Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-07-11, 06:29   #1
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie Fasol długo jeszcze?

Gościu ile jeszcze będziemy czekać aż się zorganizujecie? Trochę nudne jest wasze wycinanie pojedynczo. BTW do gildia i ludzi którzy mają pomóc i przeciwstawić się pamiętajcie "Wiemy kim jesteście i niedługo na expie się spotkamy". A moja vip lista coraz bardziej mi się podoba bo coraz więcej skulli online :)
Luop jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 08:21   #2
Lord Darkei
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 63
Domyślnie

Kurde człowieku już się normalnie śmieszny robisz, wejś przestań w to grać bo już ci się w głowie pier...doli. Co Ty myślisz że Bogiem jesteś? wręcz przeciwnie zerem jesteś i przestań się tak napinać w grze bo to już nawet do śmiechu nie jest tylko do płaczu. Znajdź do nawalania się kogoś z swoim lvl albo pozwól się im wyexpić żeby były równe szanse, słabszych to każdy umie lać, a jestem pewien że jak by się wyexpili na twój lvl to byś uciekał i srał w gacie.
Lord Darkei jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 09:00   #3
Caveki
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 25
Domyślnie

Nie no nie wierzę człowieku ty masz jakiś problem ze sobą, tu piszesz kiedy wojna, tu się nie dajesz ludziom wyexpic, tu mówisz, ze im na expy powpadasz. Komu? Jak na razie wpadasz samym 20lvlom. To jest gra i to zrozum.
W sumie po co ja się męczę, do ciebie nic nie dociera, napisałem ci już na priv co o tobie myślę.
__________________
...from aldora, inferna, berylia...
...fight to end, fight for glory...
Caveki jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 09:14   #4
Ghall2
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Noon to największy pl*bs z całego planu B. Sam powiedział że nie da się nikomu wybić. Szczególnie zapewne magom, Noon co ty myślisz, Jak ma być z wami wojna jak wy nie dajecie im wyjść z DP? Po co robisz ten temat? Myślisz że podczas gdy ty bedziesz spal , jakimś cudem oni wybiją h lvl i bedzie wojna?
Pytasz kiedy wojna ? buahaheheheh Ja już rozumiem wasze postępowanie!!
WY się boicie strasznie się boicie bo WIECIE że nie ogarniaci i SECURUM by waz rozjebało raz dwa gdyby się wyexpili!!

btw widzę że Plan B przyjął w swe szeregi kilka sztuk mięsa Armatniego...

Ostatnio edytowane przez Ghall2 ; 14-07-11 o 09:29
Ghall2 jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 09:59   #5
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Jeszcze sobie poczekasz bardzo długo ;) , co ty kurwa myślisz że co ja będę wstawać o 2 w nocy żeby iść expić? Chyba cię pojebało chłopie , nie mam zamiaru żeby ta gra wpływała na moje realne życie , to że u was połowa to noł lajferzy to tylko ich wina że nie mają kolegów. Pewnie, kurwa, wpadniemy po kogoś w 10 osób 40~ lvlami zabijemy kogoś no i co z tego jak wpadnie 1 osoba i nas wytnie w pień? Póki co idę się pobawić na innym serwerze bo jak dla mnie to jest bezsensu. Ciekawi mnie skąd mieliście nicki np Tyreala i Paputiona. Nie dajecie expić bo się boicie że co że byśmy mogli wygrać? Taki waski pro elo ogar co kiedyś nigdy pz nie wbijał haha pamiętam to. Dopiero jak eksterminator do was dołączył to wbił pierwszy raz pz chyba. Jest mi żal tego że dużo osób poddało się wcześniej przez takie nieogary jak wy. Może noon i jesteś kozakiem forumowym i pod dp ale na polu walki pewine dałbyś dupy.
Pozdrawiam tyranie z Planu B
makmej jest nieaktywny  
Stare 14-07-11, 10:20   #6
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Zamykam bezsensowny temat. Jeszcze jeden taki i autor pojedzie na tygodniowy wypoczynek na mój koszt.
Wicked jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin