Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-05-15, 15:14   #1
frino
 
Avatar frino
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 17
Domyślnie zręczność u rycerza

Witam podobno zręczność u alchemików wszystkich klas (wojownika zwiadowcy i maga) rośnie tak samo. No i właśnie zacząłem skillować mojego rycka na dual i okazuje się ze zręczność rośnie dużo wolniej niż u zwiadowcy na 112 zręczności muszę użyć około 1000 robaków na 1 skill ;(
czy to normalne ze tak wolno rośnie ??
frino jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 15:30   #2
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Może podaj ile czasu zajmuje Ci wbicie jednego skilla, bo to jest bardziej miarodajne ;)
Ja moim ryckiem wbiłem 100, powyżej 90 zręki wyraźnie zaczyna zwalniać, zobacze dalej, i jaki efekt będzie na 120+ zręki. Podejrzewam że 140 to minimum, żeby dual miał jakikolwiek sens. Z drugiej strony, trzeba pamiętać że rycek 1h, który idzie w balans obrony i umiejętności władania swoją bronią, nie powinien zadawać większych obrażeń od rycka 2h. Mówie tu o sytuacji tworzenia balansu, a nie maksowania skila 1h. Ciekaw jestem jak to wypadało na testach.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 15:40   #3
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Frino, o ile się nie mylę, możesz przyspieszyć awans zręczności bijąc dodatkowo z dwóch nożyków podczas łowienia lub wycinać różne rzeczy ze zwierzątek. Nie wiem jak dużo to daje, ale coś na pewno. :)
Poza tym, podawaj orientacyjnie czas, nie ilość robaków.
Obecnie skill idzie mi jakoś 40-50 minut, a mam 135 zręczności. (zwiad duchowny-elementalista) Na takim poziomie zręczności szło mi około 20-30 minut per skill.
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 15:55   #4
frino
 
Avatar frino
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 17
Domyślnie

no z około 40-50 min na 1 skill no z 2 nozyków fajnie tylko wody nie ma koło potworków a gram na no-pvp wycięcie 100 skór ze smoków dało mi 3 % zręcznosci
frino jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 16:12   #5
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Podawanie czasu nie ma sensu, bo częstotliwość wyławiania ryb jest różna, bardziej miarodajne jest podanie ilości robaków na 1 skill zręczności, bo zręczność leci tylko wtedy kiedy żużyje nam robaka=wyłowimy rybe.
Dodam, że jak ktoś wychodzi z licoru i zostaje zwiadem to przelicza mu zręczność bodajże na większa lub taką samą, jak ja wyszedłem ryckiem to mi przeliczyło na mniejszą, co oznacza że ryckowi leci wolniej niż wyspiarzowi
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 20:17   #6
Calel
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 28
Domyślnie

Administracja podawała kiedyś, że wszystkie profesje awansują tak samo szybko w zręczności. Może to dla niektórych dziwnie zabrzmi, ale ja im wierzę
Calel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 21:25   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Może być inny przelicznik na licorze, bo inne priorytety mają inne klasy, ale na kontynencie lecą tak samo.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-05-15, 23:28   #8
frino
 
Avatar frino
 
Zarejestrowany: Mar 2013
Postów: 17
Domyślnie

Duryn to noob char. Właśnie sprawdziłem dokładniej wychodzi 800 robaków na 1 skill z 112 na 113 grałem trochę zwiadowca i wiem ze tam nie szło to aż tak oprowo

Ostatnio edytowane przez frino ; 11-05-15 o 23:34 Powód: dokładniejsza informacja
frino jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-05-15, 03:20   #9
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Napisał Calel Zobacz post
Administracja podawała kiedyś, że wszystkie profesje awansują tak samo szybko w zręczności. Może to dla niektórych dziwnie zabrzmi, ale ja im wierzę
Każda postać awansuje tak szybko za pomocą PNów, nie skillowania. Każdy może wbić 200 poziom umiejętności.

Ręcznie zręczność wbijają najszybciej zwiadowcy, następnie wojownicy, a najwolniej magowie.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin