Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Ankiety

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-13, 17:36  
Ankieta IV - Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze?
Tron Tron jest nieaktywny 08-09-13, 17:36
Ocena: (1 głosów - średnia 5.00)

Witajcie!

Trzecia ankieta już za nami. Odpowiadaliście w niej na pytanie dotyczące zmiany swojej profesji lub/i subprofesji na inną. W sondzie zagłosowało 92 użytkowników, z czego 34 osoby poparły swój wybór pisemnie. Większość z Was nie zmieniłoby swoich decyzji w wyborze profesji jak i subprofesji. Jednakże odsetek osób wyrażających chęć zmiany jest wysoki, co wyraźnie daje nam znać, że coś trzeba w tej sprawie zrobić, aby zadowolić każdego z Was.

Padło wiele dobrze uzasadnionych argumentów dlaczego zmienilibyście swój wybór i właśnie Wasze wypowiedzi pozwolą nam ukształtować balans pomiędzy profesjami jak najlepiej, w czającej się nieśmiało tuż za rogiem aktualizacji. Dlatego też tak bardzo nalegamy na uzasadnienie swojego wyboru. Każda opinia jest ważna, a za wszystkie które się pojawiły w ostatnich ankietach dziękujemy ponownie i raz jeszcze!

Niestety, nie udało się osiągnąć 50 odpowiedzi w ostatniej ankiecie, więc zostanie wylosowany tylko jeden status szlachecki. Być może nagroda nie jest wyjątkowo zachęcająca, więc kto wie? Może w tej lub następnej ankiecie czymś Was zaskoczymy? Wylosowaną spośród trzydziestu czterech osób z ostatniej ankiety, tą szczęśliwą został użytkownik corkarypto, gratulacje!

Jak wszyscy wiemy, w Altaronie stawiamy nacisk na zadania fabularne. Chcemy wiedzieć jakie zadania powinny pojawiać się częściej, więc dzisiejsze pytanie brzmi:
Cytat:
Jakie zadanie fabularne w Altaronie jest według Ciebie najlepsze i jakiego typu zadań brakuje Ci w grze? Uzasadnij swój wybór.
Nieuzasadnione odpowiedzi będą usuwane. Dodatkowo, miejsce to nie służy do krytykowania, lub dyskutowania nad pomysłami innych użytkowników. Proszę także o przestrzeganie zasady jeden użytkownik = jeden post. Wszelkie próby obejścia tych zasad będą karane.

Temat zostanie zamknięty 14 września. Zapraszam więc do brania udziału w ankiecie!

[*]status szlachecki był losowany po numerze posta, poprzez stronę www.losowe.pl

 
Avatar Tron
Tron
Emerytowany Techniczny
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odwiedzin: 40153
Stare 10-09-13, 23:51   #31
mortans
 
Avatar mortans
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 46
Domyślnie

Dla mnie najlepsze zadania są w twierdzy mechanicznej. Świetne są po prostu te misje. Fajnie byłoby tego typu zadań było więcej.

W świecie Altaronu jest naprawdę sporo zadań.... lecz wbije się ten 130 lvl + i zrobi się wszystkie zadania to wieje nudą... na maksa, nie ma co robić oprócz zabijania bossów i expienia. Przydało by się więcej zadań na większy lvl w których wymagana była by gra zespołowa oraz główkowanie.
Myślę, że spoko są zadania też na unikatowe rzeczy czy na wygląd.

Gra też potrzebuje rozwinięcia głównego wątku z Abitańczykami lub dodaniu nowej kampania, ale nie takiej z 8 misjami... Wątek z 20-30 misjami był by naprawdę mile widziany. Zaczynało by się go na 10 lvl a kończyło na np 200+, wiem że taka kampania jest teraz mało realna ale może w przyszłości ? Może kiedyś w szeregi Altaronu wstąpi niezwykły "bajko pisarz", który wymyśli nam wątki godne książkowych dzieł ? :D

Bardzo spodobał mi się też pomysł Ziela z tymi misjami znajdowanym przypadkowo. Myślę, że to byłby świetny pomysł

Podsumowując... więcej misji zespołowych wymagających myślenia, szczególnych misji dodających modyfikacji do naszych wyglądów, więcej misji na unikatowe, niepowtarzalne przedmioty... no i misji "przypadkowo" znajdywanych.
mortans jest nieaktywny  
Stare 11-09-13, 16:33   #32
cnk17
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 3
Domyślnie

Najlepsze zadania moim zdaniem są w mechanicznej rezydencji, nie ograniczaja sie jedynie do przyniesienia czegos lub zabicia, wiecej takich zadan ;p. Obóz szkoleniowy misje też są spoko
cnk17 jest nieaktywny  
Stare 12-09-13, 00:59   #33
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Ja jestem za zadaniami :

*dzialania wojenne
*grabarz
*wieza alchemika

Jedne zmuszajace do wspolpracy, a drugie do myslenia
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 14-09-13, 22:36   #34
my life
 
Avatar my life
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 79
Domyślnie

Tak jak wszyscy ;) grabarz, mechaniczna rezydencja i przeszłość, której jeszcze nie skończyłem ;P

No i moja propozycja...
Skoro mamy przeszłość - zróbcie przyszłość ;) A tam myślące potworki, które rzucają mw, trapują odliczają combo ;p Pewnie nie jest to możliwe ale fajna byłaby wojna z mobami.
__________________
21:42 Tamir [46]: To jest jedyna gra MMORPG, w której murzyn nie może poczuć się sobą. :D
my life jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin