Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-02-13, 21:04  
Domyślnie Przecieki z testowego serwera III

Po ostatnim wycieku, przyszedł czas na następne zdjęcie. Prace nad nową łatką posuwają się szybciej niż w jakiejkolwiek aktualizacji wcześniej.


Dokładamy wszelkich starań aby nowa łatka została najcieplej przyjęta. I pamiętajcie, że wielu nowych zmian nie można pokazać na zdjęciu.

Ostatnio edytowane przez Tron ; 12-04-14 o 23:05.
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Odpowiedź z Cytatem Tron jest nieaktywny  
Stare 23-02-13, 22:03   #11
wojtek96
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 15
Domyślnie

Zapowiada się bardzo ciekawie :)
wojtek96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 22:41   #12
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/
naus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 23:01   #13
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/
No u mnie w lapku nie działa klawisz funkcyjny, a pech chciał że ekran kompletnie mi się wyciemnił. Jeśli do tego dojdzie usunięty lighthack to równie dobrze będę mógł patrzeć w zgaszony ekran lapka :P
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 23:34   #14
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Dopasuj jasność ekranu w systemie. Skróty z klawiszami funkcyjnymi to tylko taki dodatek. Pogrzeb w opcjach zasilania, czy gdzieś w okolicy.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-02-13, 23:48   #15
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No właśnie mój problem jest spory :) Wiele głów nad wym myślało, wiele pomysłów się pojawiało i żaden nie zadziałał. Próbowałem ustawienia karty graficzniej, ustawienia zasilania, programy rozjaśniające aż po zmianę funkcji klawiszowych. Chyba będe musiał się pożegnać z klawiaturką na usb i zakupić nową matrycę z klawiaturą do lapa.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 00:02   #16
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Może nawaliło Ci po prostu podświetlenie matrycy. W związku z tym, co mówisz, wydaje się to najsensowniejsze. Czasami diagnoza jest tak prosta, że nie przyjdzie do głowy. Czasami nawala po prostu najbardziej bezpośrednio odpowiedzialny za coś sprzęt. Przynieśli mi kiedyś laptopa i kazali ustalić, czemu nie da się pisać polskich znaków. Dało się. Z lewymi alt + ctrl. Nawalił prawy alt.

Edit: (Żeby było coś na temat) Nie tylko oczka ma to bydlę inne niż reszta, cały ma inny kolor.
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 01:40   #17
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Zapowiada sie ciekawie :)

Jednak mam ogromna prosbe, nie wylaczajcie lighthacka jesli macie taki zamiar...dajcie graczowi zdecydowac czy woli biegac ze swieczkami czy meczyc sie wciskajac hotkey co pare minut, czy poprostu cieszyc sie z gry widzac wszystko jasno i wyraznie :P
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 01:42   #18
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał naus Zobacz post
ja wiem jedno jak light hack zostanie usunięty z clienta ja raczej kończę grę ;P nie mam zamiaru molestować bardziej moich oczu żeby zobaczyć cokolwiek na ekranie i tak czar "światło" nie wchodzi w grę =( a grac z "botami aka light hack" nie będe;/
Dude, lighthack w grze to efekt tego, że kiedyś w Tibii masa ludzi zaczęła używać lighthacka. Wcześniej nie było takich udogodnień. To oznacza, że obecny 'lighthack' to nic innego, jak legalny cheat.

Równie dobrze możesz używać nielegalnego.

Tak samo zresztą było z ulepszonymi hotkeyami ;)
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 09:04   #19
naus
 
Avatar naus
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: Knw
Postów: 115
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do naus Wyślij wiadomość poprzez Skype? do naus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Dude, lighthack w grze to efekt tego, że kiedyś w Tibii masa ludzi zaczęła używać lighthacka. Wcześniej nie było takich udogodnień. To oznacza, że obecny 'lighthack' to nic innego, jak legalny cheat.

Równie dobrze możesz używać nielegalnego.

Tak samo zresztą było z ulepszonymi hotkeyami ;)
niestety ja nie mogę i nie chce nielegalnego ;P
a nawet jakbym chciał to odpada bo bym podpadł przy pierwszym live xD
światła nie ruszać dobrze jest jak jest, teraz ktoś chce nastrojowa ciemnię to może wyłączyć "hacka"
naus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 24-02-13, 10:24   #20
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Ej no, ale ludzie. Ciągle jest gadanie i marudzenie, że nic się nie dzieje, że nikt nic nie robi. A tymczasem faktycznie fajny pomysł wpływający znacząco na klimat jest od razu bombardowany, bo... "będzie mniej wygodnie QQ". Kiedyś nie było wbudowanego lighthacka i gralo się bez tego. Grało się bez hacków. Grało się z luxem, grało się z laskami na światło. I zresztą, co to za trudność? Od dawna mówi się, że gra nastawiona na RPG, a tymczasem nie ma nawet ciemności, wszystko rozjaśnia przyjemne wszechobecne światło.

Bo łatwiej.

Łatwiej będzie też z x-rayem.

I teleportami na expa.

I spoilerami do nowo wprowadzonych questów, bo komu się chce biegać i szukać.

I fri itans.

Nie zawsze łatwiej = lepiej. Aż taki problem zużyć te 20-50 many? Albo nosić przy sobie coś dającego światło? I fakt, mogę sobie obecnie wyłączyć, ale sensu za wiele to nie ma, bo co to za frajda, jak wszyscy dookoła Ciebie widzą wszystko, a Ty leziesz jak ten kret po omacku niemal? Jestem całkiem za wyjebaniem lighthacka z gry! <me gusta>
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin