Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-07-13, 12:46   #11
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Czy ja wiem... Elementaliści powinni sobie czarować, nie tworzyć przedmioty. Chyba że alchemik-elementalista. Do robienia wywaru nie potrzeba misji, wystarczy nowy przepis, zebranie paru składników i tyle. To że łucznik elementalista nic nie ma, nie znaczy, że alchemik ma za dużo, po coś jest tym alchemikiem...
Uiop jest nieaktywny  
Stare 19-07-13, 13:01   #12
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Ogółem to dziwne jest te przyrównywanie gry do prawdziwego życia, bądź chęć osiągnięcia tutaj realizmu, o czym my mówimy?
Przeciętny polak połowy grilla do plecaka nie zapakuje, baa gdzie tam połowa
A tutaj? Idzie gość z plecakiem w którym ma schowane 18 toporów 26 tarcz i do tego jeszcze 700 pustych butelek, więc o czym my tu mówimy?
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 19-07-13, 14:22   #13
Gekko
 
Avatar Gekko
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Gekko
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uwolniona Mysl Zobacz post
Ogółem to dziwne jest te przyrównywanie gry do prawdziwego życia, bądź chęć osiągnięcia tutaj realizmu, o czym my mówimy?
Przeciętny polak połowy grilla do plecaka nie zapakuje, baa gdzie tam połowa
A tutaj? Idzie gość z plecakiem w którym ma schowane 18 toporów 26 tarcz i do tego jeszcze 700 pustych butelek, więc o czym my tu mówimy?
Haha otóż to realizm w tibii jest tak samo utopijny jak funkcjonalna gospodarka komunistyczna ;D

Genialny pomysł, ciekawi mnie jak wyglądał by taki pajęczy plecak, jestem jak najbardziej za tym żeby to był najlżejszy a zarazem najwytrzymalszy plecak w altaronie, najwytrzymalszy bo wiadomo jakie właściwości posiada pajęcza nić pozwolę sobie nawet zacytować
Cytat:
Nić pajęcza jest elastyczna, nie rozpuszcza się w wodzie, jest kilkadziesiąt razy cieńsza od ludzkiego włosa i ma bardzo dobre własności mechaniczne[5]. Może zwiększyć swoją długość o 40% bez rozerwania się. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną, najwyższą wśród naturalnych włókien. Nici przędne większości pająków cechuje wytrzymałość dwukrotnie, a chruścików 1,5 razy wyższa niż wytrzymałość stali o tym samym przekroju[6].
także nie dość że lekka to jeszcze powinna dodawać coś do obrony.
Gekko jest nieaktywny  
Stare 19-07-13, 18:17   #14
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

No. I niech zbiera za nas złoto z loota, bo przecież lepkie to to, to niech lepi monety!
Wicked jest nieaktywny  
Stare 20-07-13, 00:24   #15
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Ja to bym proponowal tak:

materiały
1000 pajęczyn,
esencja smoka,
50k


esencję smoka otrzymywało by się od Joachima. Np. zbierz 100 fiolek z krwią smoka i 10 ekstraktów z łap wilka.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 20-07-13, 00:26   #16
Narwashi
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
No. I niech zbiera za nas złoto z loota, bo przecież lepkie to to, to niech lepi monety!
Dlaczego tylko monety? Niech przylepia do gracza wszystko nawet potworki, blokerzy się ucieszą bo nie będą musieli używać oreh wreh.
Narwashi jest nieaktywny  
Stare 07-06-14, 16:13   #17
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

W wersji gry, do której dąży Administracja poszczególne kontenery nie będą posiadały własnej wagi, stąd wprowadzanie przedmiotu różniącego się tylko i wyłącznie grafiką nie ma w chwili obecnej sensu.
Altrel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin