Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-02-18, 17:49   #11
dzigidzag
 
Zarejestrowany: Sie 2017
Postów: 89
Domyślnie

Kurde, ja tu się zastanawiam czemu tak ludzie jadą tego Krawczyka, aż tu się dowiaduję, że to przecież ten Mithril. Nie mam wiecej pytań.
dzigidzag jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 18:35   #12
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Idź im zbierać miodki, wtedy nie dość, że wbijesz troszkę expa to jeszcze dasz im miodki i będą szczęśliwi.
Ale to ja jestem drugim alchemikiem na serwerze :(

Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Na pvp to prawo dżuńgli jest :D Płacisz na własne ryzyko a kto inny Ciebie z łup grabi :D Słabi zawsze tak prędko odchodzą ;p Pvp to dla twardzieli i nie ma tu miejsca dla słabych emocjonalnie ludków.
No ale potem nie płaczcie że wszystko przez administracje. Sami jesteście sobie winni, a ten sposób zabijacie ekonomie sewera, jak bolszewicy ekonomie Rosji i innych krajów zsrr.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Polecam iść na expa. Noobem. Bez sakiewki. Bez eq (ale możesz założyć jakieś skórzane badziewie). Bez broni. Nie zbierać w żadnym wypadku loota. Do tego celu najlepszy jest rycerz, możesz nim wbić dużo siły i latać po szczurach bez broni. Codziennie robisz sobie dzienne, które są banalne (przynajmniej do 20 lvla, ale po co komu większy) i dają sporo expa na początku. Ja dzisiaj miałam 13 lvl, prawie 14, zabili mnie 6 razy (bo się podłożyłam), jeden wbił sobie rsa, drugi nie chciał mieć rsa (xD) a ja nadal mam 13 lvl! Tyle z mojej strony. Cieszę się, jeśli mogłam pomóc.
Może faktycznie, to ten czas, żeby iść za głosem serca i zostać rycerzem xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 03-02-18 o 18:41
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 19:50   #13
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

neilran tu nie ma nic wspólnego z tym bo wszędzie tak się gra na pvp grach ;p zawsze sie znajdzie cenias który będzie golas :)
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 20:44   #14
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Człowieku nie każdy lubi się kumulować w jakieś murzyńskie gangi, tak jak Ty. Ja jestem z natury samotnikiem ale nie szukam konfliktów.
Nie wszędzie sie tak gra, że ludzie którzy opanowali gre do perfekcji odstraszają wszystkich którzy jej nie znają.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 21:10   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Kocham to rozdwojenie. W jednej chwili ktoś na forum pisze, że Altaron bez pvp nie może istnieć i każdy kto chce grać ten może, a w tej samej ktoś inny (czy ten sam?) zabija serwer bijąc kogo popadnie tylko dlatego, że znowu pojawiły się potencjalne ofiary.

Ale tym razem się cieszę. Tym większa szansa, że pvp zostanie ograniczone.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 21:23   #16
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

No, najśmieszniejsze że ludzie którym na tym ograniczeniu nie zależy, udowadniają że jest to potrzebne xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 22:15   #17
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

neilran dla takich jak TY to jest non pvp aby nie plakac teraz masz odpowiedz. Pvp server rpg wiekszosc gra graczy typowo pod bicie sie a nie liczenie lvli jak Ty zeby cyferki zdobywac bo cel jest jeden zadyma i akcja a nie liczenie ile sie osiagnelo bo nic z tego i tak nie masz z rozrywki :)
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 22:27   #18
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Nie masz już non pvp nie dadzą już grać im w takiej postaci rozgrywki. Teraz będzie non pvp na jednym serwerze pvp.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 23:26   #19
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Sonda niczego nie wniosłą i nie została rozstrzygnieta ponieważ na forum większość non pvp nie chce grać od zera a z pvp nie chcą tego więc jest większość głosów aby zostały dwa serwery zostały przekształcone w durny pomysł na którym totalnie altaron by się spalili i za Kilka dni zostanie napisane co będzie zrobione z serwerami.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-02-18, 23:30   #20
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Pomysł wygrał sonde żeby zrobić jeden serwer non pvp i pvp dla wszystkich, ale Selbo powiedział dlatego że to nie świadczy jeszcze o niczym a będzie jak kolego mówisz jeszcze podjęta ostateczna decyzja o serwerach.
Durne pomysły to są przypadkowe zabijania przypadkowych low lvli którzy zbierają miodki i napędzają ekonomie serwera.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin