Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-12, 13:41   #1
Yogi Muci
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 10
Domyślnie exp , leczenie , loot

exp

70 lvl expujacy na kościstych smokach robi tyle samo expa niż ja mający 60 lvl więcej ? jest to dla mnie dziwne i niezrozumiane

loot

tylko z kościanych idzie zarobić i zawsze się zwraca , ze zwykłych smoków albitanców , trolli itp. tez można zarobić ale nie aż tyle
po upie miał być ulepszony loot z potworków takich jak hydry i starsze smoki
z hydr leciało więcej przed upem niż teraz , ze starszych leci tarcza za 2 k raz na rok i w dodatku trzeba ubić starszego co ma 7 i 4k hp ogólnie nic więcej nie leci

leczenie

kolejna bzdura leczenie z tapena za 700-800 na 130 lvl duzo ? dodam ze 70 lvl leczy się może o 50-100 mniej z tego czaru parodia ? niech się leczą tapenem 400-500 to będzie jakaś sprawiedliwość
czary powinny zależeć od m lvl i jak od samego lvla

wiem ze gra dopiero jest w trakcie tworzenia ale te rzeczy najbardziej rzucają mi się w oczy większe lvl mają pod górkę....

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 22-07-12 o 21:11
Yogi Muci jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 14:04   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

1) Prędkość expienia nie jest wartością bezwzględną. Zależy od umiejętności gracza, stylu jego gry, ilości osób na expowisku a często nawet ilości osób na serwerze. Nie idzie tego tak łatwo porównać. Poza tym, logiczne jest, że każde expowisko posiada maksymalną wartość exp/h i więcej zwyczajnie się nie uzyska.
2) Czy zawsze musisz zarabiać ogromną ilość miedziaków? Patrząc na wasze domki, na licytacje na stronie śmiem twierdzić, że na niedobory gotówki nie cierpicie.
3) Gdzie napisaliśmy jakie potworki zostały ulepszone? Ja nic takiego nie tworzyłam. Poza tym, jesteś pewien, że poznałeś już cały loot z tych potworków?
4) Części o tapenie kompletnie nie zrozumiałam. Mogę*jedynie powiedzieć, że zależy on od mlvla jak i lvla.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 14:57   #3
Yogi Muci
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 10
Domyślnie

2 pewnie muszę zarabiać blessy są drogie a tylko smoki opłacalne nie będę dokładał do interesu na huncie zamiast dołożyć 20k wole zarobić 50 , mam itemki w domu ale że nie ma na nie zbytu a npc ich nie skupuje . Prawda jest ze tylko na kościanych smokach i kultach idzie zarobić każdy zwiadowca to wie i to potwierdzi
3 nowe topory mnie nie interesują
4 jak zależy on od m lvl i lvla jak ozi który ma 161 lvl sam mi mówił ze mniejsze lvl leczą się o 100 mniej od niego i ze to nie ma sęsu
Yogi Muci jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:07   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

2) Mimo wszystko macie sporo miedziaków. Nie każdy exp musi być cudownie opłacalny, nie oczekuj, że zdobywając maksymalną możliwość ilość doświadczenia na dodatek będziesz zarabiał. Coś za coś.
3) Sprzedać ich nie możesz?
4) Nadal nie rozumiem... Napisz to raz jeszcze, bez błędów i z poprawną składnią.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:14   #5
Yogi Muci
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
2) Mimo wszystko macie sporo miedziaków. Nie każdy exp musi być cudownie opłacalny, nie oczekuj, że zdobywając maksymalną możliwość ilość doświadczenia na dodatek będziesz zarabiał. Coś za coś.
składnią.
to zmieńcie loot z kościstych i kultów tak żeby z hunta zarabiało się tylko 10k bo tam też jest dobry exp
Yogi Muci jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:25   #6
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
post

Wg. mnie to wyglada tak lucznik zawzyczaj zarabia kase na koscistych a nie expi tam no chyba ze jest to jakis gracz do 80lvl... a jak juz zarobi to wasci to na czarnoksieznikach... wiec nie jest zle bo ma i gdzie expic i gdzie kase zbierac i ma co najwazniejsze czym bic leczenie hmmm jest dobre bo leczy sie tak jak uhami a chyba o to w tym upie chodzilo.... zeby wyrownac najleszpe leczenie luka z leczeniem kina
wiec tak naprawde z calym szacunkiem nwm czymu Yogi narzekasz skoro jest wszystko dobrze... a lucznicy radza sobie calkiem dobrze zreszta widac to tez po tobie lvl bijesz SUPER wiec nie moge nic zrobic tylko napisac Gz lvl i GoGo 200 :D
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:36   #7
Yogi Muci
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 10
Domyślnie

właściwie nie będzie nawet 140 życie wysokiego lvl jest po prostu nudne wszystko kreci się w kierunku kasy i expa , na wszystkie potwory mogę iść samemu . tak naprawdę najlepiej się grało na mniejszym poziomie a od 100 nuda
Yogi Muci jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 16:09   #8
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

podsumowując kasę można zarobić tylko na kościstych a update wg mnie pod wzgledem zwiększenia loota z potworków nie zdał swojego egzaminu nawet w 50 % ponieważ dalej można zarabiać tylko na kościstych smokach które są wiecznie zajęte a takie itemki jak np. królewski set to mi zaśmieca szczerze tylko dp i nikt tego nie kupuje, a cena w sklepie jest bardzo śmieszna bo mam tych itemów dość sporo z każdego typu np nogawice hełm itd. itemki takiego kroju jak królewski set to powinny wg mnie chodzić troche wiecej. Kolejna sprawa która we mnie wyzwala nerwy to loot z czerwonych smoków oprocz dodania smoczego tasaku którego i tak nikt nie kupuje to nic wiecej nie zostało dodane więc myślę że sie to zmieni bo poprostu sie odechciewa grac jak ide na rekinołaki itp dropie tych itemów bardzo dużo a co z tego jesli mi tylko dp zasmiecaja ;o
Dziękuje za uwagę Mojego postu i myślę że osoby zarządzające sprawami związanymi z update, lootem itp. wezmą sobie te sprawy do serca i zrobą coś z tym
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 16:14   #9
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Yogi zgadzam się z Tobą (Pewnie wszyscy z Collegium wielkie oczy zrobili).
Nudne jest życie na altaronie.
Opiszę historię palka od 1 lvl
Expimy od 1-10lvl na roku w 1,5h na szybko z dobrym eq
10-30lvl szybko wklepujemy na czerwiach na ankardii (bo można szybko refil zrobić)
30-40lvl cyklopy żeby zarobić (można i do 50 siedzieć)
40-55 "coulty" lub smoki
od 55 lvl gdy ma się Tapenkę idziesz na kościane i zostajesz tam do końca gry, bo tylko tam można zarobić czyli utrzymać się. W 1 dzień na wrl zwastowałem 800k wbiłem 6lvl. To by było na tyle.
Nudy jak cholera. Co to za frajda pójść na 3 demy w podziemiach.
Jedynie co można robić to gadać na VC, VT czy TS z kumplami i grać w CS'a, bo przynajmniej to nie nudzi się tak szybko.

Myślałem że po upie. Pójdę na północ kontynentu albo poludnie i zobaczę otwartą bramę na zniszczony las od ognia gdzie w podziemiach spacerowały by demony, a od czasu do czasu Wielki Czarnoksiężnik (Ferumbras). Myślałem że gdy przejdę przez bramę spotkam rozległą dżunglę, gdzie będą się czaiły złowrogie Hydry, czy inne mocne potwory.
Myślałem że jak pójdę na węże morskie to wyjdę z nich choć 10k na +
A tak zalogowałem i zobaczyłem.... NOWE OUTFITY, które są rewelacyjne, wszystkie są bardzo ładnie zrobione, dopracowane, każdemu się podobają. Zobaczyłem również mroczne zadania w gildiach profesji. Są tak trudne że nawet ich nie robiłem, bo trzeba by zbierać z 3 tygodnie team.
No po prostu żenada...
Ludzie gracze tutaj już nie mają 30 lvl i nie wystarczą im czerwie cyklopy czy smoki. Trzeba iść ciągle naprzód i naprzód.

Pozdrowienia dla Collegium i Securum. Dawać na cs'a :D
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 16:22   #10
ziaik123@interia.pl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 59
Domyślnie

przecież to żałosne expic na dlach i dragach i miec 40-50k waste za 2 godziny ;o i to jeszcze kinasem a co dopiero palkiem to juz nie mówie. Bez komentarza...
ziaik123@interia.pl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin