Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-08-18, 00:51   #1
hulton
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Isle of Kings
Postów: 60
Domyślnie Populacja

Hej!

Sporo czasu nie grałem, w sumie to ostatni logowalem w jakimś 2015 roku. Patrząc ze zgrozą na dalej postępującą degenerację Tibii przypomniałem sobie o Altaronie. Pamiętam, że populacja parę lat temu była całkiem spora i wszędzie szło spotkać przynajmniej kilku graczy. Po opuszczeniu Anan (a i tam zresztą)spotkała mnie niemała niespodzianka, bo echo pustego czatu wręcz przeraża a w dodatku Neolith świeci pustkami. Zastanawiam się czy to nie kwestia nieco późnych godzin w których gram, ale popołudniu wyglądało to podobnie. Od dawna trwa taki stan rzeczy? Jest tak na co dzień czy może jakiś słabszy okres?

Jest ktoś może chętny do wspólnej gry od niższych poziomów?
hulton jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 05:46   #2
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał hulton Zobacz post
Od dawna trwa taki stan rzeczy? Jest tak na co dzień czy może jakiś słabszy okres?
Hmm.. Od poniedziałku, bo nie mam dostępu do laptopa A tak na poważnie to już od dawna się psuło, zaczynając od resetów, po przeniesienie postaci z pvp na non, kilka osób też odeszło po usunięciu serwera non-pvp. Najwięcej ludzi (w granicach 20) można spotkać w niedzielę. Temu projektowi nawet update nie pomoże. Jeśli szukasz czegoś stabilnego na lata to zwykła Tibia wypada pod tym względem najlepiej.. Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc o degeneracji Tibii. Fakt, że ta gra jest coraz bardziej p2w, ale przynajmniej coś się tam dzieje, gra jest aktualizowana, nie ma jakichś dziwnych resetów, czasami połączą serwery, ale nie tak jak tu, że powstaje jakiś dziwny twór. W Tibii nawet jak zrobią cofkę to dają potem jakąś rekompensatę w postaci np. 2x exp i skill. Osobiście bardzo mi się podobają ostatnie aktualizacje w Tibii - bestiariusz, odkrywanie mapy - jak dla mnie świetna sprawa i wolałabym wydać pieniądze właśnie tam niż tu w altaronie. Zawsze zostają jeszcze jakieś OTSy typu hexana, hexera, cyleria.. Ewentualnie poczekaj do poniedziałku to wrócę przed depo i pogadamy, bo mnie też przerażają czasami te pustki i fajnie by było móc się do kogoś odezwać

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 15-08-18 o 08:28
 
Stare 15-08-18, 07:31   #3
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Karmelia dość dobrze przedstawiła Ci ten problem, zamiast rozwoju, serwer zalicza regres ludzi (może to celowe działanie?) wszystko w imię wyimaginowanej idei administracji :)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 09:11   #4
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Idea jest zajebista, jak chcecie masowki i serwery npvp macie rl tibie, tam jesteście nietykalni, jak chcecie się bić macie warotsy, a jak chcecie grać w Altaron to macie Altaron, proste
hejhop jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 09:22   #5
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Więc po co będzie tworzony war ots na Altaronie?
żeby pieniacze nie bili neutrali? "Aktualnie rozgrywkę prowadzi 6" xD
Po liczbach widać jak Altaron się stacza a Ty dalej zakłamuj rzeczywistość że regres to progres :)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 09:28   #6
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Czasem lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Były zmiany pod graczy to się skończyło jak jest, teraz dajcie to tworzyć komuś z wizją.
hejhop jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 13:02   #7
hulton
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Isle of Kings
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Hmm.. Od poniedziałku, bo nie mam dostępu do laptopa A tak na poważnie to już od dawna się psuło, zaczynając od resetów, po przeniesienie postaci z pvp na non, kilka osób też odeszło po usunięciu serwera non-pvp. Najwięcej ludzi (w granicach 20) można spotkać w niedzielę. Temu projektowi nawet update nie pomoże. Jeśli szukasz czegoś stabilnego na lata to zwykła Tibia wypada pod tym względem najlepiej.. Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc o degeneracji Tibii. Fakt, że ta gra jest coraz bardziej p2w, ale przynajmniej coś się tam dzieje, gra jest aktualizowana, nie ma jakichś dziwnych resetów, czasami połączą serwery, ale nie tak jak tu, że powstaje jakiś dziwny twór. W Tibii nawet jak zrobią cofkę to dają potem jakąś rekompensatę w postaci np. 2x exp i skill. Osobiście bardzo mi się podobają ostatnie aktualizacje w Tibii - bestiariusz, odkrywanie mapy - jak dla mnie świetna sprawa i wolałabym wydać pieniądze właśnie tam niż tu w altaronie. Zawsze zostają jeszcze jakieś OTSy typu hexana, hexera, cyleria.. Ewentualnie poczekaj do poniedziałku to wrócę przed depo i pogadamy, bo mnie też przerażają czasami te pustki i fajnie by było móc się do kogoś odezwać

:( Szkoda, że tak się to skończyło bo Altaron ma moim zdaniem niepowtarzalny klimat.

No widzisz, a mnie aktualizacje Tibii odstraszają. Itemshop pełen kolorowych gówien a z czasem i bonusów, non stop jakieś eventy "2x exp", wszystkie te nowe systemy "prey" I lokalizacje tworzone całkowicie z d*py całkowicie mnie zniechęciły. Może po prostu wolałem jak było nieco trudniej, z klimatem i bez udziwnień, bo teraz Tibia sprawia wrażenie koreańskiego hack n' slasha.

Dlatego liczyłem na powrót do Altaronu. Klimat, brak dziwactw i ciekawe lore.
hulton jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 13:07   #8
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Regres ludzi to widać w dwóch pierwszych odpowiedziach :P

Trafiłeś na wypowiedzi dwóch największych marud tego roku.

populacja teraz leży, ale wkrótce (nie znam szczegółow) planowany jest start nowego serwera, który będzie się rządził trochę innymi prawami - wyższy exp, loot, reset co 3 miesiące. Za top poz koniec edycji nagrody na stałym serwerze. Moim zdaniem to fajny pomysł, który w końcu ma szansę na przyciągnięcie graczy na dłużej.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 15-08-18, 15:17   #9
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chętnie zobaczę te tłumy walczące o główną nagrodę, którą pewnie będzie ogórek Selba. Usunięcie non i postawienie nowego serwera, żeby ludzie się mogli ponapierdalać, a gracze non mieli spokój to jak amputacja ręki i przyszycie w jej miejsce nogi.. No ale nie wnikam, różne fetysze mają ludzie..
 
Stare 15-08-18, 15:49   #10
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Chętnie zobaczę te tłumy walczące o główną nagrodę, którą pewnie będzie ogórek Selba. Usunięcie non i postawienie nowego serwera, żeby ludzie się mogli ponapierdalać, a gracze non mieli spokój to jak amputacja ręki i przyszycie w jej miejsce nogi.. No ale nie wnikam, różne fetysze mają ludzie..
Nie wiąż tych rzeczy. Usunięcie non miało dużo powodów, wszystkie zostały już 1000 razy opisane. Uważasz, że non to ręka? Moim zdaniem non to ogon. Istniał, ale zanikał, bo nie był potrzebny. Tylko czasem z bólem odzywała się kość ogonowa, echo dawnych czasów.

A Twoje obawy dot. serwera pvp są nudne i śmieszne. Dobrze wiesz, że od lat grupa graczy gra neutralnie, we względnym spokoju. I rzadko który zamieniłby serwer pvp na non. Myślę, że gdybyś była mniej irytująca, to też grałoby Ci się dobrze

Też chętnie zobaczę tłumy. I w sumie jestem dobrej myśli, bo taki resetowalny serwer to stałe zamieszanie, które mam nadzieję zaistnieje i się utrzyma.
Catthon jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin