Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-05-15, 22:31   #21
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

A ja obecną sytuację skomentuję tylko tak:

Zwiadowca przed resetem był niegrywalny (ilość osób grających zwiadem to potwierdza), po resecie znów się pojawiło ich pełno, ale jestem pewien, że jeszcze z 2-3 miesiące i będzie ich garstka jak przed resetem. Oby tak dalej administracjo.
Pozdrawiam Lary
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 07:00   #22
armidas
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 39
Domyślnie

Ale narzekacie !
Rycerz też "pudłuje" ale to wygląda tak że nie przebija się przez pancerz/tarcze! Poza tym jak widzę 500-600k/h i narzekanie to mi się płakać chce! ja mam 79 lvl praktycznie i najwyżej jestem w stanie zrobić 350k/h więc w czym rycerz ma lepiej? Zwiadowca raz bije dużo i to z dystansu czyli może zabić zanim podejdzie potwór! 2. Zwiad ma dużo życia- nie oszukujmy się, nawet jeśli jakiś mob podejdzie to potrafi wytrzymać go. (Wszechwiedzący wytrzymał 2 rekinołaki i nie płakała).
Chciałem zauważyć że altaron ma mieć trudność a nie wyglądać jak inne ots gdzie lecisz po 20 min na smoki!

Jak dla mnie ta dyskusja was ośmiesza.

Ostatnio edytowane przez armidas ; 13-05-15 o 07:02 Powód: literówki
armidas jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 07:15   #23
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Grasz rycerzem, masz 80 poziom i nie potrafisz expić?? To widzę ładnie tam musisz zabijać szkielety na raindar. Kwestia tego, że musisz wiedzieć na co możesz pójść i jak dużo musisz zainwestować (zwraca się), żeby osiągnąć dobrego expa. Jeżeli się nie przebijasz przez pancerz potwora, to ładne skille masz, pozdrawiam.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 07:28   #24
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Zwiadowca na Altaronie jest najgorszą postacią i najtrudniejszą postacią ponieważ

-niedawno wydałem 28 talarów na refila gdzie mag z którym byłem wydał 8t
PROPONUJE ŻEBY ZMNIEJSZYĆ HAPE ODES KPIRO DO 90/100 MANY

-Zwiadowca Nekro Alch nie ma zbyt dużego wyborów w expach na moim lvl expie tylko na górskich, bo tylko tam się mniej więcej zwraca żeby, móc expić dalej, nie pójdę nigdzie indziej solo bo wszędzie waste, a jak nie będę miał się za co obkupić
to nie pójdę na górskie trolle troche zarobić, BO HAPE ODES KPIRO BIERZE 130 MANY

-Strasznie ciężki exp, bo jeśli chcemy zarobić to expimy na miksturach many które dają 80/120 many więc, trzeba użyć takowe dwie żeby zaatakować potwora nie mówiąc że trzeba się leczyć i używać przyspieszenia czyli do tego zużywamy 70 i 100 many więc, jak nam się wyłączy przyspieszenie w czasie bicia górskiego trolla i nie mamy many czeka nas śmierć albo spamujemy leczenie uciekamy w bezpieczne miejsce i tracimy dużo czasu ponieważ HAPE ODES KPIRO ZABIERA 130 many

-Wolny exp. Zwiadowca ma o wiele wolniejszy exp niż inne profesje, można by było iść na exp i robić tyle exp/h co mag albo rycerz ale trzeba liczyć się z tym że czekają na nas duże straty pieniężne, gdzie inne profesje robią tyle samo z profitem lub im się zwraca yyy no można by było gdyby najpierw zarobiło się tyle żeby tak wastować

-Najwolniejsza postać na expa i na expie. Zwiadowca musi się obkupić na expa
do 0 udźwigu i wtedy można wlec się na expa gdzie inne profesje nie mają z tym problemu ale nawet jak już dostaniemy się na tego expa i tak za długo tam nie posiedzimy bo zaraz się nam wszystko skończy dla porównania taki mag może siedzieć na expie 5 razy dłużej i jeszcze ma udźwig przy okazji reasumując zwiadowca jest wolny a do tego musi cały czas latać do miasta ;(

-Najdłuższe skillowanie, jak chcemy skillować walkę dystansową to musimy to robić przy sklepie z amunicją, albo latamy co jakiś czas ją kupować , a podczas skillowania trzeba tą amunicje uzupełniać ale to nic, da się przeżyć ALE, zwiadowca to jedyna profesja która musi przez wiele wieleeee długich godzin stać w miejsc i klikać na wodę wbijając zręczność żeby używać odpowiedniej kuszy, a jak już osiągniemy swój cel to nasze obrażenia są trochę mniejsze niż mag który w ogóle nie musi skillować.

Grając innymi profesjami ciężko zauważyć te duże utrudnienia i nawet nie mam innych pomysłów niż zmniejszenie many za HAPE ODES KPIRO bo nawet to nie wyrówna wygody grania zwiadem wśród innych profesji.

Jak by było tego mało ;) Administracja zmniejsza celność i nawet jak to jest błąd że raz na jakiś czas wydaje 130 many na trzy nietrafienia w potwora za 130 many to i tak to jest troche niesprawiedliwe ;(

Ostatnio edytowane przez toxic2002 ; 13-05-15 o 07:40
toxic2002 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 07:40   #25
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Grasz rycerzem, masz 80 poziom i nie potrafisz expić?? To widzę ładnie tam musisz zabijać szkielety na raindar. Kwestia tego, że musisz wiedzieć na co możesz pójść i jak dużo musisz zainwestować (zwraca się), żeby osiągnąć dobrego expa. Jeżeli się nie przebijasz przez pancerz potwora, to ładne skille masz, pozdrawiam.
I to jest powód dla którego sobie z Ciebie kpie, chytry gimnazjalisto. Ty nie prowadzisz logicznego dialogu, tylko subiektywny egocentryczny bełkot.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 08:53   #26
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

A co Ty chcesz od niego skoro pisze prawde? Ryckiem na 80 lvl można robić już pod 500. Ja zwiadem na 140 miałem ciężko zrobić 500 i być na plusie. W obecnej sytuacji nie mam ochoty grać kimkolwiek, ponieważ moja ulubiona profesja jest nie do grania. Fakt, że muszę ponownie skillować doprowadza mnie do frustracji. Dodatkowo wiem, że nie osiągnę już tak dobrego wyniku teraz jak było przed resetem. Zwiad był grywalny, przed wprowadzeniem tabelek. Obecnie to najgorsza profa w grze. I tak pewnie będzie jeszcze długo. No może jeszcze mag duch mu równa.
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 08:58   #27
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Tylko ze wy expiac nie macie tak jak mag przez 3/4 swojej gry ze potwor na ktorym expi moze go zdjac na combo jak mu wejda dwie lapy w 0.1 sec :D
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:14   #28
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Balans powinien polegać na tym, że każdą profesją gra się równie szybko. Nie chodzi mi o poziom trudności. Bo wiadomo, że wojownik będzie miał najprościej mag najtudniej z racji swoejgo małego defa, ale to nie powinno mieć wpływu na to kto ile robi expa, każdy powinien mieć tyle samo. Bo jednak jest to wkurzające, gdy widzisz woja, który spokojnie sobie chodzi po expie i robi 600k, a ja zwiadem na górskich uciekam z dwoma na plecach biegnę w stronę następnych, nie zbieram loota i wtedy jakimś cudem też mam 600k -.-
brave12013 jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:22   #29
Harakiri
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 9
Domyślnie

Bo zwiad powinien moc bic silniejsze moby z profitem i dobrym expem bez ryzyka deski niz mag, ryc na takim samym lvl (tzn ryc moglby bic z dobrym expem ale waste) ciezko cos takiego osiagnac bo kazda profesja tutaj dosyc sporo bije ;/
Harakiri jest nieaktywny  
Stare 13-05-15, 09:30   #30
brave12013
 
Avatar brave12013
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 284
Domyślnie

Niestety jeśli administracja w pore nie zareaguje. To znów powtórzy się sytuacja sprzed resetu. Gdzie na serwerze będą sami rycerze 1h, i magowie. Bo zwiad będzie kompletnie nieopłacalny. Po co nim grać skoro mag szybciej expi sam. Jak również w teamie zrobi wiekszy dmg, czy na bossach.
brave12013 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin