Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-03-14, 23:42  
Marcowa mini-aktualizacja
Altrel Altrel jest nieaktywny 09-03-14, 23:42

Witajcie!

Mamy dziś dla Was wiele ciekawych informacji, zanim jednak przejdziemy do właściwego tematu tego newsa, chcielibyśmy podziękować za pracę włożoną w Projekt Slythii, która zrezygnowała ze stanowiska Mistrza Gry.
Dziękujemy Jej za cały ogrom pracy jaką wykonała na rzecz Projektu! Przypomnijmy, że jej udział w pracach nad Altronem miał miejsce już na samym początku istnienia samej idei. Zaraz po starcie gry zaczęła aktywnie pomagać i współtworzyć świat Altaronu razem z Praktem i Travem. Dzięki niej wprowadzono wiele pomniejszych systemów i usprawnień gry, które stworzyły Altaron jaki znamy dziś.
Ponadto przez długi okres odpowiedzialna była za zakres obowiązków Doradców oraz Wybrańców jak i koordynowała pracę w zespole.
Jak pewnie wielu zdążyło się przekonać - Slythia jest impulsywną osobą, z którą często trudno było prowadzić dyskusję. Przepraszamy więc wszystkich, którzy czują się przez Nią pokrzywdzeni. Pamiętać należy, że zawsze kierowała się dobrem Projektu, choć trzeba przyznać, iż często w swój wyjątkowy sposób.

Do prawidłowego funkcjonowania gry potrzebna jest nowa wersja klienta, którego znajdziecie tutaj.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Graczom, którzy aktywnie uczestniczyli w testach i dyskusjach dotyczących zmian, jakie zaprezentowaliśmy Wam na publicznym serwerze testowym.
Dzięki Waszemu zaangażowaniu możliwe było, w tak krótkim czasie, sprawdzenie wielu nowości a co za tym idzie - wprowadzenie zmian i poprawek wedle sugestii.

Jest więc Nam niezmiernie miło poinformować, iż wprowadzona została mini-aktualizacja.

Tak więc wszystko to, o czym pisaliśmy w tym newsie wraz z poprawkami, które sugerowaliście zostało wdrożone.

Dla przypomnienia - lista najważniejszych zmian:
  1. System przywoływania potworów.
  2. Zmiany w czarach zwiadowcy - Szybkostrzelność, Precyzyjna Szybkostrzelność.
  3. Kapłanka Dorafsa, która zadomowiła się w komnacie Ignawiusa została zastąpiona Oświeconym Dorafsa.
  4. Zmiany w systemie potworów - od teraz ich siła jest w pewnej granicy losowa, a co za tym idzie doświadczenie, które można zdobyć - również. Dodatkowo wygląd ras humanoidalnych nie jest już jednakowy.
  5. Bardziej "rozmyte" wyświetlanie poziomów graczy.
  6. Zmiany w amuletach pełnej ochrony, miksturze pogromcy żywiołów, pierścieniach ochrony, pierścieniach magicznej tarczy.
  7. Poprawiono system rozdawania punktów nauki.
  8. Ustawiono limit przedmiotów (25), które mogą znajdować się na jednej kratce w strefach ochronnych.
  9. Zmiana wyświetlania czarów, wyeliminowanie możliwości spamowania nimi. Dopiski do inkantacji nie są również wyświetlane.
  10. Ograniczenie logowania na to samo konto raz na 5 sec.
  11. Znaczne skrócenie czasu odrastania roślin na Archipelagu Licor.

Dodatkowo mała niespodzianka - event!
Cytat:
Rabusie ograbili majątek rodziny Bekalelu! Weź udział w wydarzeniu i pomóż odzyskać zrabowane skarby. Klucznik umie docenić pomoc i najbardziej zasłużeni nie obędą się bez nagrody! Event potrwa do 10 kwietnia.

  • Problem, z którym borykaliśmy się od długiego czasu - mianowicie błąd z niemożliwością leczenia się został wyeliminowany. Tak więc od tej pory zgłoszenia o oddawanie doświadczenia utraconego w wyniku tego problemu będą ignorowane.
  • W regulaminie gry zaszło wiele ważnych zmian. Prosimy o przeczytanie i zapoznanie się z nowymi zasadami.
  • Ponadto wszystkie potwory na wiki (nie wliczając bossów) mają zaktualizowany drop do faktycznego stanu gry. Teraz możecie bez wahania sprawdzić co wypada z danego przeciwnika.
    Zachęcamy do edytowania i aktualizowania!

Od teraz sterami Projektu zarządza nikt inny jak Pregusia. Jako iż jest to człowiek, który do pracy podchodzi bardzo sumiennie, wymaga zaangażowania, dyscypliny jak i profesjonalizmu - Altaron wkracza w nowy okres dynamicznego rozwoju!

Co więcej prace nad "dużą aktualizacją", w której zostanie dodanych szereg wymagających misji, nowe lokacje i tereny oraz wiele, wiele więcej, są już na wykończeniu!
Projekt czeka świetlana przyszłość! Spodziewajcie się niespodziewanego.

Życzymy przyjemnej gry!

Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	news1.png
Wyświetleń:	14158
Rozmiar:	283.8 KB
ID:	2441  


Ostatnio edytowane przez Obles ; 10-03-14 o 09:14.

Altrel
Mistrz Gry
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Odwiedzin: 57542
Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-14, 23:15   #61
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Wyobrażasz sobie jak w sklepie z rowerami gość wciska Ci rower bez siodełka bo mu się wydaje, że będzie Ci wygodniej? Od kiedy gra ma irytować, denerwować i sprawiać zawód? Najlepsze kpiro zwiadowcy było te pierwsze gdzie można biegać i strzelać koszt many 100. To zaczęły się kombinacje alpejskie z tym czarem. Najlepiej to w ogóle usunąć dać kusznikowi dobre bełty / strzały z przyzwoitym atakiem lub w końcu dodać broń rzucaną dla każdego zwiadowcy + w końcu tarcze były by również używane przez tą profesje a jej nazwa "zwiadowca" nabrała by nowego sensu.
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-14, 23:19   #62
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

piękny update!
Teraz wypada jeszcze zmniejszyć dmg rycowi duchownemu ele/alch o 30%, a magom zabrać 25% hp i będzie balans :)
Dlaczego? Ano dlatego, że rycerz duchowny może wziąć więcej potworów na klatę i zabić je tak samo szybko albo i szybciej niż rycerz necro(przy wiele mniejszym waste na leczenie), a mag na 150+ lvlu może biegać praktycznie bezkarnie po respach i loorawać grupy potworów żeby zabić je czarami obszarowymi. Zmniejszenie DMG u woja duchownego sprawi, że będzie zabijał potwory wiele wolniej, ale będzie mógł brać ich na siebie więcej niż inne profesje, a mag biorąc na siebie wiele potworów będzie ryzykował w większym stopniu wizytą w świątyni. I tak zostanę zignorowany, ale nvm :)
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-14, 23:36   #63
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Wyobrażasz sobie jak w sklepie z rowerami gość wciska Ci rower bez siodełka bo mu się wydaje, że będzie Ci wygodniej? Od kiedy gra ma irytować, denerwować i sprawiać zawód? Najlepsze kpiro zwiadowcy było te pierwsze gdzie można biegać i strzelać koszt many 100. To zaczęły się kombinacje alpejskie z tym czarem. Najlepiej to w ogóle usunąć dać kusznikowi dobre bełty / strzały z przyzwoitym atakiem lub w końcu dodać broń rzucaną dla każdego zwiadowcy + w końcu tarcze były by również używane przez tą profesje a jej nazwa "zwiadowca" nabrała by nowego sensu.

Kpiro w biegu bylo za mocne w pvp.

Druga czesc twojej wypowiedzi odnosnie calkowitego usuniecia kpiro a zwiekszenia dmg z pojedynczych bełtów + jakis czar instant, tez to rozwazalem i mogloby wyjsc zajebiscie. A teraz to co, chcac expiac solo musze wrocic na respy dla 150 lvli, wiec dziekuje ale wole swoj wolny czas poswiecic na pkowanie ^^
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-03-14, 23:47   #64
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Zrobienie zwiadowcy postacią mobilna podczas wypraw jest jak najbardziej logiczne,natomiast zastanawiam sie nad dalszymi zmianami,które towarzysza temu pomysłowi.
Zmniejszony atak w zwarciu?Fantastycznie,ze względu na ilość/szybkość/umiejętność paraliżowania potworów często dochodzi do sytuacji,w której zwiadowca musi zmierzyć się z potworem stojąc w zwarciu.
Przykład?Wybrałem się dzisiaj na praojce,chciałem spróbować biegać z potworem silnym,dysponującym mocnym paraliżem,ale skutki były opłakane.
Biegając w okol schodów,w momencie gdy przywołany został summon, dostałem silny paraliż, zrobiłem krok na nim,co w połączeniu z wzmocniona silą potwora okazało się niemal zabójcze.Koszt kpiro+wysysanie many(posiadając naszyjnik na redukcje),+ leczenie+przyspieszenie+ zmniejszony dmg to wszystko razem powoduje,ze mój przycisk do używania manasów po tygodniu będzie nadawał się do wymiany,chyba,ze wcześniej skończą sie pieniądze na suple :P.
Na 3 praojce zużyłem 100 mikstur maga
Zaraz ktoś powie,ze na takie potwory nie chodzi sie samemu,w takim razie gdzie chodzić na wyższym poziomie ?
Przychodzi mi do głowy tylko resp Starszych czerwonych smoków,które jako jedne z nie licznych nie poruszają się z prędkością światła i warlocki.(Te z kolei chyba wszystko co miały wartościowego przekazały na WOŚP,zostawiając sobie tylko zapas bazylii)

Expiac w drużynie zmiany będą jak najbardziej korzystne,tylko tak jak wcześniej duzo osob wspomnialo,nie zawsze udaje sie zebrać wystarczajaca ilosc ludzi,zwłaszcza,ze każdy pracuje,studiuje etc.

Reasumując uważam ze,kpiro w biegu powinno zostać bo jest pomysłem trafionym,ale zredukowany dmg w zwarciu już nie do końca,większość ludzi i tak będzie na respach w miarę możliwości biegać,żeby nie tracić niepotrzebnie many na leczenie,ale zdarzają się takie sytuacje w których trzeba sie dla własnego bezpieczeństwa zatrzymać.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 00:15   #65
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Hola, hola! Ponad tydzień testów. Ilu z Was poszło testować? Ilu z Was się wypowiedziało/zasugerowało coś? Zmienili głosem większości ZWIADOWCÓW tych co się wypowiedzieli, gdzie byliście jak zapadały decyzje? Mieliście dostęp, mogliście testować, zabrać głos, mieć czary na swoją modłę, ale nie, lepiej potem narzekać.

Co do wypowiedzi Bubsko bo wydaje mi się, że jako jeden z nielicznych używa tutaj mózgu - zmiany dotknęły też mikstury pogromców żywiołów, ma bardzo fajny efekt jeśli chodzi o expienie na potworach, które paraliżują. Dzięki również za merytoryczną propozycję przedstawioną bez hejtów.

Over'n'out.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 01:53   #66
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

1) Bieganie na respie nie jest takie trudne
2) Są respy, na których nie powinno się expić solo
3) Było za dobrze(chodzi mi m.in. o takie piaskowe hydry), zatem nikogo nie powinno dziwić, że 1kk expa solo zwiadem na nich przestało być możliwe. Szkoda tylko, że dopiero teraz przestało.

Zmiany wg mnie dobre.
__________________
Niech Licor spłonie!
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 06:43   #67
Yooback
 
Avatar Yooback
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 23
Domyślnie

mervakis byłem na teście, próbowałem expić i wypowiadałem się na forum co do aktualizacji lecz jak widać moje sugestie nie zostały wysłuchane. Moja opinia od tego czasu się nie zmieniła. Widzę jednak, że kolejny raz jest ciężko niektórym wziąć odpowiedzialność na swoje barki i winę za cały ten syf chcą zrzucić na graczy bo "większość nie testowała jak był na to czas..."
Yooback jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 08:23   #68
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
1) Bieganie na respie nie jest takie trudne
2) Są respy, na których nie powinno się expić solo
3) Było za dobrze(chodzi mi m.in. o takie piaskowe hydry), zatem nikogo nie powinno dziwić, że 1kk expa solo zwiadem na nich przestało być możliwe. Szkoda tylko, że dopiero teraz przestało.

Zmiany wg mnie dobre.
1kk solo to tam może robi ale +250lv,gdzie 160 mag nekromantow robi ~1,4kk expa na smokach...
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 09:21   #69
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
uśmiech

Cytat:
Napisał Uiop Zobacz post
1) Bieganie na respie nie jest takie trudne
2) Są respy, na których nie powinno się expić solo
3) Było za dobrze(chodzi mi m.in. o takie piaskowe hydry), zatem nikogo nie powinno dziwić, że 1kk expa solo zwiadem na nich przestało być możliwe. Szkoda tylko, że dopiero teraz przestało.

Zmiany wg mnie dobre.
1. Nie wiem na jakim respie na 120+ da sie biegac chlopie..
2.Prawda
3.200 zwiad chyba powinien wyciagac tyle expa solo (przy waste) , wkoncu jest to 200 zwiad ,
ktory nie powinien miec problemu z piaskowymi , da sie zauwazyc ze juz 160 zwiad solo tam zadlugo nie posiedzi xdd
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-03-14, 09:24   #70
Avara
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 16
Domyślnie

Przed tą pożal się Boże mini-aktualizacją na rekinach robiło się 350k/450k(z bonusem), i szło zarobić,a teraz 300k na staminie ledwo co wyciągniesz i 8t w plecy z każdego expa, nawet we dwie osoby nic nie leci a podobno lepszy profit miał być w grupie.
Avara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin