względem.. naparzać się dalej w komentarzach tu już nie ma ratunku :D
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin