Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-12, 15:27   #11
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
mrugnięcie

@Yogi

Czuje to samo od 100 sa nudy bic mozna prawie wszystko.... a co do upa to tez sie zawiodlem bo byl hmmm lipny? no ale coz nie ma sie co martwic tylko wbrew wszelkim przeszkoda trzeba grac dalej :D a lvl hm... powoli pojdzie... tylko ze po upie loot z bagiennych (ktore byly dobrym expem dla ryczerza ) zostal oslabiony z tego co zaobserwowalem i teraz nawet tam waste jest... co nigdy mi sie tam nie zdarzalo...
Ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze i ceny tez sie unormuja bo 3k za krolewskie legi w sklepie to smiszna sprawa biorac pod uwaga ze straszak ktory leci duzo czesciej jest za 4k... a rozpruwacz ktory leci tez dosyc czesto jest za 7.5k !!!! wiec...
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:37   #12
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Bagienne smoki nie były ruszane w updacie, więc nie rozumiem tego co napisałeś.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:39   #13
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Jak dla mnie obrażenia jak i leczenie zwiadowcy powinny być bardziej uzależnione od lvla. Jak już mówił Ozi to czy ktoś ma 160 lvl czy 80 lvl to tylko kwestia ~100 pkt życia (tapen tawis). Obrażenia też są takie same.

@edit
Przedmioty typu królewskie nogawice i inne zbroje itp. nie powinny być w sklepie za drogie, bo wtedy nie ma różnicy czy sprzedasz w sklepie czy też graczom. Tylko, że:
nie ma graczy=nie ma zapotrzebowania na takie rzeczy=trzeba sprzedawać w sklepie=brak zysku.
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 15:49   #14
Barrbosa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 22
Domyślnie

Według mnie bagienne są ok teraz można sprzedam kryształ górski i zwoje. Także tam miałem niezła kase. Kościste smoki oczywiście ciężko trafić żeby były wolne.

Leczenie palka tak, jak najbardziej uzależniona od lvl bo mlvl można sobie podbić pnami.
Zrobić kupca który by kupował za dobrą cene itemy typu królewski i bitewny set.

Ale tak na dobrą sprawe na tibi też się chodzi ciągle na te same potwory zarabia potem expi wydając kase. Według mnie to się nie zmieni. Jeśli tak to w jaki sposób. Jakieś propozycje?
Barrbosa jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 16:01   #15
Sirian12345
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Okolice czestochowy
Postów: 76
Domyślnie

@Sg Merv

zbytnio mnie swoja odp nie zdziwiles bo jak cos jest nie tak to zawsze piszeczie cos typu "nic z tym nie robilismy", "nie rozumiem cie" ale tu sie pojawia moje pytanie a co wy w gole robiliscie ?? oprocz pisanie jaki to ten up ma byc wspanialy.....fakt wy dopiero zaczynacie ale mapy to chyba 3/4 was tam umie robic skoro sie tym zajmujecie... no to tyle..
@Siwyus

no wiem ze nie powinny to byc ceny typu 20k ale chociaz 10k zawsze to cos... bo jak widac te ceny nie sa zbyt dobrze zbalansowane...

@Barrbosa
1. jak wprowadzili tego qesta na selanie bylo good ale po tym upie cos nie tak jest a nie mozliwe zebym mial pecha z 10 razy z rzedu....
2. zgadazam sie
3. w tibi nie bylo np. tylko dl do expa ale byly poza nimi hydry sea serpenty serpen spawny i jeczsze chyba z 5 potworow innego typu ktore mogles bic zamiast dl i tam byl zroznicowany loot tak wiec jezeli ci sie znudzily np serpent spawny szles na dl i tak to sie jakos krecilo a tu no coz.... koscite kosciste i kosciste
Sirian12345 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 20:19   #16
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

ja tam sobie urozmaicam i plątam się po mapie ;)
chyba gra nudzi się wolniej jak jest trudniej niż jak jest za łatwo.
to raz...
a po drugie, gracze nabijają poziomy za szybko w porównaniu do rozwoju gry.
ogólnie momentami wpada się w monotonię, expienie i expienie, potrzeba nowych odskoczni dla graczy, więcej rozbudowanych questów... jakieś wydarzenia.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 20:26   #17
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sirian12345 Zobacz post
@Sg Merv

zbytnio mnie swoja odp nie zdziwiles bo jak cos jest nie tak to zawsze piszeczie cos typu "nic z tym nie robilismy", "nie rozumiem cie" ale tu sie pojawia moje pytanie a co wy w gole robiliscie ?? oprocz pisanie jaki to ten up ma byc wspanialy.....fakt wy dopiero zaczynacie ale mapy to chyba 3/4 was tam umie robic skoro sie tym zajmujecie... no to tyle..
Możesz przetłumaczyć to na język ludzki? Nic nie rozumiem.

-------------------------------------------------------------------------

Panowie, jeśli chcecie dyskusji z nami to radzę sięgnąć po sensowne argumenty, bo jeśli jeszcze raz się dowiem, że osłabiliśmy loot z potwora którego w żaden sposób nie ruszaliśmy to chyba padnę ze śmiechu.

Jednak po kolei.

@Yogi Muci
Zarobek, podobnie jak średnie exp to rzecz względna, zależy od... szczęścia i umiejętności gracza. To, że raz miało się ogromny loot wcale nie oznacza, że za drugim razem będzie podobnie. Dlatego ocenianie expowiska po 1-2 wizytach na nim jest zwyczajnie śmieszne. Nadal monitorujemy, co leci za często, co za rzadko, co należy poprawić a co osłabić, jednak nie są to rzeczy do zrobienia za pomocą*magicznego pstryknięcia palcami.

Fakt, wyższe poziomy mogą się obecnie nudzić, lecz wiemy o tym, pracujemy nad tym. Nie oczekujcie, że zrobimy wszystko na raz, to jest po prostu niewykonalne. Niedługo pojawią się nowe tereny polowań, z czasem przybędzie trudnych, ciężkich questów - na wszystko jednak potrzeba czasu.

@ziaik123@interia.pl
Dlaczego więc dostaję sygnały, że są*osoby, które expią na czerwonych smoczkach i w dodatku dobrze na tym wychodzą? Jak wcześniej pisałam - zależy od umiejętności i taktyki. Przecież*logiczne jest, że jeśli pójdę*20 poziomowym graczem na smoczki to walka będzie polegać na spamowaniu czarami i raczej nic nie zarobię. Poza tym, wspomniałam też wcześniej - jedna, dwie, a nawet parę wizyt nie da obiektywnej oceny expowiska, gdyż zależy to od szczęścia...

@maja1414
Opisałam wyżej, w punkcie dla Yogi Muci.

@Sirian12345
Bagiennych, jak napisał Mervakis nie ruszaliśmy także masz jakieś mylne wrażenia. Cenom się przyjrzymy, lecz mam wrażenie, że nie do końca odkryliście ostatnie zmiany. Pamiętajcie - jedna rzecz może mieć różne ceny w różnych sklepach.

@siwyus
Leczenie zależy od poziomu zwykłego jak i magicznego - jednak przyjrzymy się temu dokładniej.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 05-01-12 o 21:31
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 21:51   #18
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie

1jeszcze przed upem na smokach wszystkich szło czasami kilka mistycznych i chociaż na zero a teraz to ubiłem masę i może 5 spadło.

2bitewne nogawice i spodnie od 90 lvl? nawet 10k w sklepie nie dostanę a powiedzcie komu mam to sprzedać ? po drugie po buty iść na trolle górskie to parodia, i tak nie zwroci sie tam kasa , a poszedłbym mieczyc sie z nimi jakby cos spadalo takiego ze szczęka opada i zwraca sie cały poprzedni wydatek, ZWRACA nie mowie o zarobku, niedlugo wyjdzie ze na cyklopy sie wroce 80 lvl zeby zarobic kase, a w dodatku bede je bic ze strzał
te nowe bronie też dziwne, kolczatka 40 lvl i 45 ataku, tego nikt nie kupuje. a w sklepie sie nie sprzeda,

3co do hydr to różnie bywa, tam jest i exp i kasa dobra, raz plus raz minus ale mozna zarobic, troche droga długa no ale mozna wbic tam 300k expa na raz to jest ok. wlasnie brakuje takich wypraw jak na hydry ze biore knajta i bijemy, demona nawet nie widzialem tutaj bo podobno i tak 3 czy 4 są . i

4ciekawe jak ja mam uzbierac na smoczy set bo to nawet te łuski nie lecą.;/

a i dodam ze ten bitewny powinien byc na przykad z potworka takiego kozaka ze taki 90 lvl sobie go nie lootnie tlyko kupi od ludzi, a tak to taki najt sobie dawno sam zlootuje jak pojdzie bic z kims trolle. to potem nie ma komu sprzedawac, tak samo krolewskiego setu. czy bronie, ciezko sprzedac.. bo jest osiagalne samemu,
powinny byc lepsze sety na wysokie levele i z demonow na przyklad, to siadam z blokerem na respa 10ciu na przyklad i próbujemy lotnac, cos sie dzieje. a jak ja sam sciagam po jednym expie 5 upadlych i 8 koscianych tarcz? to i tak nie kupuja a ja kasy na next expa nie mam to ide to sklepu ;/

i ani razu nie widzę tutaj, OK A CO RADZICIE ZROBIC CO MIELIBYSMY ZROBIC tylko same NIE ROZUMIEM NIE ROBILISMY NIC NIE ZROBIMY NIC wy ślepi jestescie ze coraz wiecej ludzi sie nudzi i nie pasuja pewne rzeczy ktore wy macie urojone? trzeba isc na ustępstwa..

a no i zadania, no niektore to na prawde czarna magia. przeginacie ze nie mozna podpowiadac nawet, juz nie mowie ze mowic od a do z ale chociaz podpowiedziec
pawello13 jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 21:54   #19
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

1) Smoków nie ruszaliśmy, jedynie do nielicznych dodaliśmy parę itemków. Czyli - masz zwykłego pecha.
2) Nie wszystko musi się zwracać - na niektóre potworki jesteś za słaby na walkę solo, inne zaś nie są dla twej profesji, na inne jeszcze brak ci umiejętności.
2a) Nowe bronie są zaprojektowane tak, by mieć trochę większy atak niż podobne miecze.
3) Z czasem będzie ich więcej.
4) Masz rację, też do tego dążymy.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-01-12, 21:55   #20
Ser
 
Avatar Ser
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 92
Domyślnie

Moim zdaniem uratować rynek mogłoby usunięcie wymagań levelowych do EQ, wydaje mi się, że ludzie wtedy chętniej by kupowali i nie byłoby tych wszystkich narzekań. Takie jest tylko moje zdanie.
Ser jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin