Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Poradniki > Nieaktualne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-09-11, 21:59   #71
Dark Vasto
 
Avatar Dark Vasto
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał cakey2828 Zobacz post
Zarządca wyspy informuje Cię w którym kierunku masz podążać by dotrzeć do statku. Jest tak skomplikowana, ponieważ niektóre rzeczy na tej wyspie są dla stałych wyspiarzy.
a zapewne potrafisz przytoczyć - jakimi to słowy :) ?
bo nie widzę cytatu... umknął mi?

to jeśli jest nas już dwóch - co miało problem z opuszczeniem wyspy, to może po prostu jest to znak, że najzwyczajniej wystarczy to dopisać do poradnika, hm?? :rolleyes: zamiast się rozwodzić nad tym... bo raczej poradnik kierowany jest do początkujących graczy, skoro dotyczy wyjścia z "wyspy tzw. początkujących" :p bo wszelkie uwagi w tym zakresie - kierowane do graczy początkujących - typu: "przecież to jasne!", "przecież to gdzieś pisze!" - uważam za nieco niestosowne - w tym temacie
bo jakby nie było - wszystko gdzieś pisze, a profesje NPC-ów są jasno określone samymi nazwami...

"niektóre rzeczy na tej wyspie są dla stałych wyspiarzy[...]" - zgadza się, natomiast WYJŚCIE z wyspy - to na pewno nie dotyczy "STAŁYCH wyspiarzy" (chyba, że cechuje ich nazwa niezgodna z logiką :D ) czemu zatem są ludzie co szukają statku?

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
Nigdy nie chcieliśmy stworzyć banalnej gry. Jeśli na jakimś jej etapie trzeba będzie pomyśleć to nikomu to nie zaszkodzi. A ponieważ większość jakoś*sobie radzi z tym wyzwaniem to śmiem twierdzić, że podane wskazówki są wystarczające.
może nie każdy to opisuje, że sobie nie zawsze radzi?
poza tym, z definicji poradnika - powinien "radzić", a zatem na co poradnik temu co sobie sam radzi? :D

wydawało mi się, że autor prosił o opinie, dotyczące swojego poradnika - mam chyba prawo wyrazić swoją??
skoro tak, uważam, że umieszczenie wskazówki do tego NPC-a - pomoże kolejnym paru procentom ludzi "co-se-nie-radzą", bo to raczej oni stanowią WIĘKSZOŚĆ czytelników wszelkich poradników!

poza tym, tak podchodząc do sprawy :D to ja zauważyłem, że "WIĘKSZOŚĆ" radzi sobie doskonale też ze znalezieniem umieszczonych w Centrum NPC-ów i rozszyfrowaniem ich profesji... też to zauważyłeś?? ;)
Dark Vasto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 14:44   #72
Flarion
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 1
Domyślnie

Plaster miodu (12 miedziaków) Aktualna cena to 10 miedziaków
Flarion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 15:16   #73
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Cytat:
Napisał Flarion Zobacz post
Plaster miodu (12 miedziaków) Aktualna cena to 10 miedziaków
ziomek tu dużo cen nie jest dobrych bo ten poradnik zobacz kiedy był robiony. Poza tym o 2 miedziaki będziesz ich poprawiać?
Zenon von Wons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 09:54   #74
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

Szkoda ze howk nie gra już :(
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 21:55   #75
945666
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 2
Domyślnie

Na moje żeby wyjść z wyspy powinno się nabijać 8 poziom a nie 10 poziom mi się już nudzi jak mam wbić 7 a co dopiero 10 ?
945666 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-01-13, 01:43   #76
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

Cytat:
Napisał 945666 Zobacz post
Na moje żeby wyjść z wyspy powinno się nabijać 8 poziom a nie 10 poziom mi się już nudzi jak mam wbić 7 a co dopiero 10 ?
Expiąc i przy okazji robiąc misje to wbicie tego 10lvl to jest dosłownie chwila. Nie sprężając się na lajcie można zrobić to w 4h(sprężając się można i w 2h). Tak więc wbicie tego 10lvl następuje zbyt szybko, przez co wielu nowych graczy nic z licoru nie wynosi, niestety.
Tyrond jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-02-13, 00:48   #77
Jasprytek
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 2
Domyślnie

Dobry poradnik ;) Napisz tylko gdzie można kupić czary dla stałych wyspiarzy, bo wiem że są, ale nie wiem gdzie ;]
Jasprytek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-02-13, 10:37   #78
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jasprytek Zobacz post
Dobry poradnik ;) Napisz tylko gdzie można kupić czary dla stałych wyspiarzy, bo wiem że są, ale nie wiem gdzie ;]
O to własnie chodzi, żeby pewne tajemnice odkrywać samemu :)
Co do poradnika, trzeba go uaktualnić! Brakuje w opisie przedmiotów jakie można sprzedać w sklepach :)
wyro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin