Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 21-06-13, 16:19   #11
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Czekaj, czekaj. Mówimy o tych goblinach, które pół krainy trzymały w szachu na usługach Saurona? O jeźdźcach wargów? Coś mi się zdaje, że ktoś tu nie czytał książki i się mądrzy. A przynajmniej próbuje. :)
W "Hobbicie" (o którym być może pisze Catthon) gobliny były przedstawione jako taka zmarniała rasa elfów, ale sama książka była raczej przeznaczona dla młodszych czytelników, więc nie było tam miejsca na opisy plugawych monstr. To o czym piszesz ty to wersja z trylogii "Władca Pierścieni",a zielone złe stworki tam występujące określiłbym mianem orków.

Co do tematu. Powiedz mi kto się interesuje goblinami ? Gracze do ok.20 poziomu. No, może do 15 lvla. Naprawdę chcesz robić dla nich kilka qestów i wybory pomiędzy frakcjami ?
Rian jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 16:40   #12
Drakonno
Współtwórca
 
Avatar Drakonno
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Postów: 458
Domyślnie

Cóż, Kael napisał, że można dostosować rzeczy do potrzeb... W pewnym sensie. Jak by tak rozłożyć to miasto na przedział 20-50, to byłby całkiem dobry update. Ja rozumiem, że gracze 170+ poziomy i w ogóle, ale przydałaby się jeszcze mała odskocznia od krasnali i czerwi na początku i coś ciekawego fabularnie. To tylko zarys co podał.
Z własnego doświadczenia rozbraja mnie, że jeśli się na wstępie nie zaznaczy, że "to wersja robocza, to można zmienić, tutaj..." to ludzie jakoś tego nie wyłapią. ^_^
__________________
-Brrr... A którego z nich, powiedz, można ukatrupić za pomocą zwierciadła?
-Każdego. Jeśli walnąć prosto w łeb.
A. Sapkowski - Rozmowa wiedźmina z rycerzem po zabiciu kuroliszka.
Drakonno jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 17:35   #13
Amara12
 
Avatar Amara12
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie

Właśnie takie rzeczy dodają w huj klimatu , nie ma takiej monotonii w tym pomyśle !
Jestem jak najbardziej na tak
Wiecie dlaczego? może dlatego że wnosi coś więcej niż zjebany schemat który wszędzie widać!
Kto zrozumie o co mi chodzi?:)
Amara12 jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 18:07   #14
reniferek :)
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 17
Domyślnie

o tak ten pomysl dobry bo juz pare graczy jak sie pytali gdzie moga pojsc i pytali o respy to tylko mowi by im nie mowic ze krasnale czerwie bo to nudnee a gobliny to dobra odrebnosc tylko moza zrobic tez takie goblina jak np : pradawny goblin ale tez jakies goblin wojownik, gobin asasyn goblin general goblin oficer itp a tychbco wymienielm by byli znaczne silniejsi nibzwykly goblin i oczywicie lepszy drop tez
reniferek :) jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 18:24   #15
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Wszystkie gobliny są pradawne, wszystkie są wojownikami, nie ma wśród nich wyspecjalizowanych zabójców, a generałami i oficerami zostają ci, którzy najrzadziej się myją.
Taka podła rasa, a my o niej dyskutujemy. :(
Catthon jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 18:45   #16
Rian
 
Avatar Rian
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 202
Domyślnie

A ja się zapytam : dla kogo ta odskocznia ? Nowi gracze mogą nie będą zbyt wybredni albo mogą być idiotami którzy nie znajdą goblinów. Wspomniałem już że podczas prac administracja zaniedba hlvle, którym znowu się zacznie nudzić i znowu będą jęki na forum.
Rian jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 19:05   #17
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Czy jest sens robić lekka odskocznie dla graczy z niskimi lvlami? Którzy za miesiac góra dwa będą płakali "o kuuuhwa gdzie mam expic 80 magiem". Tu gra max 100 graczy online na pvp na non pewnie jeszcze mniej i pewnie 80% graczy online to poziom 50+++. Zobaczcie jak zrobiliscie teraz update i co on wniósł do gry i ile osob przyszlo. Trzeba nadal tym krokiem sie kierować moze kiedys dobije sie do 200 online.. to juz byłby naprawde swietny wynik. A czy pomysł Kaela - nie mowie ze zły , wniesie cos innego niz 2 dniowy szał ?
Attax jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 19:33   #18
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Może zamiast dodawania jakichś miejsc zupełnie "nie z tej bajki", warto rozbudować aktualnie trwającą wojnę między abitańcami? Jedyne co mnie łączy teraz z Abitańcami to to, że idę do nich po plany (misja dzienna rycerzy). Mamy 4 obozy, z których w dwóch znajdują się plany, w jednym misje na bękarta i w jednym schematy (..). Fakt są to niezłe expowiska dla takich 50+, ale chodzi mi bardziej o tą całą fabułę.
Może dodać jakieś dzienne taski na zabicie np. 500 abitańców, może jakieś inne dzienne zlecenia? Miały być najazdy, więc może i one się pojawią?
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 19:46   #19
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Może zamiast dodawania jakichś miejsc zupełnie "nie z tej bajki", warto rozbudować aktualnie trwającą wojnę między abitańcami? Jedyne co mnie łączy teraz z Abitańcami to to, że idę do nich po plany (misja dzienna rycerzy). Mamy 4 obozy, z których w dwóch znajdują się plany, w jednym misje na bękarta i w jednym schematy (..). Fakt są to niezłe expowiska dla takich 50+, ale chodzi mi bardziej o tą całą fabułę.
Może dodać jakieś dzienne taski na zabicie np. 500 abitańców, może jakieś inne dzienne zlecenia? Miały być najazdy, więc może i one się pojawią?
Moze jakas misja, że to my przeprowadzamy szturm na ich tereny (cos w celu zgladzenia ich przywodcow ktorzy wydaja tylko rozkazy z cieplych "zamków" (wiem, ze barbarzyncy w nich nie mieszkaja no ale..) taki zamek jak np jest na Ferumbrasie tylko w ktorym jest np 3 hetmanów no i wladca )
Attax jest nieaktywny  
Stare 21-06-13, 21:37   #20
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

Cytat:
Napisał reniferek :) Zobacz post
o tak ten pomysl dobry bo juz pare graczy jak sie pytali gdzie moga pojsc i pytali o respy to tylko mowi by im nie mowic ze krasnale czerwie bo to nudnee a gobliny to dobra odrebnosc tylko moza zrobic tez takie goblina jak np : pradawny goblin ale tez jakies goblin wojownik, gobin asasyn goblin general goblin oficer itp a tychbco wymienielm by byli znaczne silniejsi nibzwykly goblin i oczywicie lepszy drop tez
Ilość znaków interpunkcyjnych dobija.

Cytat:
Napisał Amara12 Zobacz post
Kto zrozumie o co mi chodzi?:)
Daje lajka.
__________________
Cytat:
Napisał dedajlordzie Zobacz post
Czat po co? zmieniac a jest najlepszy, wiec o co chodzi ogarnac. ja uwazam ze ktorego nikt nie pisze najlepszy jest i kropka/
Smile1 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin