Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-04-14, 19:58  
Zapowiedź I
Altrel Altrel jest nieaktywny 11-04-14, 19:58

Witajcie drodzy Gracze!

Nadszedł czas na pierwszą zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami aktualizacji!
Dzisiejszym tematem przewodnim będą nowe wyzwania, które dla Was przygotowaliśmy.
W zadaniach, nad którymi pracowaliśmy, duży nacisk położyliśmy na opis fabuły, w jakiej znajduje się Gracz. Podczas rozmów z NPC będziecie mogli dowiedzieć się wiele interesujących faktów na temat historii Królestwa jak i o wydarzeniach z czasów dzisiejszych. Chcieliśmy również, by wyzwania były długie i wymagające, a nagrody, które będziecie mogli uzyskać - satysfakcjonujące nawet dla najbardziej wybrednych.

Cytat:
Służba w szeregach Smoczych Jeźdźców wymaga poświęceń. Szczególnie, gdy podszywamy się pod inną osobę i stąpamy po kruchym lodzie... Czy w chwili próby podołasz wyzwaniu, które narzuca Ci los? Czy stawisz czoła złu, jakiego dotąd nie widziały te ziemie? Jaką drogę wybierzesz? Mroku? Światła? A może jeszcze inną? Zdołasz rozwikłać misterne intrygi i spiski? Zdobędziesz się na odwagę i stawisz krok do przodu?
Od Twoich decyzji zależeć będzie los tego świata...

Spotkasz tych, których wolałbyś nie spotkać...


Zobaczysz to, czego wolałbyś nie widzieć...


Kto wie? Może nawet uda Ci się wzbić w powietrze na jednym ze smoków!


Przeciwnicy będą podstępni i silni!


Od tego, jaką ścieżkę wybierzesz będzie zależało kogo (lub co) spotkasz na swojej drodze.

Cytat:
Po raz kolejny wojna, która nas otacza, daje się we znaki. Zapasy się kurczą, a ochotników z Archipelagu Licor wciąż przybywa. Nie dopuść do kryzysu i przyczyń się do uratowania gospodarki w Królestwie!

Praca dla armii nie polega jedynie na walce z najeźdźcą. Równie ważne są zapasy, o które trzeba dbać.


Weź udział w szeregu interesujących misji, które rzucą światło na wiele intrygujących spraw.

Cytat:
W ciemnej głuszy, gdzie matka natura może odetchnąć, pewien badacz pracuje nad dziełem swojego życia. Człowiek ten zwiedził niemalże cały świat i ma wiele ciekawych historii do opowiedzenia, lecz najpierw musisz zapracować na jego szacunek. Odkryj tajemnice, które skrywa starzec i zmierz się z siłą czystej natury!

Edmund niechętnie powie coś więcej dla młodzieniaszków, których nawet nie zna...

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Nie zdradzimy Wam jednak wszystkich misji, które będą tylko czekać na odkrycie!
Mamy nadzieję, że szereg nowych wyzwań, przed którymi staniecie, zaspokoi Waszą chęć doświadczania przygód w Altaronie na dłuższą chwilę!

Następnej zapowiedzi, w której poruszymy tematy nowinek i usprawnień technicznych możecie spodziewać się już w nadchodzącym tygodniu!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z1.png
Wyświetleń:	6194
Rozmiar:	278.7 KB
ID:	2528   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z2.png
Wyświetleń:	6106
Rozmiar:	286.2 KB
ID:	2529   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z3.png
Wyświetleń:	6163
Rozmiar:	340.6 KB
ID:	2530   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z4.png
Wyświetleń:	6109
Rozmiar:	339.7 KB
ID:	2531   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z5.png
Wyświetleń:	84567
Rozmiar:	316.0 KB
ID:	2532  

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z6.png
Wyświetleń:	6088
Rozmiar:	324.6 KB
ID:	2533   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z7.png
Wyświetleń:	5949
Rozmiar:	315.2 KB
ID:	2534   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z8.png
Wyświetleń:	84738
Rozmiar:	419.5 KB
ID:	2535  


Ostatnio edytowane przez Altrel ; 12-04-14 o 13:52.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 18218
Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 23:07   #21
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Błąd!


Fajny strój Edmunda. Nie wiem czy ktoś zauważył przez ten ferment w temacie
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z8.png
Wyświetleń:	576
Rozmiar:	420.3 KB
ID:	2540  
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-04-14, 23:56   #22
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

mi się ten strój nie podoba. poza tym on był już wcześniej pokazany przecież :D
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 01:14   #23
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Chyba zaczynam się przyzwyczajać do wszechobecnych hejtów na każde wydarzenie w Altaronie.

Kolejny raz piszę długą wypowiedź piętnującą zachowania graczy - i kolejny raz ją kasuję przed wysłaniem.

Trzymam kciuku za aktualizację!

Pozdrawiam,
Catthon
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 09:20   #24
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A ja chyba przyzwyczaję się do tego, że każda krytyka, każde słowo narzekania, to hejt.
I myślę, że już dawno powinienem się pogodzić z myślą, że wspieranie projektu, płacenie więcej niż potrzebuję (wciąż mam jeszcze SS prawie na rok), czy nawet bycie ex-członkiem administracji nie dają mi nawet malutkiego prawa do tego, by wymagać czegokolwiek.
Lekko licząc, mógłbym sobie spokojnie kupić kolekcjonerkę skyrima za ten cały SS tutaj, ale nie w tym rzecz. Altaron przez lata był Pay2Play i próba powiedzenia, że opłaty były dobrowolne, będzie jak obrażanie inteligencji, tylko nie wiem czy mojej, czy tego, kto to powie.
Czemu nie wolno mi mieć oczekiwań? Czemu nie mogę być niezadowolony z tego, że administracja robi coś po swojemu, a wizja i chęci graczy są traktowane jako zło konieczne? Są projekty, które zebrały naprawdę wielką aprobatę graczy i nigdy się nie pojawiły. Są rzeczy, którym administracja przyklasnęła, a też czekają bardzo długo, bo "są ważniejsze rzeczy". A te rzeczy z reguły (z REGUŁY, co nie znaczy zawsze, ale często) są słabsze niż proponowane, nudniejsze, sztampowe czy niedorobione. Albo zmiany są wprowadzane, by następnie pod dosłownie deszczem skarg, szybko nanosić jeszcze poprawki... nie ogarniam. Ale macie rację, chłopcy. Ja tylko hejcę, ja nie wnoszę nic, to kolejny durny post, w którym piszący nie ma ani krztyny racji, a autora należy wyśmiać głośno i krzyczeć "hejt" w co drugim zdaniu, niczym jakaś egida. GLHF.

Wieczny Hejter Kael
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 09:34   #25
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

@up
Nic więcej mówić nie trzeba :)
Cytat:
Napisał ReeZo Zobacz post
Ja śmieje się z hejterów, którzy naprawdę nie krytykują konstruktywnie... przykład : o Tobie nic nie pisałem. Biorąc pod uwagę wypowiedzi np.: Tomurka... płakać się chce.
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 10:42   #26
Total
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Lodz
Postów: 180
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post

Wieczny Hejter Kael
Dodałbym Wszechwiedzący Wieczny Hejter Kael

Fajna zapowiedź, czekamy na kolejne.

Pozdrawiam
Total jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 12:59   #27
Olaboga
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 4
Domyślnie

a czy bedzie wprowadzona jakas mozliwosc transferu posatci pvp ->npvp?
Olaboga jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 13:36   #28
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Są rzeczy, którym administracja przyklasnęła, a też czekają bardzo długo, bo "są ważniejsze rzeczy". A te rzeczy z reguły (z REGUŁY, co nie znaczy zawsze, ale często) są słabsze niż proponowane, nudniejsze, sztampowe czy niedorobione. Albo zmiany są wprowadzane, by następnie pod dosłownie deszczem skarg, szybko nanosić jeszcze poprawki... nie ogarniam.
Hyhy zauważ, że skład Administracji zmienił się o 180 stopni, to co się podobało poprzedniej nie musi się podobać obecnej i na odwrót. Jak dla mnie priorytet naprawy wszystkich błędów, których nie dało się naprawić przez 3 lata i ustabilizowanie gry, by nie było lagów jak loguje 20 osób naraz są ważniejsze niż dodanie "ogródka alchemicznego ala the sims". Z tymi poprawkami już napisali też, że już żadnych poprawek po aktualizacjach nie będzie, będą przed każdą testy, by zgłaszać swoje opinie, a jak potem się komuś nie podoba to Jego sprawa.

I tak szczerze... w ciągu 2 miesięcy zrobili więcej rzeczy do upa niż od maja zeszłego roku do lutego roku obecnego, no i naprawili błędy, których się 3 lata naprawić nie dało. Dlatego obecne hejty mnie bardzo irytują. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 13:57   #29
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Hyhy zauważ, że skład Administracji zmienił się o 180 stopni, to co się podobało poprzedniej nie musi się podobać obecnej i na odwrót.
Czyli rozumiem, że zmiana nazw profesji (i kombinacji tego) nie podoba się obecnej administracji, etc?
I kto mówi o dodawaniu ogródka alchemicznego... wiele było pomysłów, wiele rzeczy wymaga napraw, wiele rzeczy jest do zrobienia, a Altaron z fazy "bety" wyjdzie nieprędko.

Cytat:
I tak szczerze... w ciągu 2 miesięcy zrobili więcej rzeczy do upa niż od maja zeszłego roku do lutego roku obecnego, no i naprawili błędy, których się 3 lata naprawić nie dało. Dlatego obecne hejty mnie bardzo irytują. :D
Aha, czyli gracze powinni być teraz happy ze wszystkiego i wszystko łykać jak głodny pingwin rybę, bo skoro wcześniej było gorzej, to teraz jest raj? Huhs. If ya say so. A mnie irytuje, jak ktoś za wszelką cenę próbuje mi wmówić, że nie mam prawa do krytyki, bo teraz administracja coś robi. ;)
A co śmieszniejsze, w tym temacie poruszyłem głównie temat tego, że nie podoba mi się forma zapowiedzi. I tego już nikt nie skomentował. ;d
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-04-14, 14:04   #30
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

O widzisz, temat z nazwami mixów profesji też jest na tapecie. Tylko akurat w tej kwestii połowie by się nowe spodobały połowie nie i mixy z alchemikiem są dość kłopotliwe, a dodanie wszędzie przedrostka "Uczony" jest słabe. :P

Forma zapowiedzi taka, a nie inna bo to zapowiedź tematyczna o questach. ;< Za tydzień będziesz miał ciekawszą.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin