Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Community PVP

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-08-17, 22:37   #601
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Kurwaa te mutated raty są BOSKIE XD
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-08-17, 22:40   #602
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Jutro zacznę pisać posty na forach i odpalę zrzutkę na promowanie kilku postów na FB Altaron. Plx ogarnijcie zmiany, załóżcie temat w newsach o nowym starcie, tutaj jest już 61 stron niczego :/
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 05:09   #603
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Kurwaa te mutated raty są BOSKIE XD
Mam nadzieję że będą do expa a nie ze za mały resp, albo jakieś o sile żywiołaka albo garga na których nie da się expic, albo tyko przez 10 poziomów się opłaca

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Jutro zacznę pisać posty na forach i odpalę zrzutkę na promowanie kilku postów na FB Altaron. Plx ogarnijcie zmiany, załóżcie temat w newsach o nowym starcie, tutaj jest już 61 stron niczego :/
Powinieneś mieć datę startu żeby coś promować, bo albo napiszesz że będzie kiedyś opalony ten server albo nic nie napiszesz, ludzie będą wchodzić i zobaczą duże lvl i że nikt nie gra.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 11:16   #604
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Bije zawsze mag więcej niż pall nekro, testował to Eremce przy mnie na górskich, piaskowych i bagiennych vs zwiad nekro. Także nie wiem skąd powyższe. Max hp potworów i bossów nie ma nic do ich uzdrawiania/uciekania. Nie żaden server enfo, enfo będzie tylko i wyłącznie w warmodzie.

-Yase poszło jeszcze o 10% w dół zarówno max hit jak i min hit.
-Mana za hape odes kpiro po 30 za strzał, a nie jak wcześniej po 40.
Czytaj ze zrozumieniem pall necro bije więcej w ludzi niż mag necro a nie w potwory, zaraz zobaczę czy jest różnica teraz.
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 12:01   #605
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał ezzak Zobacz post
Już jakiś czas temu mówiłem Mervakisowi, że w formułkach jest taki burdel, że jego wyliczenia z wykresu nigdy się nie pokrywały z stanem rzeczywistym w grze, przez to jak często były dodawane mnożniki obrażeń w celu wyrównania balansu, których teraz zapewne nawet nie wiadomo gdzie szukać.

Proponuję dobrze zaplanować ten start, nie będę się już udzielał na temat tego co powinno być zmniejszone/zwiększone, zróbcie tak jak to widzicie, najistotniejsze jest, według mnie, aby tym razem o starcie dowiedzieli się nie tylko stali bywalcy forum i ich znajomi. Warto promować post o nowym starcie na FBAltaron, który ma dość spory zasięg, oraz innych forach poświęconych OTS. Jako społeczność, która przetrwała tak długi czas myślę, że jesteśmy w stanie założyć cel na jakimkolwiek serwisie crowdfundingowym i zebrać fundusze na chociaż minimalną reklamę serwera, szczególnie, że wśród nas są zatrudnieni w państwówce :D.

Może uda się ruszyć Altaron, tak aby znów dochód z projektu wystarczał na pokrycie dalszych prac Mariusza, bądź innego mapera nad dodawaniem kolejnych terenów. Inwestycja czasu i pieniędzy może przynieść nie tylko zyski dla społeczności Altaronu, ale zbudować solidny fundament marki dla "Nowej Gry".

Jeśli tylko otrzymam zgodę na takie działania, to w najbliższym czasie jestem w stanie przygotować nowe posty promujące serwer gry oraz założyć zrzutkę na serwisie crowdfundingowym. Wykorzystaniem zebranych funduszy najlepiej, żeby zajął się ktoś, kto ma już doświadczenie w reklamie online.

Pozdrawiam, Ezzaki :)
Ty chuju, askarskie pozdro
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 13:52   #606
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hardyzz Skilzz Zobacz post
Czytaj ze zrozumieniem pall necro bije więcej w ludzi niż mag necro a nie w potwory, zaraz zobaczę czy jest różnica teraz.
Nie ma takiej zależności i możliwości, że jeżeli ktoś bije więcej w potwory to będzie bił mniej w gracza. Wy najzwyczajniej w świecie nie patrzycie w ogóle na czas, nie patrzycie na to, że yase unar to 3 hity, że tym sd możecie atakować częściej niż lecą yase unary i w czasie tak czy inaczej to mag zadaje większy dmg.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 13:55   #607
Ebzdyberybecjusz
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Kraków
Postów: 35
Domyślnie

no dobra dobra skoro jest już wszystko dobrze to może odpalimy Altarona ?
Ebzdyberybecjusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 14:09   #608
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Merv a nie był zmniejszany cooldown na yase? Do tego co runy? Nie jestem pewny, ale chyba tak było.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 14:17   #609
Hardyzz Skilzz
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 82
Domyślnie

Merv wejdź na testa i to sobie sprawdź jak nie wierzysz testowałem to z rmc i cooldown jest 2.5s na to i na to więc tak samo często biją a to że są 3 hity to i tak nic nie zmienia bo lecą w sekunde a czasem się sumują!
Hardyzz Skilzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-08-17, 14:21   #610
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Było i ma 2s (yase unar).

@UP
SD masz co 2s. Yase unar co 2s, ale auto co 2,5s, stąd w czasie suma autohitów maleje w stosunku do samego yase unara. Dlatego bijąc potwory, które maja dużo hp zawsze mag dostanie więcej expa, gdybyście bili gracza mającego 50k hp to też mag zabije go za każdym razem szybciej.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin