Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Serwer Testowy

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wielkiej aktualizacji?
Jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian 27 38.03%
Jestem przeciw wszystkim zmianom 6 8.45%
Jestem za wprowadzeniem niektórych zmian bez ingerowania w system umiejętności 38 53.52%
Głosujących: 71. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-05-14, 09:23   #1
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie Czy chcesz wielkiej aktualizacji?

Z czystej ciekawości chciałbym zrobić małą ankietę dla wszystkich osób, które przetestowały trochę zmiany jakie chce nam zafundować administracja.
Oczywiście jest dużo fajnych pomysłów, ale w zamian niektóre sprawiają, że gra przestaje być przyjemna.

Ja osobiście jestem za wprowadzeniem tych lepszych zmian jak np 100% obrażeń od żywiołów, bonusy dla podprofesji (aczkolwiek trochę zmniejszyć różnice) itp. Ale za to stanowczo jestem przeciw modyfikacji skilli, wprowadzaniu ograniczeń od poziomu. Tego bym nie zmieniał, aktualnie na globalu jest dobrze więc po co to psuć?

Więc teraz w ankiecie (jeśli uda mi się ją zaraz stworzyć) macie do wyboru 3 opcje:

1. Jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian
2. Jestem przeciw wszystkim zmianom
3. Jestem za wprowadzeniem niektórych zmian bez ingerowania w system umiejętności

Edit. W komentarzach możecie wymienić co chcielibyście aby zostało wprowadzone, a co wam się nie podoba :)

Ostatnio edytowane przez Pizmak ; 10-05-14 o 10:26
Pizmak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 10:17   #2
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Taka nieprofesjonalna sonda Ci nic nie da. Aktualnie jest propaganda na hejtowanie wszystkiego więc wynik będzie oczywisty i administracja nawet na nią nie spojrzy. Co innego gdybyś zrobił 4 opcje np. "Jestem za wprowadzeniem części zmian, chciałbym tylko aby nie zmieniano tego że..." i tu w komentarzu gracz by wypisywał w punktach, nie hejtował tylko normalnie np.
1)puginały trzeba trzymać w ręce
2)rago żywiołowe
3)...

Tak by było przejrzyście, byłby wgląd co jest na tak a co na nie i w jakim stopniu.
Oczywiście ankieta nie uwzględniałaby graczy z 1 postem oraz tych zarejestrowanych w Maju br.
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 10:29   #3
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Nie dbam o to co zrobi z tym administracja, to ich sprawa. Ja jestem ciekawy opinii graczy więc zapraszam do dyskusji :)

Dosłownie minutę przed przeczytaniem twojego posta wpadłem na podobny pomysł aby zachęcić do wypisywania w komentarzu co się podoba a co nie. Więc zapraszam do komentowania :)
Pizmak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 11:17   #4
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Uwaga! Przepis na update idealny!

1. Wprowadzenia nowego systemu pvp
2. Powiększenie mapy, dodanie nowych terenów
3. Nie ingerowania w żadne umiejętności (siła, ograniczenia itp)

Koniec, wszyscy zadowoleni.
19960314 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 11:44   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Ja jestem za wprowadzeniem wszystkich zmian, wystarczy tylko to zbalansować.
W sumie jedyną zmianą jakiej bym nie chciał to ograniczenia w skillach, bo kto to wymyślił w ogóle, że 90lvl będzie tak mocny jak 150? Nie będzie wcale, bo może będą się leczyc tak samo, ale ten 150 będzie miał więcej rozwiniętych skilli, jak siła/zręczność, czy dist...
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 12:59   #6
sawyerknw
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Skąd: z karczmy w Neolith
Postów: 54
Domyślnie

1 znieść ograniczenie w skill (lub z minimalnym ograniczeniem, zwłaszcza alchemii)

2 przywrócić puginał pobierany z plecaka,

o reszcie nawet nie pisze po szkoda tuszu
sawyerknw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 13:46   #7
Kennis
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 97
Domyślnie

jestem za tym co napisal trannitis
+ zwiekszyl bym troche predkosc poruszania sie rycerza
Kennis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 14:46   #8
Ezreal
 
Zarejestrowany: Cze 2012
Postów: 94
Domyślnie

Pewnie dlatego ze rycerz duchowny jest najlepsza postacia w grze. Nie nie sprawdzalem jaka mocie subprofesje ale postawilbym ze jeszcze elementalistami. Gra Wymaga zmian I balansu , szkoda ze nie radzimy sobie z tym(juz nie bede zganial tylko na administracje) Bo nikt nie potrafi spojrzec na to obiektywnie tylko przez pryzmat swoich postaci.
Ezreal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 15:29   #9
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Właśnie. Rycerz duchowny, a już dodatkowo elementalista, to była jakaś porażka. Cieszę się, że tak zmienili dmg rycerza, pomijając fakt, że sam jestem rycerzem duchownym.
Prawda jest taka, że każdemu graczowi, każdej profesji i każdej subprofesji wydaje się, że jego postać jest najgorsza. Tak było, jest i będzie! Tego nie zmienicie.
Ludzie przyzwyczajeni do expienia solo rycerzem i robieniu 1kk+expa/h dodatkowo wyciągający profit, z pewnością uznają, że Altaron jest chujowy itp. itd. Natomiast nowy gracz, który nie miał styczności z Altaronem (a może i nawet z tibiozą) uzna, że to jest logiczne iż rycerz duchowny bije mało, bo w końcu jest stworzony do blokowania, a nie do napierdalania po milion z rago żywiołowego przy dodatkowym leczeniu się 1k+.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-05-14, 15:43   #10
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

@up
Bravo!
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin