Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-07-14, 09:07   #11
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Up
Skoro w tym czasie robiłeś zupełnie inne rzeczy oznacza to, ze samo skillowanie jednak jest nudne, ty po prostu miałeś czas i zajęcie, a większość ludzi wolała by się skupić na samej grze
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:28   #12
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Tez mysle tak jak cewix. Ewentualnie moznaby na tym nowym silniku zrobić kilka serwerów z innym rozwijaniem umiejętności.
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:36   #13
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
żarówka

Cóż moim zdaniem co do kwestii treningu nie powinien wypowiadać się mag który 100 mlvl wbija spokojnie w kilka-kilkanaście dni i później może uderzyć w PNY lub zwiadowca który prawie w ogóle nie ma czasu na grę

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Up
Skoro w tym czasie robiłeś zupełnie inne rzeczy oznacza to, ze samo skillowanie jednak jest nudne, ty po prostu miałeś czas i zajęcie, a większość ludzi wolała by się skupić na samej grze

Głupotą było by nie wykorzystać tego czasu w taki sposób jeżeli system treningu na to pozwala.
Pamiętajmy również że miałem do wyboru trening albo zdobywanie doświadczenia i wolałem trening bo rzeczy które robiłem nie musiałem koniecznie zrobić, sam sobie je znalazłem żeby jeszcze szybciej mijał mi czas tak jak robią niektórzy przy zdobywaniu doświadczenia gdy np odpalają muzykę, film na drugim monitorze lub rozmawiają z kimś np na vc. Idąc Twoim tokiem myślenia wybierałbym pomiędzy miłym expieniem a nudnym treningiem, wiec skoro wybralbym nudne zamiast przyjemnosci to musialo by byc ze mna cos nie tak.
Codzienna satysfakcja i przyjemnosc z tego jak wchodzi coraz wiekszy skill jest bardzo przyjemna
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:43   #14
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Pomyliły się Wam działy chłopaki, to nie "zwierzenia i propozycje" a "pytania i odpowiedzi" tutaj się nie proponuje tylko odpowiada xd

Cytat:
Napisał Altrel Zobacz post
Tego typu zmiana może nastąpić dopiero na nowym silniku, nie jest ona jeszcze zatwierdzona, stworzonych jest kilka równoległych wariantów - brak skillowania / skillowanie+pn (jak obecnie) / samo skillowanie.
Pytanie bardziej dotyczyło, co ze skilami której wbijemy teraz ręcznie, zakładając, zostanie jednak przy opcji "tylko PNy". Czy oby nie jest to stracony przez nas czas i czy po ewentualnej takiej zmianie zostanie nam to zabrane?

Ostatnio edytowane przez Kr92 ; 31-07-14 o 09:54
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:46   #15
Breaner
 
Avatar Breaner
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 88
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Pomyliły się Wam działy chłopaki, to nie "zwierzenia i propozycje" a "pytania i odpowiedzi" tutaj się nie proponuje tylko odpowiada xd
Ops, rzeczywiście ;)
Carachim jak coś to zapraszam na priv do kontynuowania tematu, i oczywiście bez urazy za moje posty
__________________
"Pamiętaj kim jesteś..."
Moja historia -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=11176
Kupię/Sprzedam -> http://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12468
Breaner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 09:55   #16
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Pomyliły się Wam działy chłopaki, to nie "zwierzenia i propozycje" a "pytania i odpowiedzi" tutaj się nie proponuje tylko odpowiada xd



Pytanie bardziej dotyczyło, co ze skilami której wbijemy teraz ręcznie, zakładając, zostanie jednak przy opcji "tylko PNy". Czy oby nie jest to stracony przez nas czas i czy po ewentualnej takiej zmianie zostanie nam to zabrane?
Wiesz doskonale co się stanie :) Nie możemy mówić tu o przeniesiu skili, o gdybaniu co będzie z tymi, skoro przy nowym silniku będzie zupełnie nowa, inna gra. A ta będzie sobie istniała jako nie zbalansowany Altaron ze zjebanym tapenem Uruborosa. Szach mat administracjo!
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:02   #17
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Pomyliły się Wam działy chłopaki, to nie "zwierzenia i propozycje" a "pytania i odpowiedzi" tutaj się nie proponuje tylko odpowiada xd



Pytanie bardziej dotyczyło, co ze skilami której wbijemy teraz ręcznie, zakładając, zostanie jednak przy opcji "tylko PNy". Czy oby nie jest to stracony przez nas czas i czy po ewentualnej takiej zmianie zostanie nam to zabrane?
jezeli pozostała by opcja wbijania skilli tylko pnami to logiczne jest ze wszystkie skille zostaly by zresetowane wszystkim, oddane pny i na nowo rozdawanie proste. Jeżeli starym graczom zostały by stare skille wbite ręcznie + pnami to w stosunku do nowych graczy by byli mega potężni.
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:06   #18
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał bilsom Zobacz post
jezeli pozostała by opcja wbijania skilli tylko pnami to logiczne jest ze wszystkie skille zostaly by zresetowane wszystkim, oddane pny i na nowo rozdawanie proste. Jeżeli starym graczom zostały by stare skille wbite ręcznie + pnami to w stosunku do nowych graczy by byli mega potężni.
Dla mnie nie jest to takie proste i logiczne i mam powody żeby tak mówić, dlatego interesuje mnie odpowiedź kogoś wyżej. (wiem jakie są poglądy odnośnie wypracowania czegoś sobie przez gracza)

także tego, czekam na odpowiedź ;)
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:22   #19
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

pewnie będzie restet skilli do 0 i znowu dostaniemy PNy.
aczkolwiek skillowanie + PN nie jest złe, ale z drugiej strony gdyby były tylko PN musiało by to inaczej wyglądać.
albo lvl miałby znaczenie w dmg itd,
albo PNów na lvl powinno być więcej.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 31-07-14, 10:24   #20
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Trujecie się i męczycie, a nie lepiej wprowadzić limit skili wbitych ręcznie?
Np. po 100 każdego skilla wprowadzić odpowiednie wymogi pn na skill i jazda.
Adrondil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin