Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-06-12, 06:58   #1
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie Porady.

1.Ta dotyczy magów od 10 poziomu:
Jeżeli potrzebujesz pieniędzy ,a nie wiesz na czym je zdobyć.I nie chcesz wykonywać od razu zadań.
To proponuję wybrać się na Gobliny , są słabe każdy mag chyba sobie z nimi poradzi a ja chętnie dam kilka miksturek aby ci pomogły.
Z goblinów można zdobyć kamienie które za dobra sumę kupią inni gracze.
Cena nie wiem chyba 2-3k za 100.
Wiem udźwig no myślę ,że każdy potrafi zrobić worek z łupem i wysłać gdzieś dalej od depo aby nikt tego nie ukradł.

A także każdy niedoświadczony mag może do mnie napisać na priv nick Czipsu pokaże gdzie resp i jak będę mógł to pomogę i może otrzymasz zadanie.

Jedynie kiedy walczę z potworami , piszę aby teraz mi nie przeszkadzać i zapewniam że jak będę miał czas to odpowiem.
A także jeżeli mogę to oprowadzę po mieście jak i pokaże ciekawe tereny.

2.
Ta dotyczy magów od 13 poziomu kiedy to kupicie czar "Kula Energii":

Proponuję wybrać się na krasnale dlaczego od 13 ? Bo na poziomie +2 można spotkać wyszkolonego krasnala i bez tego czaru można zginąć jeżeli będą mu towarzyszyć zwykłe krasnale .
Tutaj także pamiętam stare wyprawy kiedy dobrze zdobywałem tam doświadczenie i pieniądze.
Bo łup odkładałem do worka chowanego w beczkach czy skrzyniach po czym na koniec wyprawy . Rzucałem nim ,aż do Gospody a z stamtąd wysyłałem w paczce do depo.
Kiedy sprzedałem łup wojownikom to otrzymywałem 15k. Bardzo dobry zarobek. Dodatkowo można zarobić sprzedając rudy żelaza graczom.
Lub zdobyte opancerzenie , gracze przeważnie płacą więcej niż oferuje nam NPC .

To taki mój mały poradnik , więc mam nadzieję że nic z informacjami nie przesadziłem . A jeżeli ktoś z administracji ma jakieś zastrzeżenia to proszę mnie poinformować abym coś zmienił lub skasował .
Lub jeżeli cały post wydaje się zły proszę o usunięcie.

Dlaczego piszę tylko dla magów ? Nie! To nie tak ,że dyskryminuje inne profesje . Po prostu najlepiej znam się na grze magiem , wiele już doświadczyłem i się nauczyłem. A także ciągle maga testuje aby jak najwięcej wiedzieć.
Mam teraz początkującego zwiadowce , może kiedyś o tej profesji coś napiszę.


Mam nadzieję , za chęć pomocy nie otrzymam bana.
A jeżeli nikt nie będzie miał zastrzeżeń i post zostanie to będę go aktualizować i mam nadzieję , że jakoś początkującemu magowi pomogę.

Dodam jeszcze ,że chętnie zapiszę maksymalnie 10 magów ,maksymalnie do 20 poziomu doświadczenia.
Aby wykonali razem zadanie.
Lub podzielę 10 na 2 grupy no albo jeżeli nie będzie tylu chętnych to zapiszę jedną mniejszą grupę.

Za niepowodzenie zadania , każdy uczestnik otrzyma Pierścień Życia, niby nic wielkiego ale nieraz mi na niskim poziomie pomógł.
A za wykonanie zadania ,każdy uczestnik otrzyma Pierścień Magicznej Tarczy.
Tutaj nie ma czaru tibijskiego czaru "Magic Shield " więc ten pierścień to podstawowy przedmiot ,oprócz mikstur do przetrwania.
A jeżeli będzie mnie stać i będę posiadał inne przedmioty to nagród będzie więcej.
Jak ktoś z drużyny zginie a reszta wykona zadanie to on także uznany jest za zwycięzce i otrzymuje nagrodę.
Uprzedzam że nie zapiszę graczy posiadających złą opinię jak i znanych z nie dobrego zachowania.
Też zapewniam że warto korzystać z samouczka na Licor i przerabiania wskazówek w nim zawartych.
Podstawą przed rozpoczęciem gry magiem myślę jest przeczytanie poradnika dla maga.
Jak i strona z której wiele się nauczyłem Altaron Wiki a o to link :
http://wiki.altaron.pl/index.php/Str...C5%82%C3%B3wna nie wiem czy to błąd bo w adresie pisze Strona Główna.
Czipsu.
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin