Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-06-15, 20:59   #51
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Bolek
Exori to exori, musi zostac, ale albo inny damage, albo inny koszt, zresztą tak jak mówię, może dojść do sytuacji jak 2 knightów nekro/alch będzie sobie biło najsilniejsze potwory z dostępnych, pojedyczno, robiąc przy tym miliioooooonyyy
ezzak jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 09:24   #52
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Za każdy kolejny target "cięcia" dmg niech się zmniejsza - wkońcu przechodzi przez ciała wrogów które stawiają opór.
I wilk syty i owca cała.
Shrime jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 09:42   #53
Xerion
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 99
Domyślnie

Dziwne jest to że, za osłabieniem rycerza wypowiadają się tylko magowie, łucznicy. Rycerz jest najlepiej zbalansowana profa na alcie. Ryc 1h duch to czolg, ryc 2h ele alche ma dmg. Ten 1 ma leczenie, dlatego malo wali, ten drugi ma tylko tawisa. A poty/uhy drogie są. Jedynie ryc 2h duch ma dobrze. Nie wiem o co walczycie, stanowisko administracji zostało już dawno powiedziane. Gówno o rycu wiecie a mówicie. Jak dla mnie mag dostaje za dużo hp na poziom, ale tematu o tym nie założę bo dawno tutaj magiem nie grałem.
Xerion jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 14:14   #54
19960314
 
Avatar 19960314
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 299
Domyślnie

Uważam iż rycerz nie powinien atakować tylko z autoataku i absolutnie nie powinien mieć żadnych ataków magicznych, ponieważ teraz jest on zdecydowanie za silny. Ponad to nie powinien posiadać czarów leczących. Jego punkty życia powinny być przywracane samoistnie podczas odpoczynku, lub po spożyciu jedzonka.

@
Dlaczego mój poprzedni post o identycznej treści został skasowany? Nie można wyrazić własnej opinii na forum PUBLICZNYM? Chyba do tego jest ono stworzone.
19960314 jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 15:20   #55
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Podejrzewam, że to dlatego, że Twój post to czysty trolling i nic nie wnosi do dyskusji, a zajmuje miejsce.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 18:27   #56
Mortis
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

W takim razie proponuje zabrać zwiadom odes kpiro bo przecież nie da się wystrzelić 3 bełtów na raz w końcu z łuku strzela się szybciej niż z kuszy. Magom proponuje zabrać czary obszarowe oraz zmniejszyć udźwig i hp jakie dostają na lvl. W końcu to rycerz powinien mieć ekwipunek odpowiedni, a mag spędzający większość życia nad księgami powinien być słabowity

I to by było sprawiedliwe by osłabić wszystkie profesje. Wtedy ludzie musieliby grać ze sobą bo samemu by po prostu się nie dało :) Czy to nie było by piękne?

A tak na poważnie to nie uważam by była potrzeba osłabiania lub wzmacniania jakiejś profesji. Problemem jest tylko to, że nie ma gdzie expić w grupie bo się nie opłaca pod względem expa. Nie znam expowisk do 100 lvla gdzie opłacało by sie zdobywać doświadczenie w grupie bo na tym samym expowisku sam mam o 30-60% wiecej expa niż w drużynie. Moim zdaniem to jest największy problem. Myśle że warto było by zwiększyć ilość potworów na poszczególnych expowiskach tak by nie dało się expić samemu i po problemie, a nie prowadzić spory o to kogo znowu osłabić, a kogo wzmocnić bo to do niczego nie prowadzi.
Mortis jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 18:59   #57
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mortis Zobacz post
bo przecież nie da się wystrzelić 3 bełtów na raz
Nigdy nie widziałem, żeby zwiadowca wystrzelił 3 bełty na raz z 'hape odes kpiro'. One lecą kolejno po sobie

Cytat:
Napisał Mortis Zobacz post
Problemem jest tylko to, że nie ma gdzie expić w grupie bo się nie opłaca pod względem expa. Nie znam expowisk do 100 lvla gdzie opłacało by sie zdobywać doświadczenie w grupie bo na tym samym expowisku sam mam o 30-60% wiecej expa niż w drużynie.
Pójdź na hydry (zwykłe) i pobij je sam a potem w drużynie 2-3 osobowej (włącznie z Tobą) i wyprowadź odpowiednie wnioski.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 19:25   #58
Mortis
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 14
Domyślnie

na hydrach nie wyciśniesz bez bonusa więcej niż 300k/h bez bonusa na 3 osoby, a na wężach mam 450k/h
Mortis jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 19:39   #59
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Czemu mój post będący odpowiedzią na wypowiedz xeriona został usunięty ? xd
pan jest nieaktywny  
Stare 07-06-15, 19:44   #60
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Po 1: bez bonusu we dwóch, rycerz duch ele i zwiadowca nekro ele, miałem 400k/h.
Po 2: duży exp na wężach wodnych to, pozwól, że to nazwę 'bonus', który wynika z posiadania wykonanej misji na przeszłość, która nie jest tak łatwo dostępna dla graczy z niskim poziomem, bądź niemającym zgranej drużyny, z którą wykona ten 'quest', co 'skazuje' go na siedzenie na innych respach, na których dostanie nieco mniej k/h
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin