Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-08-12, 17:07   #11
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Zacna mowa ;o
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 17:14   #12
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał crunchips Zobacz post
...gdy moje umiejętności pozwalają na zabawe w ganianego z której mam polew to się nazywa osiągnąć sukces.
Dash rulez :D

A tak ogółem to zajebiście to ująłeś. Cała idea pvp w pigułce.
"Więc Ci słabsi ludzie idą na server non pvp żeby nie mieć problemów z którymi zmagamy się przez całe życie wolą sięgnąć po niebieską tabletke i nie wiedzieć co otacza ich na tym niezwykle chciwym i brutalnym świecie. "
Ten fragment mi się najbardziej podoba :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 17:18   #13
Kamil_Arasimski
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 5
Domyślnie

Mam tylko jedno pytanie, ile tak na prawdę macie lat że tyle niby wiecie i tyle przeszliście? Może 17-18 i dopiero zaczynacie wkraczać w trudny świat. Naprawdę wątpię że któryś z Was dostał więcej "kopniaków w du.." niż ja...
Kamil_Arasimski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 17:38   #14
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamil_Arasimski Zobacz post
Mam tylko jedno pytanie, ile tak na prawdę macie lat że tyle niby wiecie i tyle przeszliście? Może 17-18 i dopiero zaczynacie wkraczać w trudny świat. Naprawdę wątpię że któryś z Was dostał więcej "kopniaków w du.." niż ja...

Wiesz że to co teraz powiedziałeś to mówi każdy. Spytaj się jakiegokolwiek człowieka który jest "pokrzywdzony przez życie" każdy pesymista czyli większość polaków odpowie Ci "ja to mam najgorzej" psycholodzy słyszą to prawie zawsze jak człowiek przychodzi z problemami, ale ludzie z prawdziwymi problemami nie chwalą się tym po to żeby nie pogarszać swojej sytuacji psychicznej wolą o tym nie pamiętać ale ty się tym chwalisz więc nie wyszło Ci to na złe, nabrałeś doświadczenia i pewnie nie ma tak że nie chciał byś tego przeżyć więc uważam że te twoje kopniaki to są puknięcia w głowę abyś był mądrzejszy w przyszłości.

Człowiek uczy się z każdą minutą czegoś nowego

Zao
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 17:44   #15
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Ciekawa historia zao ;p
dodam coś od siebie ,gra na serverze pvp przynosi spora frajde ,ja na tym serverze jestem zwyklym szarakiem ,ale troche przygod przezylem. Zaczalem grac magiem ,dosyc szybko wbilem 30 lvl ,no ale zle securum:P zaczelo rzadzic i pozabijali mnie tak ,ze spadlem do 22 lvla ,ale się nie poddałem zacząlem tworzyc nowa postac juste championa. Na samym początku świetnie mi szło z lvlem leciałem ostro ,no ale niestety gippo wykrył kim jestem i znowu postać musiała stać w depo. Wiec w miedzyczasie 3 postać znowu mag tym razem duchowny ,udało mi się wbić 49 lvl i znowu hunted(za eksterminatora gildie ;p)
Kolejna postać mag nekromanta , do 50 lvla nikt mnie nie zabil ,niewiem jakim cudem (panowala anarchia wtedy) juz miałem 3% do 30 mlvla chciałem wbić pny ,ale niestety padłem na nutki(niby moj zabojca zle wcisnal hota ,lecz ja nie wierzylem) Zapomnialem napisać ,ze w miedzyczasie jak nalozyl ktos hunted na postac juste champion to wrocilem na pierwsza postac i z 22 lvla odrobilem do 31 i biegnac sobie z chrysaora do neolith spotkalem al'eremce i jego fire elementale i znowu gleba. Ogolnie padalem z 30 razy postaciami ,a dzis mam 123 er 75 mn 38 md 58 lucznik(zdaje sobie sprawe ,że niektórzy padali o wiele wiecej razy) ,ale do sedna(:D) Caly czas myślałem ,że server npvp jest lepszym rozwiązaniem ,ale wiem ,że sie bardzo myliłem. Uświadomiłem sobie to kiedy przestałem grać ,bo własnie przestałem grac dlatego ,że nie brałem udziału w pvp ,co prawda chcialem dolaczyc do jednej lub drugiej gildii ,ale spotkalem sie z odmowa z dwoch stron ,wiem ,że exorit podejrzewało ,że byłbym spy ,a collegium to niewiem////(chciałem postrzelać z sd,mw kopsnąć kpiro)////. Wiecej gildii pvp na tym serverze niema ,więc przestałem grać bo naprawdę expienie jest nudne ,nic się nie dzieje zwłaszcza jak ma się już wszystko obcykane. Na expowisku nie poczułem nigdy ,ani troche zdrowej adrenaliny ,kiedy to serce zaczyna bić jak oszalałe a myśli przyspieszają. Adrenaline czułem zawsze jak mnie ktoś gonił ,jak przypadkiem wbiłem skulla ,jak mnie trapowano i zabijano. Ostatnim razem kiedy expilem w nocy rycerzem na koscistych wpadło po mnie 5-6 magów ,jak tylko zobaczylem ,że aleg rzuca mi mwalla i na mnie biegna 4 kosciste ,poczulem niesamowity przyplyw energii czy tez silnej emocji(no niewiem jak to nazwac) Niewiem czy tylko ja tak mam ,czy jest po prostu kwestia przyzwyczajenia ,że im wiecej bierzesz udzial w walkach tym mniejsza dawke adrenaliny czujesz. Mam nadzieje ,że server pvp się odbuduje ,że pooglądam sobie jeszcze jakies fragmovie z udziałem kilku klanów. ja człowiek marnej egzystencji

ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''

Ostatnio edytowane przez blanko2222 ; 18-08-12 o 18:12
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 18:40   #16
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post
Ciekawa historia zao ;p
dodam coś od siebie ,gra na serverze pvp przynosi spora frajde ,ja na tym serverze jestem zwyklym szarakiem ,ale troche przygod przezylem. Zaczalem grac magiem ,dosyc szybko wbilem 30 lvl ,no ale zle securum:P zaczelo rzadzic i pozabijali mnie tak ,ze spadlem do 22 lvla ,ale się nie poddałem zacząlem tworzyc nowa postac juste championa. Na samym początku świetnie mi szło z lvlem leciałem ostro ,no ale niestety gippo wykrył kim jestem i znowu postać musiała stać w depo. Wiec w miedzyczasie 3 postać znowu mag tym razem duchowny ,udało mi się wbić 49 lvl i znowu hunted(za eksterminatora gildie ;p)
Kolejna postać mag nekromanta , do 50 lvla nikt mnie nie zabil ,niewiem jakim cudem (panowala anarchia wtedy) juz miałem 3% do 30 mlvla chciałem wbić pny ,ale niestety padłem na nutki(niby moj zabojca zle wcisnal hota ,lecz ja nie wierzylem) Zapomnialem napisać ,ze w miedzyczasie jak nalozyl ktos hunted na postac juste champion to wrocilem na pierwsza postac i z 22 lvla odrobilem do 31 i biegnac sobie z chrysaora do neolith spotkalem al'eremce i jego fire elementale i znowu gleba. Ogolnie padalem z 30 razy postaciami ,a dzis mam 123 er 75 mn 38 md 58 lucznik(zdaje sobie sprawe ,że niektórzy padali o wiele wiecej razy) ,ale do sedna(:D) Caly czas myślałem ,że server npvp jest lepszym rozwiązaniem ,ale wiem ,że sie bardzo myliłem. Uświadomiłem sobie to kiedy przestałem grać ,bo własnie przestałem grac dlatego ,że nie brałem udziału w pvp ,co prawda chcialem dolaczyc do jednej lub drugiej gildii ,ale spotkalem sie z odmowa z dwoch stron ,wiem ,że exorit podejrzewało ,że byłbym spy ,a collegium to niewiem////(chciałem postrzelać z sd,mw kopsnąć kpiro)////. Wiecej gildii pvp na tym serverze niema ,więc przestałem grać bo naprawdę expienie jest nudne ,nic się nie dzieje zwłaszcza jak ma się już wszystko obcykane. Na expowisku nie poczułem nigdy ,ani troche zdrowej adrenaliny ,kiedy to serce zaczyna bić jak oszalałe a myśli przyspieszają. Adrenaline czułem zawsze jak mnie ktoś gonił ,jak przypadkiem wbiłem skulla ,jak mnie trapowano i zabijano. Ostatnim razem kiedy expilem w nocy rycerzem na koscistych wpadło po mnie 5-6 magów ,jak tylko zobaczylem ,że aleg rzuca mi mwalla i na mnie biegna 4 kosciste ,poczulem niesamowity przyplyw energii czy tez silnej emocji(no niewiem jak to nazwac) Niewiem czy tylko ja tak mam ,czy jest po prostu kwestia przyzwyczajenia ,że im wiecej bierzesz udzial w walkach tym mniejsza dawke adrenaliny czujesz. Mam nadzieje ,że server pvp się odbuduje ,że pooglądam sobie jeszcze jakies fragmovie z udziałem kilku klanów. ja człowiek marnej egzystencji

ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)
Dokładnie :D A na non pvp to się chyba gildie będą masowo trapować na expowiskach.
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 18:45   #17
Kamil_Arasimski
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 5
Domyślnie

@Urlyk Czy naprawdę tak ciężko ci przeczytać? Czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisze, że będzie coś typu areny czyli specjalne miejsce w którym będą możliwe walki.
Kamil_Arasimski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 18:48   #18
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał blanko2222 Zobacz post

ps . kiedys spadlo ze mnie 1kk egzekutor +9 i mnostwo supli ,a bylo to wszystko co mialem ,w depo zostal mi jedynie egzekutor ,ale zrobilem z niego uzytek i dzis mam jakies 2kk w itemach i kasie ;)

juz nie oszukuj :P spadł z ciebie egzekutor +9, królewski set +2 i mnóstwo supli, zadne 1kk, wbilismy ci rsa noob charami bo biles exori nie patrząc na fragi :D
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 18:52   #19
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

;p no tak mialem na mysli 1kk czyli egzekutor +9 + supple + krolewski +2 wolalbym abys skomentowal to czy nadal odczuwasz adrenaline :D

A i wtedy bilem exori bo wiedzialem ,ze mam lipe i bez repito nie uciekne z tym ,ze nie patrzylem ,ze tam 12 lvle biegaly ;d
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 22:33   #20
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Chcesz go kupić?
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin