Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-05-14, 12:42   #1
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
pergamin Ideowa zaraza, czyli droga przez mękę

Witam serdecznie.

Kilka razy już dane mi było wypowiadać się apropos tego nieszczęsnego zadania, ale nigdy nie zrobiłem tego w temacie specjalnie dla tej kwestii założonym, co czynię właśnie teraz.

Cały ten ciąg zadań polegający na zabiciu 1000 jakichkolwiek krasnali, następnie 1000 krasnali szeregowców, 500 krasnali oficerów i 200 krasnali generałów to istna droga przez mękę. Jest to niesamowicie monotonne a do tego nagroda (poza dosyć konkretną ilością expa) jest niezwykle nędzna. Bo czymże jest 18 diamentów (wartość 2.7k) za zabicie 2500 potworów? Nie liczę ostatnich 200 generałów, bo z tym nie dobrnąłem jeszcze do końca...

Dodatkowo jeśli już przebrniemy przez większą część zadania i z ulgą zobaczymy, że pozostało nam do zabicia ostatnie 200 krasnali generałów, to krew człowieka zalewa, bo na respach jest ich zaledwie po kilka sztuk. Co z tego, że wcześniej biegając w tym miejscu i bijąc 500 oficerów zabiłem już z około setki generałów. To nic nie znaczy, bo licznik uruchamia się z chwilą wzięcia zadania a zatem od nowa czeka nas żmudne bieganie po tym samym, znanym już na pamięć, respie i wybijanie kolejnego tysiąca potworów, bo tyle też zdążymy wybić zanim licznik generałów wskoczy nam na 200.

Moją propozycją jest lekka modyfikacja tego zadania...niech nagrody będą większe a liczba krasnoludów mniejsza do eksterminacji. Można by też pomyśleć nad powiększeniem respa o większą ilość szeregowców i generałów. Ciekawym rozwiązaniem byłoby też ustawienie "licznika eksterminacji" w taki sposób, że jeśli robimy np. zadanie z zabiciem 1000 szeregowców i przy okazji zabijamy oficerów i generałów to zabita ich liczba doliczana nam jest później do kolejnych zadań.

To oczywiście tylko propozycja, ale myślę, że wiele osób mających styczność z tym zadaniem przyzna mi rację. Coś po prostu przydałoby się tu zmienić i ja gorąco o to apeluję :P.

Serdecznie pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 08-05-14 o 13:00
Siupek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin