Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-11-11, 21:39   #11
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Ja bym proponował dodanie jakiś potężnych broni bo w sumie to racja dziś Agri uderzył mnie za 180~ a jakiś mag 89lvl pakuje po 1200 z ue w ludzi. Ale tez nie można Rycerzowi dodać czarów typu klikasz i zadajesz automatyczny atak jego czary powinny polegac na broni tak jak u zwiadowcy a nie jakis dmg wyssany z "miecza" bo to straci sens Rycerz to rycerz mag to mag. Moze jakies ringi dodac 50% do dmg czy cos :p nie wiem po prostu chciałbym żeby kazdy gracz mogl komfortowo expic , bawic sie w pvp itp
I chcialem zwrocic uwage ze jest cos nie tak z skillem dla dwuręcznych broni rycerze skarzą się ze strasznie wolno ten skill idzie a moze wlasnie tu jest błąd moze by dodac jakies bardzo silne 2 reczne bronie?
Albo moze zrobic hybryde? Co byscie powiedzieli na rycerza który ma 2 jednoreczne bronie? Dlaczego musimy isc krokami Tibii? No wlasnie nie musimy.
Zauwazcie ze jakby byly 2x 1 reczny to dmg tez bylby ladny np po 120 z jednej broni oczywiscie jakies ograniczenia lvlowe itp zeby nie bylo OP. A moze dodanie czaru na szybszy atak dla rycerza? Nie wiem Panowie / Panie z administracji macie szerokie pole do popisu. Tez bym pomysla nad wprowadzeniem nowych kusz / luków oraz rozdzek / kosturów
Attax jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:45   #12
killjoy
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 0
Domyślnie f

mysle ze wcale nie trzeba bobek
killjoy jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 21:47   #13
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

A może specjalnie tak jest to zrobione bo chcemy, aby gracze expili drużynowo a wojownik był typowym blokerem? Może dlatego gracz dwuręczny, który z założenia chce grać samotnie wolniej zdobywa skill? A może to dlatego, że rozdaje PNy tylko na 1 rodzaj umiejętności a nie tak jak gracz 1-ręczny na 2 różne umiejętności? Chyba normalne jest, że potwór mniejsze obrażenia dostanie od miecza, który może zablokować, niż od szybko lecącej strzały, która jest ciężka do zablokowania, czy też magii, której działania powstrzymać się nie da?
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:02   #14
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

moze wlasnie tu jest blad? ze Magi nie da sie powstrzymac? bo w koncu czarodziej tez moze popełnić błąd chyba ze jest idealny i zawsze trafia. Nawet w innych grach takich jak Wow / Lol / diablo Czarodziej ma szanse na pudło czy cos nie twórzmy postaci ktora jest OP kazdy pamieta maga na 7,6 ktory z sd uderzał po 1000 zabijajac smoka na 1 cios i teraz po co taka postac ma expic z kims lol. Po co taki mag ma expic z knightem skoro sobie biega wkoło i bije demy na pare sd? Mowienie teraz ze to ich wina ze tak jest bo zawsze na expa bierzcie sobie kogos kto was poleczy i po bije moby w wowie to rozumiem bo tam byl balans postaci nie to co tutaj obecnie. Cos z tymi czarami wypadaloby zrobic bo mag ktory zawsze trafia to lipa. Chyba ze macie jakies wytłumaczenie ze jest tak bo nie umiemy zrobic tego innaczej i tyle ale mowienie ze ktos bije sobie moby z czarow zamiast z mieczyka i zle robi ze idzie bez siochera robi z Rycerza patologiczna postac. Gdyz kazda inna postac daje rade solo. Jak chcecie zrobic taki team playing to wymyslec trzeba cos innego.


@ Wracajac do broni 2 recznej to po co wgl ona istnieje ? Chyba po to zeby mozna bylo z niej dobrze bic :p Po to ze jak ktos chce to moze isc sobie solo na demony rycerzem i je po zabijac. Chyba ze chcesz narzucic komus jak ma grac. Ja rozumiem ciebie masz dobra gildie zawsze mozesz sobie isc z kims na hunta i jest cacy ale jest tez grono niskolewelowych postaci ktorzy nie maja po prostu z kim isc. Zawsze podobalo mi sie to w tej grze ze jestem "wolny" ze moge grac jak chce a tutaj jak ktos chce grac sam odrazu jest gorszy.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 17-11-11 o 22:10
Attax jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:07   #15
PrzemeQ
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Domyślnie

Zwróćcie rycerzom hape odes, lub dajcie możliwość atakowania na repito, a także rzucania mw'ali i bomb, a nie będzie myślę tak tragicznie ;) popieram Agriego.

No i z niecierpliwością czekam na te bonusy ^ ^
PrzemeQ jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:10   #16
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Hape Odes jest zbyt skomplikowanym czarem by prosty mózg rycerza był go w stanie pojąć. Repito jak sama nazwa wskazuje jest to ucieczka, jego zamierzeniem nie jest ściganie innego gracza, blokowanie go m wallami, rzucanie bomb, tylko sprint jak najdalej od przeciwnika w tak wielkiej panice, że zapominamy jak mamy na imię i nie jesteśmy zdolni wykonać poza biegiem żadnej innej czynności.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:11   #17
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Odpuśćcie już z tymi sioherami, bo Krysia całego serwa nie wysioha, a Lai praktycznie nie loga. Każdy gra necro: sd, paral, ue..
Trzeba poszukać innych rozwiązań.
Niech wypowie się jakiś doradca XDDD
Agri jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:11   #18
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał PrzemeQ Zobacz post
Zwróćcie rycerzom hape odes, lub dajcie możliwość atakowania na repito, a także rzucania mw'ali i bomb, a nie będzie myślę tak tragicznie ;) popieram Agriego.

No i z niecierpliwością czekam na te bonusy ^ ^
Robienie z wojownika maga to nie wyjście.

Agri, marudo, skoro tak znasz rycerzy i wiesz, co robić to może mi to napisz? Jak na razie nie dostałam żadnych sensownych rozwiązań bez robienia rycerzo-mago-zwiadowco-bossa, a tego nie chcę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:14   #19
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Dodajcie rycerzom giermka Moba ktorego moga zsummonowac i bedzie on sie rozwijal wraz z umiejetnosciami postaci mysle ze to ciekawy pomysl :)
Attax jest nieaktywny  
Stare 17-11-11, 22:14   #20
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@Agri: Duchowny też może używać sd i jak weźmie elementalistę ma ue wiesz? :o
Mervakis jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin