Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-07-19, 20:40   #31
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Obaj jesteście siebie warci. Niestety Gerwalt Ty też nie jesteś "czysty". Bany nie biorą się znikąd. Zarzucacie Rudemu, że używał bota do łowienia, a sami nie jesteście lepsi współdzieląc postaci lub grając na 2 jednocześnie i robiąc Catthona w uja. Ja o tym wiem i wy też. Kombinujecie, żeby mieć lepiej, przyklaskujesz Kyogre'owi, najwyraźniej macie jakiś interes w tym, żeby te propozycje zostały wprowadzone. Za mało macie już talarów i itemów z bossów? Wasze postaci są za słabe? Nawet nie potrafisz podać kontrargumentów, zaczynasz mnie ośmieszać.
Nie siedziałaś nigdy z nami na discordzie, Gerwalt wrócił po roku z rozdanymi pnami, ja wydałem PNy na 30 mlvlu, bo stwierdziłem, że to i tak mi nie zrobi różnicy w endgame, a ty próbujesz nam wmówić, że bociliśmy i jesteśmy siebie warci, bo "tak ci się wydaje". xD

Nudzi mi się trochę już granie, bo zrobiłem wszystko co tutaj mogłem (no prawie, jeszcze bramka 380, ubicie Vaenosira i zbrojenia - Joachim ), więc proponuję coś, żeby stworzyć jakąś szansę na coś, czego się nie opłacało robić/poprawić coś, co denerwuje/odświeżyć trochę czary, ale nie, kombinuję, żeby mieć lepiej! xD

Akurat z 2 seciki chaosu bym jeszcze przygarnął, Gerwalt chętnie by złożył drugiego przeklętego seta, ale (sic!), nie ma na to talarów xD!

Czy ja wiem, czy są słabe? Kto tak napisał? Ja tylko pisałem, że jakby się wypowiadali grający wszystkimi klasami, to łatwiej byłoby osiągnąć ten mityczny b a l a n s.

Elo benc, ty i rudy jesteście siebie warci, tylko nas obrażacie, próbujecie zaśmiecić bezpodstawnie dział zgłoszenia i próbujecie się bronić tylko atakiem na inne osoby, które mogą wyciągnąć z tego jakąś egzekucję, bo są wyżej niż wy, bo grali, powtarzam, g r a l i k i e d y n i k t i n n y n i e g r a ł. A teraz płacz, że hurr durr, topka, durr, chcą zmian, jak to tak, durr. Przecież mają już wysokie poziomy i pełne skarbce talarów, hurr!

I temat zszedł na offtop, super.

@edit

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Tyle ze ja nie boce ^^ a oni wspoldziela.
Tak, zwłaszcza, że mieszkamy po różnych 2 stronach Polski (ja nad morzem, Grunwald przy górach), więc współdzielenie jakimś cudem pozostało niezauważone przez ponad rok, co nie?


@Down

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Kiedyś siedziałam. Ugi Gago Libula, mówi Ci to coś? Teraz możecie zaprzeczać, ja wiem swoje i wiem co słyszałam.
Co mam ja czy Grunwald do Ugiego, który (sic!) ma bana za bota. xD!
Może to, że możemy odpalić sobie shared na jednym serwerze, na którym gramy? :thonking
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 20:52   #32
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Ugi

Ugi pokombinował i zostal zbanowany na 30 dni jakby ktoś nie wiedział ;D

Każde działanie ma swoje konsekwencje prędzej czy później ;)
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-07-19, 21:14   #33
Kierka250799
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 238
Domyślnie

O kurczę. Mimo, iż nie przepadam za Ugim, to jednak +1. Miło zobaczyć coś mądrego od 2 stron.
__________________
Napisał Astero
dawać tym "dzbanom" ten sezonowy niech im przeniosą postacie będzie kogo bić przynajmniej -Ugi 2k19
Kierka250799 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 22-07-19, 07:26   #34
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

Jak na to wszystko patrzę wszystkich jest mi żal (za wyjątkiem paru osób) sprzeczacie się o coś o co nie ma sensu a temat miał być poświęcony zmianom w grze a nie jakimiś osobistym waśniom osobiście mam w dupie(sory za wulgaryzm) co jest między Rudą a Gerwaltem ale to nie jest temat na na takie rzeczy do ku*wy nędzy idźcie na discorda albo zróbcie ustawke albo nie wiem co i wróccie jak się dogadacie(chociaż pewnie nigdy to się nie stanie) dodam tyle "coś się kończy coś zaczyna)
Ps. Dodanie wojowi ele czaru podobnego jak hape tawis może troszkę słabszego od ducha bo w końcu moc żywiołów nie służy tylko do niszczenia.
Argument poty wyzdrowienia są drogie na low lvl a czar się przyda zawsze(oczywiście jeśli wogóle zostanie dodany)
Ps2. Szkoda że altaronie zatracił swojego ducha sprzed kilku lat ale cóż każde co piękne kiedyś się kończy, gracze zrobilisie toksyczni(niektórzy) przez co jest mi ich żal (kurwa ludzie to tylko gra była nie ma co z tego mieć ból dupy)(sory znowu za przeklęśtwo ale jestem tylko człowiekiem i nic na to nie poradze)
__________________
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)

Ostatnio edytowane przez combo30 ; 22-07-19 o 09:12
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin