Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-12, 22:07   #21
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

1. Skad ktos ma wiedziec co wy zrobiliscie jak tu wszystko tajne jest? "Poprawilismy loot z potworow" jakich? To ze dodaliscie po 1 mlotku lub toporku do moba ktorego i tak nie mozna sprzedac nazwywacie poprawianiem, czemu chcecie uzaleznic graczy od siebie skoro na waszym serwie gra tyle osob ile kot ma wąsów. Oczywiscie tez nie podacie tej magiczniej liczby bo to jest tajne.
2. Co to loota wiecie czemu loot z koscianych jest tylko oplacalny lub tez ze smokow bo mozna w miare sprzedac go u npc kosciste po 6k a upadle po 8k to jakos idzie na tym zarobic ze smokami tez podobnie. Reszta to syf demony totalnie nieoplacalne nikt nie kupuje bitewnych pancerzy i innych Mala Sela sprzedaje juz chyba 1 miesiac 1 zbroje czy tam tarcze. Czy to jest normalne?

Nie dziwcie sie ze wasz update jest tak krytykowany bo jedyne co sie rzuca w oczy to outfity, i pare toporkow ktorych nikt nie uzywa lub nie skupuje. Wszystkie informacje o update byly napisane w taki ogolny sposob ze czlowiek nastawil sie na mega update i ozywienie altaronu a tu tym czasem tydzien + 50% online i powoli spada. 0 konkretów stad te pytania o czary dmg itp ja sie nie dziwie gracza ze maja do was pretensje i pytania a czemu spelle mniej lecza a czemu moj dmg zostal zmiejszony. Uczcie sie od najlepszych i tak jak w WoWie przy kazdym upd jest lista co konkretnie zmienili o ile % podniesli lub tez oslabili co dodali konkrety.

Jezeli chcesz mi odpisac ze Wy stawiacie na RPG na ten klimat na odkrywanie tajemnic itp to dzieki nie odpisuj wcale.
A jak bedziecie za pol roku dodawac nowe tereny to dodajcie jakies 5 respowisk koscianych smokow najlepiej bo np dzis chce isc na kosciane to juz zapisy do save serwa
a ze tam leca itemy ktore mozna sprzedac za dobra kase w sklepie nie tak jak krolewski helm za 3k czy cos to mozna poszalec.

@
Nie no luski to nawet dobrze leca, czasem nawet 12 czerwonych z 1 hunta wynosilem
@
Ja polecam zwiekszyc ceny skupowanych itemow u npc Bitewny pancerz 100-200k zeby rynek sie nie oslabial. I odrazu odpowiem tak ludzie tez by sprzedawali sobie to nawzajem ale nie za 130k tylko bylo by 200+ bo za 200 to ja w npc moge sprzedac.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 05-01-12 o 22:15
Attax jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:07   #22
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pawello13 Zobacz post
i ani razu nie widzę tutaj, OK A CO RADZICIE ZROBIC CO MIELIBYSMY ZROBIC tylko same NIE ROZUMIEM NIE ROBILISMY NIC NIE ZROBIMY NIC wy ślepi jestescie ze coraz wiecej ludzi sie nudzi i nie pasuja pewne rzeczy ktore wy macie urojone? trzeba isc na ustępstwa..

a no i zadania, no niektore to na prawde czarna magia. przeginacie ze nie mozna podpowiadac nawet, juz nie mowie ze mowic od a do z ale chociaz podpowiedziec
Co więc radzicie zrobić? Jestem otwarta na wszelkie sensowne! propozycje, co więcej - ich autorów często nagradzamy wyższym stołeczkiem.

Jedni twierdzą, że zadania są*za proste, drudzy - że za trudne. O co więc chodzi?

Ah, dopytałam się*o łuski. Wg niektórych lecą dobrze i nie mam sensu zwiększać ich dropu.

@2up
Brak żadnych wymagań to niestety nie sposób.

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
1. Skad ktos ma wiedziec co wy zrobiliscie jak tu wszystko tajne jest? "Poprawilismy loot z potworow" jakich? To ze dodaliscie po 1 mlotku lub toporku do moba ktorego i tak nie mozna sprzedac nazwywacie poprawianiem, czemu chcecie uzaleznic graczy od siebie skoro na waszym serwie gra tyle osob ile kot ma wąsów. Oczywiscie tez nie podacie tej magiczniej liczby bo to jest tajne.
Czy naprawdę musimy wszystko dokładnie zdradzać? Może jeszcze podać Ci dokładne statystyki, ile czego co zostawia? Czy to ma jakikolwiek sens?

Ciekawy ten Twój kot. Dla Twojej informacji - ostatnio liczba graczy online w godzinach szczytu wynosi niecałe 100.

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
2. Co to loota wiecie czemu loot z koscianych jest tylko oplacalny lub tez ze smokow bo mozna w miare sprzedac go u npc kosciste po 6k a upadle po 8k to jakos idzie na tym zarobic ze smokami tez podobnie. Reszta to syf demony totalnie nieoplacalne nikt nie kupuje bitewnych pancerzy i innych Mala Sela sprzedaje juz chyba 1 miesiac 1 zbroje czy tam tarcze. Czy to jest normalne?
Wcześniej twierdziłeś, że smoki są*nieopłacalne. Ciekawe. Lecz spójrz - nawet w tym temacie gracze twierdzą, że hydry się zwracają, że kultyści się zwracają. Sądzę, że wiele innych expowisk także się zwraca, trzeba tylko odpowiednio na nich expić, je znaleźć, odkryć na nowo.

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
(...) a tu tym czasem tydzien + 50% online i powoli spada. 0 konkretów stad te pytania o czary dmg itp ja sie nie dziwie gracza ze maja do was pretensje i pytania a czemu spelle mniej lecza a czemu moj dmg zostal zmiejszony. Uczcie sie od najlepszych i tak jak w WoWie przy kazdym upd jest lista co konkretnie zmienili o ile % podniesli lub tez oslabili co dodali konkrety.
Wedle naszych danych liczba graczy na serwerze... wzrosła. Nie będę teraz sprawdzać, lecz nie wierzę, że WOW podaje dokładne statystyki wszystkiego - obrażeń, dropa, siłę czarów. Poza tym, zwyczajnie nie da się często określić tego językiem zrozumiałym dla większości - wszelkie wzory są skomplikowane, często pojawiają się*w nich elementy matematyki wyższej - naprawdę chcesz popatrzeć na całki i liczby zespolone? Poza tym, jaki znowu osłabiony DMG!?

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
A jak bedziecie za pol roku dodawac nowe tereny to dodajcie jakies 5 respowisk koscianych smokow najlepiej bo np dzis chce isc na kosciane to juz zapisy do save serwa
a ze tam leca itemy ktore mozna sprzedac za dobra kase w sklepie nie tak jak krolewski helm za 3k czy cos to mozna poszalec.
Na pewno nie powstanie 5 expowisk kościanych, nie tędy droga.

---------------------------------

Attax, sam zauważ. pawello13 twierdzi, że łuski praktycznie w ogóle nie lecą, ty zaś, że z nimi wszystko jest w porządku. Podobnie jest ze wszystkim - ty uważasz, że exp x jest nieopłacalny, ktoś inny wynosi stamtąd miliony miedziaków. My musimy znaleźć pośród tego wszystkiego prawdziwe problemy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 05-01-12 o 22:45
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:32   #23
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

Według mnie powinniście dodać jakies zadania w których podobnie jak w Wieży Alchemika będzie trzeba włożyć więcej wysiłku w wykonanie go i większą grupa, a nie "solo" jak sie to mówi aby trzeba było sie zebrać, zgrać z innymi graczami nie jak te nowe questy co powstały w tym update, w których misje z abitańcami robie w 2 minuty na repito a z kontraktami w 4 minuty xD.Z góry dziękuje za uwagę
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:36   #24
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

@up ale chwalisz się czy żalisz, że robisz te questy w kilka minut? Nie każdy może się pochwalić takimi umiejętnościami jak Ty, niektórym może sprawiają problem Abitańce i męczą się dłużej z questem.
Ser jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:42   #25
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał ziaik123@interia.pl Zobacz post
Według mnie powinniście dodać jakies zadania w których podobnie jak w Wieży Alchemika będzie trzeba włożyć więcej wysiłku w wykonanie go i większą grupa(...)
Takie questy powstaną, sami chcemy je tworzyć. Trudne, długie, drużynowe, wymagające myślenia, zaangażowania czy taktyki. Chociaż... wieża alchemika miała być jeszcze trudniejsza i ciekawsza ;].
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:44   #26
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

hmm... paczki to łatwizna... robię je tylko bo liczę że coś otrzymam oprócz śmiesznego expa.
zabijanie dowódców to również nie jest jakieś niesamowite, aczkolwiek zawsze coś.
zdobycie mapy to już dla mnie lekkie wyzwanie na moim poziomie.

P.S. mówię o zadaniach dla wojownika

więc nie chwali się poziomem czy umiejętnościami...
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:50   #27
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

A nie mówiłem że tak będzie
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 22:52   #28
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

@up
Jak będzie?
Ser jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 23:12   #29
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

Dobra ja sie tu juz nie wypowiadam..... bo Slythia i tak obroci kota ogonem i powie jescze ze to twoja wina ze to ty to zrobiles i w ogle ze jest jakies debug ze sie urodziles.... 8)8)8)8) no i ze w przyszlym upie to naprawia..
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 23:21   #30
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Sirian12345, chcę po prostu byś wyjaśnił o co Ci chodzi bo szczerze nic z Twych wypowiedzi nie rozumiem. Poza tym, jeśli jest błąd = naprawimy go. Co jest w tym nielogicznego?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin