Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Luźne pogaduchy > Dyskusje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-08-14, 18:49   #21
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Napisałem Ci kiedyś, chcesz to załóż sobie kółko mnie nienawidzących, i razem siejcie ferment. Wiedz jednak, że to Ci w niczym nie pomoże. Jesli się nie zmienisz to pójdziesz na rzeź jak reszta baranów.
masz mentalność TAK JEST SIR w wydaniu VIP, Eletrix. Nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji.
Życzę głębszego wglądu w rzeczywistość.
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-14, 19:05   #22
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Jedynym partnerem do Twojej dyskusji jest osoba, która również cierpi na schizofrenię paranoidalną. Pójdę na rzeź? Spoko, postaram się o posadę w masarni. Baranów raczej tam nie przyjmą, bo nie mają przeciwstawnych kciuków, więc do roboty się nie nadają :/
Głębszego wglądu w rzeczywistość? Czy to przypadkiem Ty nie doświadczasz depersonalizacji i derealizacji?
Twoja ułomność nie predysponuje Cię do tego, żeby ludziom NORMALNYM robić z mózgu jajecznicę.
Wierzysz w jakieś NWO, illuminatów etc. spoko, wierz sobie, ale na chuj propagujesz to? Jesteś chory, idź się lecz. P R O S T E jak jebanie... ah zapomniałem, przyznałeś się do tego, że jesteś aseksualny i dla Ciebie każdy stosunek płciowy jest zbydlęceniem huehue. Dzięki Bogu nie będziesz się rozmnażał.

Peace yo.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-14, 19:09   #23
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Zdanie "nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji" oznacza to samo co:
Kończę z Tobą dyskusję.
Dla ścisłości napiszę raz jeszcze ( bo możesz znów nie zrozumieć): Kończę z Tobą dyskusję.
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-08-14, 19:12   #24
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

O tym czy skończysz czy nie zadecyduję ja. Ja nie skończyłem, więc Ty też nie możesz bo ... nie pozwalam Ci. Handluj z tym. Jeżeli wjeżdżam Ci za bardzo na Twoje wysublimowane ego (albo już alter ego), to ... takie są moje zamiary.

PS.
Jak coś to mogę Cię nauczyć gdzie i w jakich momentach stosować nawiasy, bo widzę, że sprawia Ci to ogromny problem.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-08-14, 19:39   #25
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Eletrix, ja wiem, że chcesz się pośmiać, ale widocznie inni nie chcą. Temat do poważnych dyskusji, nie rób offtopu itd..

Do tematu - polecam film, jak i całą serię, objaśniony jest interes i całe działanie rządów USA itp:

https://www.youtube.com/watch?v=CwPXmq4yBWg
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-14, 01:32   #26
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

W tematyce NWO istnieje wiele dezinformacji, wprowadzonej w celu stworzenia chaosu, by zasłonić prawdę.
Żeby zrozumieć to co dzieje się obecnie na ziemi, należy cofnąć się w czasie o 30 tysięcy lat i więcej. NWO nie powstało w 18 wieku. Nie wymyślili go egipscy kapłani,
ani babilońskie bractwa. Oni byli jedynie marionetkami wykonywującymi cel.

30 tysięcy lat temu to pewien próg czasowy. Mam tu na mysli to, że wydarzenia które opisze niżej działy się 30 tysięcy lat temu i wstecz, nawet 200-300 tyś lat temu.
Dla kontrolerów 30 czy 200 tysięcy lat niczym się nie różni.

Do czasu progu ludzie stali na potężnym stopniu postrzegania rzeczywistości. Tak potężnym że teraz człowiek nie jest w stanie sobie tego wyobrazić, ponieważ nie dysponuje odpowiednimi zestawami percepcyjnymi, które by mu to umożliwiały.

Właśnie wtedy świat ludzki został zaatakowany przez cienie, istoty nie pochodzące z naszego świata. Pisząc świat nie mam na myśli ziemi, kosmosu i ziemi, naszej galaktyki, tylko cały świat, gdzie ziemia, kosmos możliwy ( czyli taki który teoretycznie możemy zbadać) to tylko fragmenty.

Istnieje takie coś jak umysł zbiorowy ludzkości, pole morfogenetyczne, zwał jak zwał.
Tak naprawdę nasz gatunek jest jedną istotą z jednym umysłem zbiorowym, a ludzie są jego składowymi. Można wyobrazić sobie umysł gatunku jako drzewo, a człowieka jako liść na drzewie. Pisząc umysł zbiorowy nie mam na myśli tego co może mieć na myśli inny człowiek. Umysł zbiorowy gatunku jest świadomością tryliony razy większą niż można by to sobie wyobrazić.
Umysł zbiorowy doświadczyć można poprzez medytację i inne praktyki duchowe lub substancje działające na zasadzie kluczy chemicznych poszerzających świadomość jak LSD lub Psylocybina

Cienie wykonały idealny trik, z punktu widzenia wojny wielowymiarowej.
Co zrobiły? Oddały nam swój umysł. A ściślej pisząc: zapełniły umysł zbiorowy ludzkości
swoimi treściami mentalnymi ( obcymi instalacjami), nazywanymi przez niektórych kosmozło. Te treści zmieszały się z ludzkimi treściami. To co nie ludzie zostało wymieszane z tym co ludzkie. Większość emocji/obrazków/myśli które są odczuwane przez ludzi nie jest ludzkie.

Teraz przejdę do religi i finalnego celu NWO.

Obecna forma religi powstała kilka tysięcy lat temu tylko w jednym celu, a mianowicie w celu jej obalenia. Religia jest farsą, która ma być obalanym terrorystą ( problem-reakcja-rozwiązanie), w celu wprowadzenia nowej, dużo silniejszej. Będzie to wyglądało tak:
Sfałszowane dowody mają obalić sfałszowaną religię, po to by podstawić na jej miejsce jeszcze bardziej sfałszowaną religię globalną.

Odbędzie się to mniej więcej tak:
1) coraz więcej ludzi będzie dostawało informacje o fałszywości fałszywej religi. Informacje właśnie takie jak w filmie zeigeist.
2) Zostaną odkryte archeologiczne odkrycia ( wcześniej spreparowane), które obalą obecne religie. Przykładem są 'odkryte' sumeryjskie tabliczki, opisane przez Zecharie Sitchina, który finansowany był przez Rotschildów ( główne marionetki NWO).
3) Przyjdzie nowy Bóg.
Punkt trzeci jest najciekawszy. Nowy Bóg będzie tak naprawdę technologią.
Technologia ta pokaże nam realistyczne holografie oraz wszczepi nam odpowiednie emocje względem nowego Boga przy pomocy technologi o którzych nam się nie śniło, ale najprawdopodobniej mogą do tego użyte zostać fale ELF.
Projekt mający na celu stworzenie tej religi nazywa się Blue Beam.

Wyobrażenia kreują rzeczywistość. Żadna myśl o kimś czy o wydarzeniu nie znika.
Dlatego też gdy stworzy się globalne państwo z globalną zaczipowaną ludzkością i globalną religią gdzie każdy czowiek myśli wg takiego samego szablonu powstanie tylko JEDNO wyobrażenie o świecie. Tylko jeden opis świata w umyśle zbiorowym ludzi.
Ten opis świata będzie największym więzieniem jaki znała ludzkość.
To jest właśnie ostateczny cel NWO. Wszystko to właśnie służy temu jednemu celowi.

Czy ludzie mogą coś zrobić? Oczywiście że mogą. Każdy człowiek jest wyjątkowy i został stworzony na obraz Boga. Czlowiek jest wyobrażeniem Boga, nie Cieni.
(Pisząc Bóg mam na myśli świadomości tryliony razy większe niż ludzka. Nie mam tu na myśli jakichś ikonach)
Każdy człowiek ma swoją unikatową ścieżkę na której osiąga spełnienie, miłość, szczęście i pełnie możliwości. Znalezienie swojej ścieżki jest najważniejsze.
Żeby ją znaleźć należy patrzeć głęboko w siebie i odrzucić wszelkie rady innych, wszelkie oceny innych.

Odnalezienie swich ścieżek serca jest najważniejsze. Wtedy nastąpi proces życia.
Każdy kto odnajdzie własną ścieżkę serca zwycięży wszystko.
NWO chce zatrzymać proces życia, dlatego chce stworzyć jednolitych słabych i zastraszonych niewolników. By nikt nie poszedł swoją ścieżką serca.

To czy uda im się zrealizować ich szatański plan zależy tylko od nas.
Dlatego odwagi i mocy wam wszystkim.
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 21-08-14 o 02:26
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-14, 11:25   #27
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Mam całkiem serio pytanie, ja myślałem, że Rockefellerowie i Rotschildowie to główne osoby w NWO, a tu się okazuje, że to też marionetki. Kto jest w takim razie osobą sterującą marionetkami?
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-14, 11:45   #28
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Mam całkiem serio pytanie, ja myślałem, że Rockefellerowie i Rotschildowie to główne osoby w NWO, a tu się okazuje, że to też marionetki. Kto jest w takim razie osobą sterującą marionetkami?
Przeczytaj link który podałem wyżej i nie będziesz musiał pytać
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-14, 11:50   #29
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Cała ta sieć-rodziny jak Rotschild, Rockefeller, Russel, Windsor itp organizacje takie jak bilderberg, kom300, rycerze maltańscy i inne tego typu to tylko aparaty wykonawcze.
Aparaty wykonawcze są tworzone tak samo jak niewolnicy seksualni i bojowi monarchu. W skrócie: każde następne pokolenie "tych u władzy"
tworzone jest przy pomocy okrutnych technik programowania umysłu.
Techniki te mają na celu stworzyć dyscjację i dużą liczbę oddzielnych od siebie osobwości, które aktywowane są przy pomcy specjalnych kodów obrazkowych i innych. Do stworzenia tego typu niewlnika używa się bicia, tortur, gwałcenia, rażenia prądem, wbijania igieł w oko i wielu innych. (monarch, mkultra)
"Ci u władzy" to tylko marionetki kogoś dużo potężniejszego ukrytego w cieniu. Ci o których mówimy że są u władzy mają dwa cele.

1) Wprowadzić NWO
2) Zostać obwinionym przez ludzi
Jednym słowem ci/ten/to co nimi steruje wygodnie siedzi za kurtyną i rozgrywa partie szachów, przy pomocy pionków jak Rotschild, Rockefeler. Gdy wprowadzi NWO ludzie których można określić jako ruch oporu będą zapewne walczyć. Z kim będą walczyć? Z iluminatami i ich sieciami. Dzięki temu ten który rozgrywa partie szachów upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Napuści ruch oporu na swoje marionetki. Wyrżną się w większości, i zostanie malutka garstka tych którzy wiedzą.
Wtedy nastąpi nowy, wspaniały świat. świat gdzie wszyscy są jednakowi, zaczipowani,
itp

Kto nimi steruje? Nie wiem. Mam pewne intuicyjne przypuszczenia, ale dopóki nie zostaną w jakiś sposób potwierdzone/zweryfikowane przez fakty lub jakieś znaki, to nie mogę pisać, bo to było by dezinformacją.

David Icke Kto Kontroluje Sieć
https://www.youtube.com/watch?v=e7ZCdzJQIL4
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 21-08-14 o 12:06
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-08-14, 13:55   #30
sokon12
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Oleśnica
Postów: 56
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do sokon12
Domyślnie

dajesz tematy z 30 t lat udowdnij cos bo jak narazie ludzie sie bija o boga jezusa Jahwe ......

piszesz o Twojej teori czyli o niczym. ktos marzyl 100 lat temu o lataniu byl wieszany ? sztan go opetal ... twoja teorai sie trzyma boga ktory powstal z czarnej dzory ktora ludzie tak nazywaja
a czytajac twoje wczesniejsze posty to ze cos tam to i tak zgijesz
sokon12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin