Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 18:07   #21
joasia
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Popieram! :)
Jak ktoś chce pvp, to nic mu nie przeszkodzi przecież, że powstanie osobny serwer. Mi i kilku moim znajomym bardzo zależy, żeby powstał. Jedni lubią się bić, drudzy nie i powinna być możliwość wyboru 8)

pozdrawiam,
joasia :B
joasia jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:11   #22
igor11122
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Nie popieram
igor11122 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:17   #23
NerVvuS
 
Avatar NerVvuS
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Człuchów
Postów: 0
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do NerVvuS Wyślij wiadomość poprzez Skype? do NerVvuS
Domyślnie

Ja również jestem ZA. Nie kręci mnie nawalanie innych i low lvl (Jak robi większość 20+). Wolę poznawać grę powolutku i expić spokojnie bez obaw że zaraz padnę bo ktoś ma taką zachciewajkę. 8)
NerVvuS jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:17   #24
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

to petycja a nie antypetycja. Boicie się że zabraknie wam ofiar? Trudno xD nam zależy na powstaniu servera i tyle... Chcesz to moge wbić na Tobie rsa ciekawe co wtedy poczujesz
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:20   #25
Niltram
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Podpisuję się pod petycją.
Niltram jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:22   #26
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Wiem wiem... Ci co są przeciwko mieli sie nie wypowiadać ale....

Zachowujecie sie jak PANIENY!!!! "Kupie status szlachecki jak bd mógł bezpiecznie grać...." "Chcemy grać na non pvp i być bezpiecznym"

Napiszę co ja o tym sądzę i jak mi sie wydaje co będzie!!! TO tylko pierwsze skojarzenia na ten pomysł i po przeczytaniu komentarzy.

1. Jeżeli server powstanie to wiele osób odejdzie tam... co za tym idzie ludzie którzy lubią pvp nie bd miały sie z kim bić też z tąd odejdą.
2. Jak tylko server powstanie zobaczycie co to jest złodziejstwo... i jak bd płakać że nie ma kar dla złodziejów którzy ukradli wam loot baga.
3. Bd także płakać że jest tyle botów i nie macie wolnych expowisk (a teraz możecie bota zabić, lub siła wypędzić ze spawna)


Szczerze? Mam na rl Tibi 2-3 chary na 2 jest pacc... a gram tu. Przyszedłem tu z braćmi którzy również mają pacce ze względu na to że ten server jest SUPER! Wszystko wróciło jak 3-4 lata temu w tibi. wróciły ihy które sie opłacają , wróciło pvp które jest naprawdę super. Nie jest to orshaball Ale WOLE WALCZYĆ NA TYM SERVERZE NIŻ NA RL TIBI... Tu jest więcej emocji teraz w pvp niż w oryginale nie widzicie tego? Cieszcie się tym róbcie ekipy dołączajcie do tutejszych i walczcie. Nie podoba wam się to jak np... stoisz przy npc robisz questa a ekipa przeciwka w 20 osób wpada po Ciebie i padasz lub gdy jesteś po drugiej stronie? Gdy ktoś sobie spokojnie expi a ty z kolegami wpadasz trap zero switchowania. To jest właśnie to czego już dawno nie było. A ja uwielbiam walkę lubię gdy osoby padają z mojej winy i wiem że to samolubne ale... ja zawsze czekam aż i po mnie wpadną sie odpłacić a nie płaczą na forum czy gdzieś... TO tylko GRA tu liczy sie zabawa... na Rl zabawa została popsuta NIE ZRÓBCIE TEGO SAMEGO Z TYM SERVEREM!!!
Siwor jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:26   #27
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

PVP nie zostanie zlikwidowane, o co Ci chodzi? Ci co chcą pvp będą grać na pvp. Ci co chcą npvp będą tam grać. WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI. Ci którzy nie lubią pvp i tak się nie biją, więc co to za idiotyczny argument że nie będziesz miał się z kim bić?
cado jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:28   #28
jakow1994
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

jak nie lubicie pvp jak znalezliscie sie w altaronie?
jakow1994 jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:29   #29
Eresol
 
Avatar Eresol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Żywiec
Postów: 68
Domyślnie

@up
1.Nie odejdą wszyscy zostaną ci co lubią pvp z nimi będziecie się bili
2.Złodziejstwo to normalka jeżeli będziesz uważał to nic się nie stanie
3.Bota można zbloczyć wystarczy kilku ludzi
Eresol jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:30   #30
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@sivor my wiemy o co prosimy i nic nie upadnie bo to nie tibia... Bota się raportuje i po problemie. I nie nazywaj ludzi pokojowo nastawionych panienkami bo tylko się ośmieszasz sry... Taka prawda
Sosna jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin