Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 01-08-11, 05:05   #11
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Cytat:
Napisał nazwa1 Zobacz post
Ilu ludzi odeszło przez Ignis (Plan B) ?? 20 czy 30 ?? Na samym początku ludzi było 500.A pewnie teraz z 100 ? Dlaczego ? Chcecie znać prawdę ? (moim zdaniem)Nie żadne hunty ani chamstwo i prostactwo (pozdrawiam Noona) Tylko to że ludzią nie chce sie expić ręcznie i kombinują z botami.A długo nie pobocisz bo zapewne tego samego dnia wyłapiesz bana.Gdyby Administracja miała olew na boty i logowali by tylko po to żeby poinformować nas o aktualizacji. To założe że ludzi by było więcej niż na początku.I nie piszcie już postów o tym jak wielce skrzywdzeni przez panów z Planu B (nic za darmo)A jeśli coś napewno da się jakoś to wytlumaczyć.A nie wielki Ty nie będziesz sie tlumaczyć!Czas wbić na forum i powyzywać wszystkich. (Pozrowienia Magic Dragon)Jak tak bardzo ich nienawidzicie? Prosze bardzo zróbcie mega team "Anty Ignis" i zacznijcie coś robić.Bo widze że Collegium jak narazie grzeje pz ale się nie dziwie bo ta wojna jest bezsensu...Poprostu na dzień dzisiejszy nie mają jakich kolwiek szans...Tak więc mam nadzieje że przemówiłęm do Was...
Pozdrawiam i dziękuje za wysłuchanie.

Tajemniczy Wku...ony Gracz
Moim Zdaniem Racja to że tam Plan B i reszta Guild zabiła kilku Gracz i przestali grać to jest naprawdę mały procent w porównaniu do tego ile osób wbija i mówi sobie " O będzie ciężko! Fajowo " następnie wbija 15-20 level i myśli "kurde za ciężko trzeba botka ogarnąć sobie będzie lepieji łatwiej " no i boci 1 dzień, 2 dni, mija tydzień aż w koncu zadowolony botter wracam sobie do domu i patrzy a tu nie co innego jak BAN. i przestaje grać !
Administracja Dobrze robi że łapie botów za jajca i się z nimi nie patoli.
Może i gra po 100 - 150 osób ale wiadomo że te osoby mają jakieś pojęcie o tej grze a nie tylko bot, bot , bot...
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-11, 10:15   #12
Wilo Dazim
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Gdańsk
Postów: 16
Domyślnie

Gówno prawda 1 SŁOWEM, ( soorki za text ale nie lubie jak ktos owija w bawełne ) ten typek co to napisał to 3 lvl on nie ma pojęcia co sie na mainie dzieje bo na roku siedzi i forum czyta, liżac dupe h lvl i Ignis .... (kolejny lizodup omg.. ) fakt jest pewnie jakis procent nuubów co odeszło bo za cieżko i dobrze, dzieki temu na ots graja doswiadczeni gracze z pojeciem o grze i tu zgadzam sie z Rush South East :p ale napewno nie SKROMNY % odszedł przez PA
bo to nie ludzie z 15-20 lvl odchodza tylko tacy po 40-70 których ubijacie bo expią :\
Wilo Dazim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-11, 10:27   #13
malpaa
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 34
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wilo Dazim Zobacz post
Gówno prawda 1 SŁOWEM, ( soorki za text ale nie lubie jak ktos owija w bawełne ) ten typek co to napisał to 3 lvl on nie ma pojęcia co sie na mainie dzieje bo na roku siedzi i forum czyta, liżac dupe h lvl i Ignis .... (kolejny lizodup omg.. ) fakt jest pewnie jakis procent nuubów co odeszło bo za cieżko i dobrze, dzieki temu na ots graja doswiadczeni gracze z pojeciem o grze i tu zgadzam sie z Rush South East :p ale napewno nie SKROMNY % odszedł przez PA
bo to nie ludzie z 15-20 lvl odchodza tylko tacy po 40-70 których ubijacie bo expią :\

Nie ma się zmiłuj !!! Grzej tam dp i płacz na forum bo tylko tyle potraficie... :**
malpaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-08-11, 10:36   #14
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Shar wiedzę że ty też jak kolega @2up nie owijasz w bawełnę :D
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-11, 23:01   #15
wonap
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 1
Domyślnie

ja jako nowy gracz powiem, że może po prostu ludziom się znudziło?
jestem świeżo po ubiciu 100 szczurów, 300 czerwi, teraz mogę ubić 1000krasnali, nie ma to jak zróżnicowanie;].
Ludzi na pewno nie będzie przyciągać grafika więc chociaż fabuła powinna być genialna:P
wonap jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-11, 23:49   #16
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

A moim zdaniem to jest jeszcze inna sprawa. Tak jest wszędzie, ludzie odchodzą bo odchodzą, tak to juz jest z tą grą. Tak naprawdę gildie nie mają dużo do tego, faktycznie jakiś procent jest ze ludzie odchodzą przez dedy, ale to co, sam kilka razy padłem (nie mówie że od graczy z jakiejś gildi) ale sie nie zniechęcam, gram bo gram. Altaronowi przydałaby się jednak jakaś reklama bo serwer naprawde nie jest znany a bardzo fajnie sie na nim gra, ale to że Adminom sie nie chce no to na to już nikt nic nie poradzi. Serwer upadnie to upadnie, z tego co zauważyłem czytając to forum krótko mówiąc cała administracja ma to w d.pie może Rekhyd sie troche udziela ale odpowiedz Slythi w temacie o reklame mnie rozbroila ^^. Dziękuje, dobranoc.

P.S Jeszcze raz co do odchodzenia graczy : W tibi gracze też odchodzą ALE TEŻ PRZYCHODZĄ A TUTAJ WIECEJ ODCHODZI NIŻ PRZYCHODZI !!! REKLAMA JEST POTRZEBNA!

Nie wiem też czego wszyscy czepiacie sie tego Noona :P Nie mam zielonego pojęcia, gość nigdy nic złego mi nie zrobił. Teraz jeszcze czekam az mnie pojedziecie od DUPOLIZÓW. Wyjebke mam :) pozdro, dobranoc ponownie.
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-11, 16:57   #17
Wiked[KaZ]
 
Avatar Wiked[KaZ]
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Ukulelele
Postów: 137
Domyślnie

Powiem Tak :

*Reklama bardzo się przyda ( oczywiście sami możecie reklamować na różnych forach sam to robię )
*Update bardzo mi się podoba to co się dzieje w ostatnio czasie
*Noon wymysł kilku graczy którzy mieli wojny i przegrali
(nikt nie jest święty ale Noon sam nie szuka zaczepki)
__________________
Powracamy :)
Wiked[KaZ] jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-11, 20:20   #18
Serio
 
Avatar Serio
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 78
Domyślnie

Widzisz ja nie reklamuje na forach innych bo poprostu nie dowiedzam, no sorry. Reklama to powinna byc praca administracji
Serio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-11, 21:22   #19
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up

I będzie ;] Cierpliwości.
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-10-11, 09:38   #20
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Nikogo się do gry nie zmusi, jak ktoś jest płaczkiem to mu wszystko w grze nie pasuje i skończy to na 15 lvlu bo nie po boci lub też znajdzie inny powód... Jak ktoś chce grać to i hunty lub jakiś dawny Plan B mu w tym nie przeszkodzi.... Jakoś na serwerze mamy dużo wysokich lvli więc skądś się oni musieli wziąć.... Jak ktoś będzie chciał grać to będzie grał, ale fakt większej reklamy twórcy powinni wziąć pod uwagę.
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin