Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-14, 00:34   #1
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie Dmg w pvp

Raz już składałem propozycje aby zwiększyć redukowany dmg w pvp, został zwiększony z 40 do 50%, ale to wciąż za mało, w altaronie postacie mają za duży dmg przez co przed 100 (a nawet na 100 lvlu) nie problem jest ściągnąć kogo na hita z zaskoczenia.
Nie sądzicie, że dmg w pvp powinien być jeszcze mniejszy?
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 07:34   #2
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Serio? uważasz, że jak 280~ mag duch walnie z pocisku w Ciebie za 250 to dużo?

Sory ale kiedyś byłem w stanie zabić 120~ zwiada czy nawet 150~ maga solo, w tym momencie przez to "wydziwianie" nie daję sobie rady z 100 magiem na hp...

oczywiście jestem na nie,

Walczyłeś kiedyś? czy tylko broniłeś się od pk?
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 07:39   #3
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Faktycznie u duchownego sytuacja wygląda inaczej, ale mag nekro z samego efo owla+rózgi może walnąć za jakieś... 800 na 80lvlu?
Poza tym nie wierze, że bijesz po 250 z pocisków, mało tego masz ten nie użyteczny czar obszarowy który robi nie najmniejsze obrażenia, poza tym wiesz jak to teraz jest z duchownym, administracja robi aby nadawał się tylko jak wsparcie, nie dmg
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 07:45   #4
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Taka wizja administracji co zrobisz, skoro lvl to tylko licznik zabitych mobów to te 800 na 80lvl jakoś jest zrozumiałe, nie ma co walczyć z wiatrakami. Necro na tyle słabo się leczy, szczególnie z aurą, że niech sobie ma te 800 dmg. Chociaż patrząc na to, że może używać uhów, a zresztą.... szkoda bity zajmować
Kr92 jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 09:23   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Hahaha, śmieszą mnie posty w stylu 'nie wierzę ci' do osoby, która wie najlepiej. xD

A tak poza tym, redukcja i tak jest, redukuje tarcza, redukują bonusy.... Jedyne co tu potrzebne to zmiana obrażeń o śmierci u magów nekro, bo 20 lvle bijące z sd to przegięcie.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 09:29   #6
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał beta2468 Zobacz post
Hahaha, śmieszą mnie posty w stylu 'nie wierzę ci' do osoby, która wie najlepiej. xD

A tak poza tym, redukcja i tak jest, redukuje tarcza, redukują bonusy.... Jedyne co tu potrzebne to zmiana obrażeń o śmierci u magów nekro, bo 20 lvle bijące z sd to przegięcie.

mi to się akurat podoba bo przypomina mi sytuacje kiedyś z rl tibii jak 8 lvlkami się biło z sd wystarczyło mieć 15 mlvl i było spoko hehe kto co woli :)
bilsom jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 09:36   #7
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Beauty
ciężko uwierzyc w 250dmg maga który zapewne ma ponad 170mlvl kiedy kolega z 100mlvlem bił z pocisków po 200? Tak wiem, od któregoś mlvla dmg nie rośnie, ale bez przesady, dopóki nie zobaczy to nie uwierze.
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 09:51   #8
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
@Beauty
ciężko uwierzyc w 250dmg maga który zapewne ma ponad 170mlvl kiedy kolega z 100mlvlem bił z pocisków po 200? Tak wiem, od któregoś mlvla dmg nie rośnie, ale bez przesady, dopóki nie zobaczy to nie uwierze.
A co tu jest ciężkiego do uwierzenia?Jak pocisk sie zablokuje na 150mlv to co to za róznica czy ty masz 100lv czy 280?

A,ze to jest parodia to juz inna sprawa...

Co do redukcji to jestem na nie,bo zwiadowca w rycerza polowy hitów by nie trafil :P.
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 09:58   #9
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@up
to, że pociski nie blokują się na 100mlvlu + pociski nie blokują sie w ogóle tylko w pewnym momencie ich dmg mało rośnie, ale mimo wszystko dalej rośnie.

No to w takim razie czekam na propozycje jak zrobić tak, żeby 100lvl maga nie padał na hita od byle gówna, aktualnie każdy inna profesja może wziąść go na hita, tak nawet rycerz 1h, ale tu w skrajnym przypadku kiedy owy rycek posiada silną bombe stworzoną na jakimś 180 poziomie alchemicznym
cewix jest nieaktywny  
Stare 06-08-14, 10:45   #10
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Gosciu obecnie taka moja podpowiedz. Koledzy wyzej ktorzy sie wypowiedzieli maja racje bo cokolwiek tutaj robili na tym gownianym altaronie. Zauwaz,ze administracja leje na wszystko i zamyka tematy. W dobrym temacie wypowiedzial sie Tron ktory dosc spory okres czasu pracowal z nimi a teraz krotko ich podsumowal - amatorka. Na serwer moze i przychodza nowi ludzie ale pokroju Ciebie ktorzy ciagle placza by pod nich cos zmienili. Administracja leje na to wiec albo sobie zmien postac na ta ktora uwazasz,ze bedzie najlepsza albo daj sobie spokoj bo system PvP administracji jest podobny do operowania simsami. Ci ludzie ktorzy wymyslaja te zmiany na "lepsze" sadze,ze albo nigdy nie walczyli nawet na tym altaronie albo maja uposledzenie mozgowe. Rok temu fakt byl slaby update ale przynajmniej dmg i ten balans jako tako wygladal. Teraz zmienili wszystko po swojemu i maja ich zamierzony cel tyle,ze starych graczy dzien po upie ubylo z 50% :)
Wiec jesli mam Ci podpowiedziec to daj sobie spokoj z Altaronem bo nie ma sensu tracic na to czasu :)
Wbiłbyś lepiej na VC, a nie trollujesz forum ;/
Kr92 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin