Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-07-13, 13:09   #1
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie 6.09.2013 Polska - Czarnogóra [bilety na kibolski sektor]

Jeżeli ktoś się wybiera i nie zamierza siedzieć z piknikami.. (Wraca doping po porozumieniu z Bonkiem - PZPN)

Cytat:
Tak jak zapowiadałem mam bilety na tzw. "kibolski" sektor na mecz Polska - Czarnogóra, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 6 września 2013 roku.

Cena wejściówek: 70 złotych

Zasady zamawiania:

1. Wysyłacie maila z imieniem, nazwiskiem, numerem pesel każdej osoby oraz numerem telefonu i mailem od organizatora grupy. Fajnie jakbyście dopisali z jakiej ekipy jesteście, ale nie jest to konieczne. Mój mail: piotr.koszecki@wp.pl

2. Wysyłacie pieniądze na podany niżej numer konta. Kasa musi dojść do piątku (26.07.2013). Jak dojdzie po tym czasie, to zrobię Wam zwrot. W tytule przelewu koniecznie podajcie nazwisko organizatora grupy (bym wiedział od kogo jest kasa). Mój bank to Credit Agricole, więc jak ktoś będzie chciał wysłać kasę w piątek to najlepiej niech zrobi to w placówce tego banku.

Piotr Koszecki
ul. Bukowa 1, 40-108 Katowice
Credit Agricole
98 1940 1076 5335 4736 0000 0000

3. Na początku sierpnia dostajecie ode mnie maila (podanego wcześniej -> patrz punkt 1) z biletami gotowymi do druku.

Proszę nie wysyłać mi w tym temacie żadnych PW. Maile z innymi danymi niż te powyższe albo z pytaniami będę ignorował. Nie mam czasu na odpisywanie każdemu czy mam jeszcze bilety. Na pewno je mam, a jak nie będę miał wtedy Was powiadomię i zwrócę kasę. Jak ktoś nie ufa, to nie musi korzystać. Teraz mam dwa dalekie wyjazdy na głowie, mam co robić i dlatego nie mam czasu na pogadszuki. Jak ktoś ma jakieś pytanie, bo może o czymś zapomniałem to niech je zada tutaj. Proszę też nie pisać mi na fb, telefonie czy innych gg.

"Czas na zamówienie biletów został przedłużony - póki co do 20 sierpnia"

Ostatnio edytowane przez Walles ; 27-07-13 o 13:14
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-08-13, 22:50   #2
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Zapisy zamknięte. Ci co zamówili dostaną je niedługo na maila.
Od teraz możecie zakupić bilet na ten sektor jedynie poprzez stowarzyszenie kibiców reprezentacji Polski, czyli wyrobić karte kibica + kupić bilet = jesteście w dupie z kasą :D :D ewentualnie chętni posiedzą z pikolami.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin