Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-09-14, 17:00   #21
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

tutaj nikt nikogo nie wypierdolił na zawsze, taka specyfika gry. Wracało exorit, wracało collegium i tak w koło, a wygrywali ci co mieli w danym momencie zazwyczaj więcej aktywnych ludzi, nie tych na akcjach ale aktywnych w grze taka jest prawda :) Bo akcje można było przegrywać, ale aktywność ludzi podczas całego dnia robiła zawsze różnicę!!!
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-14, 17:32   #22
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Mustafa, ty się chyba z agrim fletem na łeb zamieniłeś, robię sobie temat, żeby poznać zdanie ludzi, a ty mi się tu napinasz. A ja cię nawet z żadnej wojny nie pamiętam. Idź napinaj się gdzie chcesz, ale nie pod moimi tematami, fletem się pobaw, albo idź posłuchaj bednarka
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-14, 18:16   #23
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Geje nieźle gotują, oprócz tego ludzie jak wszyscy inni. Chorą propagandą jest to, co wypisuje taki ghall...
A że dzieci? Mógłbym mieć coś przeciwko, gdyby nie to, że jest mnóstwo patologii w 'normalnych' rodzinach, w homo jeszcze tego nie stwierdzono. Za to oczywiste jest, że canle życie w domu dziecka to słaby start.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-14, 22:44   #24
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Widzę że za dużo dzień dobry tvn się naoglądałeś. Propagandą propedalską jest wlasnie to co napisałeś wyżej kurwa o tych pedałach.

Powiedz mi, ilu znasz pedałów w realu że wiesz jak dobrze gotują kurwa?

Tak się składa, że znam wiele ludzi normalnych którzy swietnie gotują i jest to dla nich normalna czynność.
Kurwa gloryfikowanie pedałów, jakoby mieliby być jakimiś romantykami. Może odpowiesz mi dlaczego wg teorii o pedałach, którą se łyknąłeś geje mają być lepsi np. od kochającej się pary chłopaka i dziewczyny?

Pewnie nie umiesz, bo przerzucasz wszystko to co ci podadzą bez zastanowienia.

Pierdolnij się w łeb, zanim obudzisz się w rezerwacie

__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-14, 23:07   #25
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Widzisz, żeby być gejem, trzeba mieć drugiego geja. A pedałem możesz być w pojedynkę.
Na przykład nie zachowując jakiegokolwiek poziomu dyskusji i do obcych ci ludzi zwracając się po chamsku.

A wracając do tematu. Znam sporo homoseksualistów, zwykli ludzie, tylko noszą się trochę inaczej. W niczym nie są lepsi. Nie są też gorsi, jeśli chodzi o bycie ludźmi. Przyznam, że choć w sumie niezbyt podoba mi się wychowywanie dzieci przez homoseksualistów, to jeszcze mniej podoba mi się, że ty też możesz się rozmnażać. Z dwojga złego wolę gejów.

Over and out

PS: facet od ciechana jest właścicielem browaru jabłonowo... gorąco polecam, zwłaszcza black ipę.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 26-09-14, 23:48   #26
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Pedały to masy zbydlęciałego, chorego i przećpanego aspartamem społeczeństwa, które jest wyprodukowane przez ludzi dla których jest to biznes żeby takie akcje się działy.
Takie ruchy służą dehumanizacji i depopulacji, i tworzone są tylko i wyłącznie po to i nic więcej. Najpierw rozwala się takim mózg przez aspartam, który jest silną neurotoksyną, pierze im się móżg nienaturalną popkulturą, która została stworzona także w celu dehumanizacji i depopulacji.
To wszystko co się dzieje służy tylko 1 celowi.

A Ty masz sprany mózg przez TV, i tak zwane "Normalne" życie w "społeczeństwie", a tak naprawdę łykasz to co Ci zaserwują.
Lykniesz nawet gówno jeśli Unia Europejska opakuje to w normalne.



OBUDŹ SIĘ POLSKO

Ostatnio edytowane przez Tron ; 26-09-14 o 23:55
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-09-14, 11:58   #27
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Śmieszne, z tym że trzeba wiedzieć że w symbolice kultu (śmierci) saturna - iluminati eye występuje tylko jedno oko.
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 27-09-14 o 12:15
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin