Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-02-16, 12:49   #1
dobierak
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 7
Domyślnie Czy kiedykolwiek w historii altaron był tak pusty - Pytanie do starych graczy.

Siemka.

Sprawdzam statystyki online na serwerze pvp od kilku tygodni. Czy już kiedyś była taka sytuacja, że kompletnie nikt nie gra przez taki okres czasu? Odpowiedzcie proszę ci co pamiętają historię, bo może sytuacje takie jak tak już były i jest jeszcze szansa, że znowu ludzie wrócą. Nie wiem czy jest sens zaczynać znowu grę.

Rozumiem, że patrząc na highscores na pvp mogę nie trafiać w godzinę, ale nawet patrząc mniej więcej po lvlach to chyba tylko Artezon co jakiś czas wbija lvl.

Miały być testy, tyle osób się pozgłaszało i miał być zmieniony balans, dmg i cała reszta. Czy te testy dalej trwają i czy ludzie się angażują na teście (dlatego nie ma ich na normalnym pvp), czy też już wszystko upadło?

Proszę o poważne odpowiedzi tych którzy mają taką wiedzę, bo nie znam tak historii Altaronu a w grze nie da rady uzyskać odpowiedzi bo nikt nie gra.
dobierak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 13:01   #2
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

przed resem była identyczna sytuacja, jakieś 4 czy 6 miesięcy po stworzeniu non pvp też świeciło pustkami na serwerze, przynajmniej takie odniosłem wtedy wrażenie, a jak chcesz grać to graj i nie patrz na ilość graczy solo też sie tutaj da grać ehehehe

edit, altaron po resecie był epicki, kto gral wtedy ten wie o co mi chodzi ;p
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 13:24   #3
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lunaar Zobacz post
przed resem była identyczna sytuacja, jakieś 4 czy 6 miesięcy po stworzeniu non pvp też świeciło pustkami na serwerze, przynajmniej takie odniosłem wtedy wrażenie, a jak chcesz grać to graj i nie patrz na ilość graczy solo też sie tutaj da grać ehehehe

edit, altaron po resecie był epicki, kto gral wtedy ten wie o co mi chodzi ;p
Altaron po resecie ;_;
Wtedy był klimat.
"Dawajcie kiklopi zrespiony!'
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 13:36   #4
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Sytuacja na teście:
- pierwsze 2 dni, wszyscy biegają, biją moby, sprawdzają dmg
- kolejne 3 dni, ustawka na pvp (bicie 1 typa pod depo i sprawdzanie ile wytrzyma)
- kolejny dzień, niektórzy piszą, że za mało się leczą/biją
- kolejny tydzień, wbijaja 2-3 osoby pogadać w depo
- reszta czasu, od czasu do czasu wbija moja gildia sprawdzać jak bije się bossy po zmianach

//Według mnie brakowało osoby/nie ma osoby, która by to wzięła w garść na teście i po prostu powiedziała co trzeba robić bo tak to wszyscy latali bez sensu i robili co chcieli.

Na npvp ciągle grają osoby i przychodzą nowe lecz nie jest to już jak kiedyś ;)
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 14:30   #5
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

administracja juz chyba sama ma to w dupie :)
Ditos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 15:05   #6
Lunaar
 
Avatar Lunaar
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 102
Domyślnie

Ogólnie problem jest w tym że administracja zajmuje sie problemem od dupy strony, non stop grzebiąc tylko przy tym balansie na wskutek czego tylko go pogarszają, przeżyłem już ich tu kilka i wiem co mówie. Recepta na odżywienie tego serwera jest prosta a o to składniki:
Zangielszczony serwer w 100%
mapka 3x większa
połączenie non pvp z pvp
wprowadzenie jakiś eventów konkursów, bo nuda.

możecie to hejtować ale znam serwer który posiada to wszystko i jest starszy od altaronu, poziom graczy tam nie spada poniżej 100 nawet w godzinach nocnych.
Lunaar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 15:36   #7
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał inbass Zobacz post
Sytuacja na teście:
- pierwsze 2 dni, wszyscy biegają, biją moby, sprawdzają dmg
- kolejne 3 dni, ustawka na pvp (bicie 1 typa pod depo i sprawdzanie ile wytrzyma)
- kolejny dzień, niektórzy piszą, że za mało się leczą/biją
- kolejny tydzień, wbijaja 2-3 osoby pogadać w depo
- reszta czasu, od czasu do czasu wbija moja gildia sprawdzać jak bije się bossy po zmianach
Skąd ja wiedziałem, że tak będzie?
A tyle osób się zgłaszało "jestem chętny do testów, dajcie dostęp do test-serwera!" :v
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 17:27   #8
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ditos Zobacz post
administracja juz chyba sama ma to w dupie :)
O to, to. Trafiles w sedno kolego.
c770832 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 17:37   #9
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

Apropo zangielszczania. Może mi ktoś wytłumaczyć po co ale pytam sie po jakiego ch*ja było to robione po polsku ? Sami sobie tym zamkneli drzwi przed nosem. Popieram @up pierwsza rzecz która teraz powinna być zrobiona to zangielszczenie altaronu. Może by tak zrobić poll co powinni zrobic najpierw i niech ludzie zdecyduja może to im nakreśli jakis kierunek w koncu to my tworzymy ten server a nie oni.

I mam już dość tego ciągłego czekania chciałbym pograć ale obecna sytuacja w ogole mnie nie zachęca.
Ditos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-02-16, 17:50   #10
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ditos Zobacz post
Apropo zangielszczania. Może mi ktoś wytłumaczyć po co ale pytam sie po jakiego ch*ja było to robione po polsku ? Sami sobie tym zamkneli drzwi przed nosem. Popieram @up pierwsza rzecz która teraz powinna być zrobiona to zangielszczenie altaronu. Może by tak zrobić poll co powinni zrobic najpierw i niech ludzie zdecyduja może to im nakreśli jakis kierunek w koncu to my tworzymy ten server a nie oni.

I mam już dość tego ciągłego czekania chciałbym pograć ale obecna sytuacja w ogole mnie nie zachęca.
nie chce przeżywać kolejnej zmiany balansu z dupy i również chciał bym sobie pograć spokojnie, bez świadomości że za kilka tygodni/miesięcy moja postać będzie do wywalenia.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin