Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-08-12, 15:56   #1
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Angry Ekipa na pvp xD

Jako że tabuny osób przenoszą się na non-pvp, nawet mój kolega z rl tam idzie:( (Kto zostaje na pvp ?:confused:
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-12, 16:26   #2
adamo199412
 
Avatar adamo199412
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Kraków
Postów: 130
Domyślnie

Ja!. Noobn PvP to syf.
__________________
O Boże Boże Boże Bożenko, Jak mogłaś to robić z Cyganem?
On bił cię w du du dużym pokoju,
A Ty mu obciągnęłaś...sweter bo miał gołe plecy,
adamo199412 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-12, 20:43   #3
Sepethro
 
Avatar Sepethro
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Skąd: Warszawa
Postów: 60
Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sepethro
Domyślnie

Ja zostaje na pvp, może po otwarciu npvp serwer pvp też troche odżyje i przybędzie nowa fala graczy :p
__________________
Czas znika, mija przeszłość, wiek niezwrotnie bieży,
A występków szkaradność lub cnoty przykłady,
Te obrzydłe, te święte zostawują ślady.
Sepethro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-08-12, 20:50   #4
Uhh
 
Avatar Uhh
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: z piwnicy
Postów: 138
Domyślnie

Ja zostaje na pvp :B
__________________
18:47 Anami: prosze o pomoc
18:47 Ostry Wózek: o co chodzi
18:48 Anami: udknąłem tu jak sie idzie na drógom wyspe
Uhh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 11:49   #5
karamba3344
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 1
Domyślnie

Gra na no-pvp wg mnie niema sensu bo po co grac tylko dla lvl i robienia questów liczy sie zabawa
karamba3344 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 12:41   #6
Kamil_Arasimski
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał karamba3344 Zobacz post
Gra na no-pvp wg mnie niema sensu bo po co grac tylko dla lvl i robienia questów liczy sie zabawa
Widać że nie wiesz o czym piszesz. Dla mnie jedyną różnicą będzie to że nikt nie będzie mnie mógł zabijać np pod dp "bo tak". Jeśli będzie miał jaja to wyzwie mnie do walki w wyznaczonym do tego miejscu (coś typu areny).
Kilka razy zdażyło się że poszedłem do banku po kase na jakiś item i "nie dałem rady" wrucić bo ktoś mnie ubił i kase zabrał i nie chodzi mi tu o kilka srebrników...
To był jeden z wielu powodów przerwania gry i nie ukrywam mojej radości, że wprowadzają nPVP gdzie na pewno bede grał ;)
Kamil_Arasimski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 12:52   #7
Legolas
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 148
Domyślnie

Shacco , Ciebie do RR zapraszam na Non-pvp .
Czipsu
Legolas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 13:18   #8
sidexxx
 
Avatar sidexxx
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Elbląg
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamil_Arasimski Zobacz post
Kilka razy zdażyło się że poszedłem do banku po kase na jakiś item i "nie dałem rady" wrucić bo ktoś mnie ubił i kase zabrał i nie chodzi mi tu o kilka srebrników...
też mi sie zdarzyło kilka razy ;) o to wlasnie chodzi, wiedząc że w każdej chwili mozesz to stracić bardziej to szanujesz i bardziej sie z tego cieszysz ze skili lvl kasy itp. Albo jak uckiekniesz jakiemuś pekerowi :D też masz frajde i troszke emocji :D
sidexxx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 13:35   #9
Kamil_Arasimski
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 5
Domyślnie

Sorki ale przed magiem na lvl-u 80+ raczej nie uciekniesz, zwłaszcza że nie przejawia żadnej agresji bo składa na 1 hita...
Idziesz sobie spokojnie a tu deski i cały dzien a nawet 2 w dup...
Dla takiego dziecka co ma 12-15 lat to niewiele ale dla ludzi którzy pracują i mają niewiele czasu wolnego na grę to bardzo duzo i odechciewa sie grać po kilku takich akcjach :/
Kamil_Arasimski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-08-12, 14:14   #10
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Granie na n pvp jest dla tych którzy nie lubią stawić czoło problemom i nie więdzą jak to jest wbicie 140 lvl gdy cały czas Cię ktoś zabija, padania setki razy przez większe lvl dotego dochodzi padanie na potworach ale jak już wbiłem 120 lvl powiedziałem "Tak udało się, dałem rade stawiłem czoła wyzwaniu i wszystkim okolicznością i osobą które za wszelaką cene starały mi się to uniemożliwić. gdy byście mogli zobaczyć całą moją grę na altaronie zobaczyli byście jak uciekałem 80 rycerzem (Gladiator) przed 118 zwiadowcą (Ogryzem) i 50 magiem (Szewczykiem) uciekłem wtedy na bakaleu na mostki na schody i ganiałem po tych schodach i padłem a teraz gdy 130 lvl + uciekam przed około 8-10 osób z Exorit gdy moje umiejętności pozwalają na zabawe w ganianego z której mam polew to się nazywa osiągnąć sukces.
Wy myślicie że ktoś ma większy lvl i jest debilem jak was zabija, ale powiem że w pewnym sensie jemu można bo on potrafił sobie powiedzieć co tam dam rade pokaże samemu sobie że się nie poddaje, nie oddaję swojego losu w ręce innych mnie też zabijali ale dałem rade
tylko wyrywam swój los z rąk innych ludzi którzy chcą mną kierować tak abym mógł kierować nim ja sam, żebym mógł ja kierować innymi ludzimi którzy nie są tak wytrwali i silni psychicznie jak ja więc mi sie to należy.
Więc Ci słabsi ludzie idą na server non pvp żeby nie mieć problemów z którymi zmagamy się przez całe życie wolą sięgnąć po niebieską tabletke i nie wiedzieć co otacza ich na tym niezwykle chciwym i brutalnym świecie.
W grze macie taką możliwość żeby wybrać sobie łatwiejszą drogę do celu ale w życiu niestety nie zawsze. Nie chce się chwalić moim życiem ale ja spokojnie mogę powiedzieć żę ja steruje moim życiem a nie ktoś inny JA JE TRZYMAM W RĘKACH > i wiem że będę musiał jeszcze być uległy innym i z pokorą znosić przewagę nad mną < ale wiem że w przyszłości to ja będę mieć tą przewagę

ZAO
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH

Ostatnio edytowane przez crunchips ; 18-08-12 o 14:20
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin