Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-08-18, 14:31   #11
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Nie wiąż tych rzeczy. Usunięcie non miało dużo powodów, wszystkie zostały już 1000 razy opisane. Uważasz, że non to ręka? Moim zdaniem non to ogon. Istniał, ale zanikał, bo nie był potrzebny. Tylko czasem z bólem odzywała się kość ogonowa, echo dawnych czasów.

A Twoje obawy dot. serwera pvp są nudne i śmieszne. Dobrze wiesz, że od lat grupa graczy gra neutralnie, we względnym spokoju. I rzadko który zamieniłby serwer pvp na non. Myślę, że gdybyś była mniej irytująca, to też grałoby Ci się dobrze
Usunięcie non i dużo powodów xD Powodów było kilka. Mało graczy (community pvp oczywiście wypełnione po brzegi, a nikt go nie usunął), przymus robienia aktualizacji na dwa serwery (jeden przecież wystarczy, po co ktoś ma się męczyć i po co się przejmować graczami z non, którzy poświęcili tyle czasu na grę), więcej graczy na jednym serwerze i rozwój handlu (kilku odeszło po usunięciu non, kilku przyszło i nic się w tej kwestii nie zmieniło), strefy takie dobre (ta, ale dla nowych graczy, a nie starych wyjadaczy), bo na non to nie można zabijać jak ktoś przeszkadza (to graj se na pvp, a non zostaw w spokoju jeśli nie rozumiesz po co powstało), bo na non to pływają w talarach (a co Ci to przeszkadza? nie wydają kasy na jakieś głupie wojny to mają, można znerfić loota.. a nie, fakt, lepiej usunąć im non). Faktycznie świetne powody.

Community pvp w niczym nie był lepszy od non, różniło je tylko to, że ten pierwszy był przez administrację wspierany, a ten drugi administracja z jakiegoś powodu miała gdzieś.

Oczywiście najlepiej usunąć serwer non, a potem pisać, że neutrale grają we względnym spokoju i większość nie zamieniłaby tego serwera na non. Bardzo śmieszne. Jeśli ptak od urodzenia mieszka w klatce to też jest mu dobrze i nie tęskni za wolnością. Niektórzy grają na tym dziwnym tworze tylko dlatego, że nie mają wyboru, a nie dlatego, że wolą pvp od non.
 
Stare 16-08-18, 14:38   #12
wujtom321
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 8
Domyślnie

@up
Piszesz te wszystkie posty jakby Altaron byl Twoim calym zyciem a to po prostu tylko gra. Mialem sie nie wypowiadac na tym forum ale czytajac Twoje wszystkie bule i rzaly to trace wiare w ludzkosc. Co niektore tematy poruszasz n-ty raz i n-ty raz dostajesz ta sama odpowiedz. Nie wyciagnelas jeszcze wnioskow?
wujtom321 jest nieaktywny  
Stare 16-08-18, 19:29   #13
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał wujtom321 Zobacz post
@up
Piszesz te wszystkie posty jakby Altaron byl Twoim calym zyciem a to po prostu tylko gra. Mialem sie nie wypowiadac na tym forum ale czytajac Twoje wszystkie bule i rzaly to trace wiare w ludzkosc. Co niektore tematy poruszasz n-ty raz i n-ty raz dostajesz ta sama odpowiedz. Nie wyciagnelas jeszcze wnioskow?
Nie będę siedzieć cicho, bo ktoś by wtedy mógł wyciągnąć wniosek, że usunięcie serwera non wszystkim odpowiada i że wszyscy się z tym pogodzili. Nawet jeśli na polu bitwy zostanę sama to nie mam zamiaru się cofać i poddawać. Widzisz, mogłam nie odpisywać na Twój post, w którym zacząłeś mnie negatywnie oceniać, ale odpisałam, bo po prostu lubię sobie popisać i podyskutować. Mogłabym odwdzięczyć się tym samym, ale nie mam ochoty się z Tobą kłócić i Ciebie oceniać lub obrażać.
 
Stare 16-08-18, 19:42   #14
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Chuj puściły mi nerwy, ile grało osób na non pvp serwerze przed napisaniem przez Selba czegokolwiek o aktualce? 25? Pamiętam jak Selbo dodał opcje żeby widzieć ile osób gra na stronie, to non pvp leżało niżej niż obecny pvp. Czemu na tym zjebanym forum widzę aby 2 osoby plączące o te non pvp. Pomimo tego ze Ajek grał/expil/bil bossy i chuj wie co jeszcze można było robić na tym non pvp to Karmelia Ty chyba aby skillowalas i stałaś pod dp nic nie robiąc. Rozumiem Ciebie Ajek że było niemożliwe dla Ciebie przerzucenie się na te realia servera ale sorry, nawet gdyby non pvp otworzyli na nowo to dalej by leżało jak obecne pvp oraz Sam byś tam nie grał Ajek bo jak już wcześniej napisałem, Nawet jak jakimś chujem byście namówili Selba do otwarcia non pvp to i tak by nie wrócił do starego systemu expienia/balansu.

Oraz ostatnie najważniejsze, Skoro tak Wam źle tutaj to po co na forum wchodzicie? Jak mi coś się nie podoba to tego nie robię/ nie zaglądam. Chyba ze to nałóg to polecam lekarza.
Makon jest nieaktywny  
Stare 16-08-18, 20:35   #15
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Oraz ostatnie najważniejsze, Skoro tak Wam źle tutaj to po co na forum wchodzicie? Jak mi coś się nie podoba to tego nie robię/ nie zaglądam. Chyba ze to nałóg to polecam lekarza.
Bo widzisz, wstęp na forum mają nie tylko przydupasy administracji i nie tylko gracze, którym się podoba obecny wygląd serwera, ale też tak jak to Selbo określił trafnie - opozycja. Jak mi się coś nie podoba to otwarcie to krytykuję, nie robię rage quita, te czasy już minęły. Niektórzy wolą siedzieć cicho i nic nie pisać, tak też można, ale czy kiszenie w sobie tego wszystkiego sprawi, że coś się zmieni? Pewnie nie. Czy takie dyskusje coś zmienią? Pewnie nie. Czy ma to wszystko jakiś sens? Nie ma. Więc po co to robię? Dobre pytanie. Gdybyś ze mną dłużej porozmawiał to pewnie byś znalazł na nie odpowiedź i w końcu mógłbyś spać spokojnie, ale jako iż nie masz na to ochoty to odpowiedź zostaje tajemnicą :>
 
Stare 16-08-18, 20:57   #16
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Pomimo tego ze Ajek grał/expil/bil bossy i chuj wie co jeszcze można było robić na tym non pvp
Nie bądź takim hipokrytą bo co ty niby robiłeś na tym cpvp? to samo.. byłeś zabójcą tym swoim ryckiem? nie rozśmieszaj mnie

Problem tkwił w tym że przenieśli nam chary bez skilli ze stratą pn za misje czyli przepaść między tymi już istniejącymi na cpvp.

Co do liczby graczy na non do kiedy serwer był rozwijany grało znacznie więcej osób niż na obecnym cpvp, ludzie odeszli wiadomo z jakiego powodu braku rozwoju czegokolwiek.

Jeżeli masz ból dupy i puszczają ci nerwy odnośnie jakiegoś komentarza odnośnie jakiejś gry na jakimś forum to sam się wybierz do lekarza lub zaparz sobie melisy.

PS. Temat był o populacji na serwie ale skoro mnie zaczepiłeś to ci odpowiedziałem :)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 16-08-18, 21:08   #17
Makon
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Bo widzisz, wstęp na forum mają nie tylko przydupasy administracji i nie tylko gracze, którym się podoba obecny wygląd serwera, ale też tak jak to Selbo określił trafnie - opozycja. Jak mi się coś nie podoba to otwarcie to krytykuję, nie robię rage quita, te czasy już minęły. Niektórzy wolą siedzieć cicho i nic nie pisać, tak też można, ale czy kiszenie w sobie tego wszystkiego sprawi, że coś się zmieni? Pewnie nie. Czy takie dyskusje coś zmienią? Pewnie nie. Czy ma to wszystko jakiś sens? Nie ma. Więc po co to robię? Dobre pytanie. Gdybyś ze mną dłużej porozmawiał to pewnie byś znalazł na nie odpowiedź i w końcu mógłbyś spać spokojnie, ale jako iż nie masz na to ochoty to odpowiedź zostaje tajemnicą :>
Forum każdego rodzaju jest przede wszystkim dla ludzi którzy się interesują dana grą lub tematem związanym z tym forum, Ty tylko hejtujesz wszystko co tu sie dzieje. Nie jestem Selbem ale mogę Ci powiedzieć praktycznie z całą stanowczością ze server który by odpowiadał twoim wymaganiom nigdy nie powstanie. Takiego servera nie bylo nigdy na rl tibii, otsie, altaronie oraz nigdzie.

Ajek nie odnosiłem sie do PVP na non pvp/cpvp a do tego co jeszcze robiliście na non pvp, nie wiem, nie grałem(sorry miałem 15 lvl), nie gram i nie zamierzam grac w nic związanego z tibia o wymiarze non pvp bo to nigdy nie działało i nie będzie działać. Ale skoro Ty się odnosiłeś to sorry to ze nie gram magiem nie znaczy ze nie brałem udziału w wojnie na tym serverze.

A to ze Wam przenieśli chary to się stało i się nie odstanie, wiec nie bardzo kumam po co dalej ten płacz. Widzę ze próbujesz zniechęcać każdego do tej gry wiec moja mała propozycja zrób z Karmeria filmik na youtube z fajna muzyczka dlaczego nie warto grac na altaronie, może to ruszy wielka machinę i każdy będzie hejtowal ten server i Selbo będzie musiał robić update dla Siebie oraz Pregusii ale z tego co mi kiedyś powiedział, on może go zrobić aby dla Siebie i nic go to nie będzie obchodziło.

PS. melisę pije codziennie, pomaga, ale aktualnie dzisiaj mi się skończyła a do sklepu za daleko :/
Makon jest nieaktywny  
Stare 16-08-18, 21:10   #18
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Co do liczby graczy na non do kiedy serwer był rozwijany grało znacznie więcej osób niż na obecnym cpvp, ludzie odeszli wiadomo z jakiego powodu braku rozwoju czegokolwiek.

Jeżeli masz ból dupy i puszczają ci nerwy odnośnie jakiegoś komentarza odnośnie jakiejś gry na jakimś forum to sam się wybierz do lekarza lub zaparz sobie melisy.
Ale to było dobre. Polać temu Panu, mądrze gada.

Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Forum każdego rodzaju jest przede wszystkim dla ludzi którzy się interesują dana grą lub tematem związanym z tym forum, Ty tylko hejtujesz wszystko co tu sie dzieje. Nie jestem Selbem ale mogę Ci powiedzieć praktycznie z całą stanowczością ze server który by odpowiadał twoim wymaganiom nigdy nie powstanie. Takiego servera nie bylo nigdy na rl tibii, otsie, altaronie oraz nigdzie.
Nie hejtuję wszystkiego, hejtuję tylko to co mi się nie podoba. A widzisz i tu się mylisz, bo istnieje serwer, który w około 90% odpowiada moim wymaganiom, a nie są one duże. Mi do szczęścia wystarczy non-pvp i lighthack, Tibia spełnia te wymagania, jedyne czego mi tam brakuje to kontakt gracze-administracja w grze i język polski, który tworzy fajny klimacik, teraz ciężko znaleźć odpowiednią osobę do rozmowy w tym tłumie. I tyle.
Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
Widzę ze próbujesz zniechęcać każdego do tej gry wiec moja mała propozycja zrób z Karmeria filmik na youtube z fajna muzyczka dlaczego nie warto grac na altaronie, może to ruszy wielka machinę i każdy będzie hejtowal ten server i Selbo będzie musiał robić update dla Siebie oraz Pregusii ale z tego co mi kiedyś powiedział, on może go zrobić aby dla Siebie i nic go to nie będzie obchodziło.
Nie muszę robić żadnego filmiku, bo aktualnie Selbo i tak robi grę i update dla siebie i nie wprowadzi żadnego pomysłu, który jest niezgodny z jego wizją. W sumie logiczne, ale Ty chyba tego nie dostrzegasz.
Cytat:
Napisał Makon Zobacz post
PS. melisę pije codziennie, pomaga, ale aktualnie dzisiaj mi się skończyła a do sklepu za daleko :/
Przerzuć się na coś mocniejszego, bo melisa chyba za słaba..

@dół
Zgadzam się z Panem niżej, wszystko zostało wyjaśnione, można zamknąć.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 17-08-18 o 09:12
 
Stare 17-08-18, 08:41   #19
Wyrosuaw
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 112
Domyślnie

Jeżeli ten temat nie służy do niczego innego niż:
- nabijanie statystyki ilości postów na forum;
- post dla Karmeli, w którym może wylewać gorzkie żale;
- powrót do przeszłości i brak wpływu na przyszłość;

To proszę, niech ktoś zamknie ten temat bo:
- tego się nie da czytać;
- nic nie wnosi do gry;
- działa na szkodę serwera poprzez propagowanie złych treści;
- czas na pisanie postów mógłby być wykorzystany w testach, a nie jest..

Też grałem kiedyś na npvp, przeszedłem te wszystkie sytuacje, które zostały wymienione. Stwierdzam, że oprócz 5 graczy z npvp, którzy byli tym wszystkim oburzeni, cała reszta grała na cpvp i nie przestali grać dlatego, że npvp zostało usunięte tylko stało się to co zawsze - z biegiem czasu, po kilku wojenkach, bez updatów i zmian, naturalnie ludzie odeszli..
__________________
Choć promowany jest szacunek, tolerancja
nie będziesz szanowany gdy sam utniesz sobie jajca,
a jakby co chętnie to za ciebie zrobią, pojadą Cię na forum - anonimowo.
Wyrosuaw jest nieaktywny  
Stare 17-08-18, 09:44   #20
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Fakt, zamykam.
Ostrzegam też, że wszelkie próby działania na szkodę serwera (negowanie moich decyzji bez podania jakichkolwiek argumentów są karane z przyczyn oczywistych.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin