Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-11-12, 22:32   #1
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie Propozycja.

Witam wszystkich :)
Zacznę od tego ,że nie będę rozpisywać się na 2 tysiące znaków , tracąc godzinę na pisanie tematu.
Często kiedy odwiedzam forum , myślę o tej grze co by tutaj zmienić, dodać ,czy usunąć.

I mam taki ciekawy pomysł. Na jakiś event lub po prostu zadanie. Może i na strój bo na doświadczenie dziennych zadań jest dość.

W grze jest dość realistyczny klimat , oprócz wojen , niektórzy żyją w dostatku mają ,piękne domki i spokojne życie.
A może to się zmieni kiedy niektórzy obywatele zostaną zarażeni nieznaną nam chorobą ? Może wybuchnie epidemia.Alchemicy z współpracą duchownych i medyków musieli by stworzyć lekarstwo ?
Lub zdobyć bardzo rzadką roślinę, czy odebrać ją innej rasie . (Mam na myśli proste zadanie na odnalezienie rośliny, proste bo jak znajdą 2 osoby to dowie się reszta. Wolałbym aby roślinę trzeba było komuś odebrać , lub zerwać na końcu jaskini w której zamieszkują straszne bestie.

Aby zadanie rozwinąć , zanim odnajdziemy lecznicze zioło będzie wiele innych metod by zwalczyć chorobę.
W historii nie słyszałem od nikogo że już taka zaraza w Neolicie była ,ale może odnajdziemy gdzieś staro-dawne pergaminy które naprowadzą nas na sposób przyrządzenia leku.
I jakieś wzmianki o tym , w pergaminach że taka choroba już była ale chorowała na nią jedna rodzina i nie rozwinęła się na masową skalę.
I tutaj według mnie bardzo dobrze pasowała by przeszłość.

Wiem ,że mamy bardzo dobrych ludzi którzy się zajmują pisaniem zadań,i nadają poprzez własne słowa tej grze.
Jeżeli kogoś mój temat z Administracji zainteresował to napewno oni poradzili by sobie z wprowadzeniem takiego zadania do gry.
Graczy proszę o krótki komentarz czy chcielibyście takie zadanie.
A tych którzy lubią pisać propozycje i dzielić się swoimi pomysłami .
Macie okazję , chętnie poczytam co napiszecie.
I super by była odpowiedź Twórców czy pomysł się wam podoba i czy także chcielibyście takie coś zrobić w Altaronie.

PS.Jeżeli handlujecie sprzedajecie czy cokolwiek piszecie , jak możecie nie używajcie Tibijskich skrótów run i innych.
Administracja bardzo się stara o odejście od Tibii , więc ucieszyli by się gdybyśmy to docenili i zamiast SD,UH itd. Pisali Pocisk Śmierci (PS) czy Runa Leczenia (RL) - hehe głupio to wygląda ale przyzwyczaimy się . Lub możemy pisać całe ładne Polskie nazwy przedmiotów.
Przestańmy pisać w Tibijskim języku :)
Ja czasami nie popieram odpowiedzi twórców kiedy piszą sprzeciw bo jakiś temat jest podobny do Tibii.
Bo niektóre pomysły Tibijskie były naprawdę super.
Ale język tamtej gry chętnie bym wyeliminował.
Juju :)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 10:20
Legolas jest nieaktywny  
Stare 03-11-12, 22:41   #2
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Czym się różni Pocisk Śmierci od SD że gracze mają go inaczej nazywać ?
Skoro runy mają taki sam efekt jak w Tibii tylko inny wygląd i polski opis. Gdyby w Altaronie były np Smocze runy które przywołują kule smoczego ognia która mocno rani oraz podpala swoich wrogów na 10 sekund zabierając przy tym 100 pkt życia na 2 sekudny, lub jakaś runa która zwiększa prędkość ataku to wtedy te runy miałyby nazwy własne.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 03-11-12 o 22:47
Attax jest nieaktywny  
Stare 04-11-12, 00:26   #3
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Bo SD to tibijski skrót od Sudden? Death jak dobrze pamiętam.
A nie skrót od Pocisk Śmierci.
Ta druga część tematu jest mniej ważna po prostu ja uważam , mamy polską grę więc piszmy po Polsku.
Legolas jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin