Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-05-15, 09:30   #31
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał brave12013 Zobacz post
Balans powinien polegać na tym, że każdą profesją gra się równie szybko. Nie chodzi mi o poziom trudności. Bo wiadomo, że wojownik będzie miał najprościej mag najtudniej z racji swoejgo małego defa, ale to nie powinno mieć wpływu na to kto ile robi expa, każdy powinien mieć tyle samo. Bo jednak jest to wkurzające, gdy widzisz woja, który spokojnie sobie chodzi po expie i robi 600k, a ja zwiadem na górskich uciekam z dwoma na plecach biegnę w stronę następnych, nie zbieram loota i wtedy jakimś cudem też mam 600k -.-
Widze, ze posiadasz obszerna wiedze na temat Rycerza, potrzebuje twojej rady. Gram sobie wojownikiem duch/alch, poziom 100~. Chcialbym wiedziec gdzie sa te respy na ktorych wojownicy robia te 600k/h. Niestety znam tylko kosciane smoki.
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:33   #32
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Duchem-alchemikiem to dużo nie poexpisz, taka wybrałeś sobie subke. Na upadłych tez sie robi 600.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:37   #33
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Nie czepiaj sie tak maga bo mag w ten exp k/h musi miec wliczone dedy ktore bardzo latwo lapie :)
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:40   #34
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Nie czepiam się nikogo. Pisze jak jest i jak będzie.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 10:08   #35
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Harakiri Zobacz post
Nie czepiaj sie tak maga bo mag w ten exp k/h musi miec wliczone dedy ktore bardzo latwo lapie :)
Jak się umie grać magiem to się nie pada, ma się zajebisty expi zajebisty profit. możesz sobie zobaczyć gracza Artezon ma 119 lvl szybko expi i ani razu nie padł na potworach
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 10:21   #36
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nil Loth Zobacz post
Widze, ze posiadasz obszerna wiedze na temat Rycerza, potrzebuje twojej rady. Gram sobie wojownikiem duch/alch, poziom 100~. Chcialbym wiedziec gdzie sa te respy na ktorych wojownicy robia te 600k/h. Niestety znam tylko kosciane smoki.
Spróbuj upiory lub katakumby. I zobaczysz, że da się robić duże expy. I nie porównujcie jakiegoś rycerza 1h duch/alchemik do expa zwiadowcy nekromanty/alchemika. Z jakiej paki 1h duch/alchem może expić tak szybko jak zwiad nekro/alchem, który powinien mieć ogromną przewagę w dmg?? Tu chodzi o to, że nawet jeżeli jest 1h duch/alchemikiem to jesteś tankiem, który dużo wystoi. A zwiadowca całe życie musi uciekać od potworów i unikać potworów respiących się na plecach, to samo mag. Z tym, że ja walczyłem 1 kratkę 100% obrażeń, a że Administracja nie mogła się z tym pogodzić, bo przecież zwiadowca ma walczyć w pół zwarciu i zdecydowała to zmienić, bo rozum przyszedł do głowy. To zmniejszyli celność, co osłabiło w expie jeszcze bardziej zwiadowcę. Nie chcę robić więcej expa niż inne, bo wiem, że jeżeli się postaram bardzo to zrobię to. Ale chodzi o to, że rycerz bez wysiłku robi ten exp, mag uważa na to, by nie paść, a ja zwiadowcą muszę uważać, żeby nie paśc, być w odpowiedniej odległości od potwora i w dodatku targać tysiące capa na expa, by posiedzieć na refilu 1h.


Więc chodziło tylko o 1 kratkę 100% obrażeń, by zwiadowca mógł grać SOLO jak inne profesje.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 11:46   #37
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Cytat:
Napisał toxic2002 Zobacz post
Jak się umie grać magiem to się nie pada, ma się zajebisty expi zajebisty profit. możesz sobie zobaczyć gracza Artezon ma 119 lvl szybko expi i ani razu nie padł na potworach
Oczywiscie ja mam za soba dluga kariere w tibi ale nie wszyscy ja maja a chcieliby magiem pograc i wtedy twoja zelazna logika pada bo magiem moze grac tylko ktos kto ma dobry reflex i nie usypia a zwiadowca ma jednak troche lepiej bo wiekszy zapas hp i wiecej pancerza :)

Gralem tez rycerzem i wtedy (przed resem) bylo za latwo po prostu jak byles duchem to leczyles sie czarem i waliles czarem bez zadnego stresu robiac naprawde duzy dmg az mi sie czasem wydaje ze za duzy jak na taki maly koszt many :/
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 11:50   #38
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dlatego mówimy tutaj o doświadczonych graczach. Myślisz, że początkowy zwiadowca zrobi więcej expa niż mag?? Też będzie biegał i nie będzie umiał dobrze trafić kpiro, czy też wyjdzie za róg ściany/skały i kpiro przestanie lecieć.
Wszystkiego trzeba się nauczyć.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 11:59   #39
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Ale nie bedzie mial sytuacji w ktorej zostanie usmiercony przez np oficera na 30lvlu bo walnie 2x lape cos za cos...
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 13:43   #40
Rebella
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Skąd: Łódź
Postów: 62
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rebella
Domyślnie

Ogólnie to z tego co patrzyłam po tej "łatce" to hmmm... Nie mogłam ubić lisa - 2 razy nie trafiłam w abitańca też mi 2 razy nie trafiło POD RZĄD. Biegne przez obóz i bije kpiro w szamankę - 2 hity trafione. Boję sie iść na górskie trolle gdzie mi potrafią po 3 wyjść i jak ja tak nie trafiam to pewna śmierć i trzeba będzie zacząć z kimś expić.

Btw. Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie GRAJĄ i nie GRALI wcześniej zwiadem bo nie mają kompletnie pojęcia o tej sytuacji.
Rebella jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin