Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-09-12, 00:20   #1
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie Gospodarka, a Altaron Wiki

Prosiłbym o usunięcie "wartości" przedmiotów. Zbyt wiele osób się tym sugeruje i sądzi, że ekwipunek skompletuje sobie za grosze.

I gratuluję, naprawdę gratuluję całkowitego spierdolenia i tak ledwie zipiącej gospodarki na serverze non-pvp przez opublikowanie mieszanych setów, przez co kolejne 25% itemów stało się bezużytecznymi śmieciami, które co najwyżej za parę miedziaków można opchnąć w sklepie, chlipiąc cicho nad tą żałosną zapłatą. Naprawdę, aż brakuje mi słów by wyrazić podziw dla tego jakże zajebistego pomysłu, zrealizowanego zapewne po przemyśleniu wszystkich zalet.
Chciałbym poznać przyczyny, które tchnęły ten jakże prześwietny pomysł do głów naszych dobrodziejów, dzięki którym możemy radośnie rozrzucać kolejne itemy po depo, bo właśnie ich wartość spadła do cen sklepowych.

Pozdrawiam,
:\ Kael
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:23   #2
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Zapewne inspirowali się Cipsoftem, chociaż ten wprowadził Island of Destiny :D
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:45   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Jeżeli tak bardzo przeszkadzają Ci nieaktualne ceny na wiki - zastąp je nowymi/usuń je sam.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:52   #4
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Ktoś Ci karze grać? Jak się nie podoba zawsze można przestać, Kael nie rozumiem Twojej nagłej nienawiści do tej całej zabawy.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:55   #5
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

Ceny na wiki to pol biedy, ale te to ze pokazaliscie sety to lipa. Teraz kolejne nawet trudniej dostepe przedmioty stracily wartosc.
Goleczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 00:57   #6
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Jaką wartość? Przecież te sety zawsze były i bedą, a to że ktoś wiedział czy nie to jego sprawa.Dobrze zrobili, będzie większy popyt na różne rzeczy jak ludzie zobaczą, że są częścią jakiegoś setu, o którym wcześniej nie mieli pojęcia.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 01:04   #7
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

@ Merv, ceny nie są aktualne dla servera npvp, dla PvP może i są. Tego nie wiem. Dlatego nic tam nie mam zamiaru ruszać, bo to nie jest wiki dla Npvp only.

@ Bet, Twoje posty są jak Łódzkie Pogotowie. Nikt się go nie spodziewa, a jak się już zjawi, to efekty są wiadome.
Nie rozumiem kompletnie o co Ci chodzi, ja chcę grać, pasuje mi gra i dobrze mi się gra, ale nie lubię, kiedy ktoś na siłę mnie uszczęśliwia.
I widzę, że naprawdę jesteś fachOWCĄ d/s servera npvp, że się tak wypowiadasz. Pograłabyś i myślę, że byś wiedziała o co chodzi.
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 01:05   #8
Goleczek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 16
Domyślnie

Nono, kto teraz kupi caly stalowy set, set nowicjusza? Takto sprzedawalo sie sporo tego, teraz beda szly tylko itemy co do seta potrzebne. A krolewski set? ciezko zdobyc nawet te itemy, a kto mi teraz kupi krolewskie buty jak sa do niczego nie potrzebne? Kto bedzie kompletowal gorszy set?
Goleczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 01:08   #9
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

@Kael
Altaron to nie tylko serwer non pvp lub Twoja opinia. Zrobili, co uważają za słuszne, a co do wiki każdy może się zarejestrować i edytować co tam jeszcze nie pasuje. Więc zamiast marudzić zrób to sam, lub poproś kogoś by zmienił na taką cene, jaką Ty uważasz za słuszną, albo kompletnie usunąć.

@Azerot
Radze jeszcze raz przejrzeć sety, królewskie buty są potrzebne :)
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-12, 01:19   #10
WsT
Mistrz Gry
 
Avatar WsT
 
Zarejestrowany: Lut 2010
Postów: 414
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do WsT
Domyślnie

Brak zestawów na wiki to każdy się pyta jak to zrobić/szkoda że nie ma napisane co i jak. Kael tak samo jak Azerot pytaliście się mnie na PW jak złożyć jakiś set, wbiliście wiekszy poziom skompletowaliście go więc czemu inni gracze mają mieć jakiś gorszy zestaw, myśle ze popyt na EQ będzie jeszcze większy, w setach mieszanych jest naprawdę dużo kombinacji i wiele itemków jest potrzebnych by je skompletować.
__________________
https://discord.gg/ZqAF2xgnRW - Oficjalny Discord Altaronu
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ - Hertagon Society
WsT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin