Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 29-04-11, 22:59   #1
Deathly Claw
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1
Domyślnie Pieniądze?

Hejka!
Otóż, zauważyłem dość problemowy błąd. A mianowicie, podczas tasku na mięso (sprzedaż mięsa dla Janiny), a dokładniej sprzedawania steków i mięs, zniknęły mi miedziaki (uf uf, dobrze ze nie sprzedawałem większej ilości hamów i meatów).
Zacząłem od steków, dostałem 24 miedzi. Potem sprzedałem mięsa, po czym patrze, że nie mam tej kwoty, jakiej otrzymałem za steki. Została tylko ta za miecha. Trochę to skomplikowane, ale mam nadzieje że się domyślicie o co chodzi. Tutaj cytat Janki
Cytat:
00:00 Janina: Witam w moim sklepiku!
00:00 Harrin [12]: 3 steki
00:00 Janina: Widzę, że masz przy sobie 3 steki. Dam ci za to 24 miedziaków . Zgadzasz się?
00:00 Harrin [12]: tak
00:00 Janina: Naprawdę dziękuję. To już 14 steki! Potrzebuję dwustu, pamiętaj! Oto zapłata!
00:00 Harrin [12]: 3 miesa
00:00 Harrin [12]: 7 mięs
00:00 Janina: Widzę, że masz przy sobie 7 mięs. Dam ci za to 28 miedziaków . Zgadzasz się?
00:00 Harrin [12]: tak
00:00 Janina: Naprawdę dziękuję. To już 49 mięs! Potrzebuję pięciuset, pamiętaj! Oto zapłata!
00:00 Janina: A udław się!!!
Ssa nie będę dodawał, w końcu przecież mógłbym odnieś ten hajs do banku.. Nie zrobiłem tak!
Deathly Claw jest nieaktywny  
Stare 29-04-11, 23:02   #2
Harrin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Deathly Claw Zobacz post
Hejka!
Otóż, zauważyłem dość problemowy błąd. A mianowicie, podczas tasku na mięso (sprzedaż mięsa dla Janiny), a dokładniej sprzedawania steków i mięs, zniknęły mi miedziaki (uf uf, dobrze ze nie sprzedawałem większej ilości hamów i meatów).
Zacząłem od steków, dostałem 24 miedzi. Potem sprzedałem mięsa, po czym patrze, że nie mam tej kwoty, jakiej otrzymałem za steki. Została tylko ta za miecha. Trochę to skomplikowane, ale mam nadzieje że się domyślicie o co chodzi. Tutaj cytat Janki


Ssa nie będę dodawał, w końcu przecież mógłbym odnieś ten hajs do banku.. Nie zrobiłem tak!
Shit, zrobiłem temat na koncie brata, shit shit shit ;(
Harrin jest nieaktywny  
Stare 30-04-11, 11:40   #3
Tummi
 
Avatar Tummi
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Poznań
Postów: 8
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tummi
Domyślnie

O też to miałem

PS: Pożegnał byś się z npc'kiem -.-
__________________
Klimat nade wszystko.
Tummi jest nieaktywny  
Stare 02-05-11, 22:09   #4
Harrin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 2
Domyślnie

hajs mi zabrała i jeszcze mam się żegnać?!
Harrin jest nieaktywny  
Stare 07-05-11, 20:19   #5
Dread
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

A miałeś mijsce w bagu bo jak nie to pieniądze po prostu zostaly pod tobą widziałem już wiele osób które miały podobną sytuację
Dread jest nieaktywny  
Stare 10-05-11, 12:02   #6
yetj
 
Avatar yetj
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 4
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do yetj
Domyślnie

Problemem było zapewne to, że kasa wypadła Ci pod nogi bo w momencie sprzedawania mięsa nie miałeś wystarczającej ilości wolnego udźwigu.
Obecnie problem został już wyeliminowany, lecz zacznie działać poprawnie dopiero po najbliższym restarcie serwera.
yetj jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin