Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-01-13, 09:59   #21
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał 9106796 Zobacz post
Przyznam tu rację ormowi,ze podczas śmierci powinno spadać więcej lvl.
Mi na blessach spadło ostatnio ponad 1,5kk expa, więc sądzę, że jest to wystarczająca ilość ;).
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 17:09   #22
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Agri,
ja na starych zasadach w Tibii jak padłem postacią o poziomie zbliżonym do twojego posiadając przy tym blessy traciłem dwa poziomy ;)
Swego czasu podczas wojny na Furorze Xespoz padł na 214 poziomie bez blessow i spadło mu bodajże 8 poziomów. To była strata, której każdy chciał uniknąć. Wojna byłaby wiele ciekawsza, bo:
a) ludzie musieliby wydawać kasę na blessy i po kilku zgonach ich budżet sporo by uszczuplał.
b) w razie kilku śmierci bez blessów postać straciłaby nie kilka, ale kilkanaście poziomów, co wykluczyłoby przybieganie na akcje z plecakiem manasów, bez eq itd., byle tylko wbić przeciwnikowi więcej fragów.
c) każda akcja przynosiłaby więcej emocji i akcji tych byłoby mniej, na czym skorzystaliby również gracze neutralni, ponieważ tzw. snake attacki miałyby wreszcie sens i gracz kilkukrotnie by się zastanowił zanim by poszedł na expa.

Obecnie wygląda to tak, że obie strony walczące w wojnie na spokojnie sobie expią i żeby doszło do walki trzeba się ostro postarać. Padłeś? Trudno... pójdziesz odrobić i jakoś to będzie. Przecież to 2 godzinki expa na warlockach...

BEZSENS!


pozdrawiam, wujaszek Ormo :)
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 18:49   #23
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

popieram przedmówcę w 100%
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 23:47   #24
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Prawda, przy traceniu 5-6 poziomów przy śmierci, wojna miałaby sens. Ale przykro byłoby paść na kicku... Mimo wszystko fajne rozwiązanie
Uiop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 11:39   #25
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Nie chodzi o to zeby tracic 6 poziomow przy jednorazowej smierci, ale bardziej o to zeby 150 lvl padajac bez blessow tracil dajmy na to 250% a z blessami 150% , 180-200 lvl moglby stracic 3 poziomy bez blessow a z kolo 170-190% , 100 lvle tracily by przykladowo bez blessow 150% a z blessami 90-100% mysle ze to by odpowiednio uniemozliwilo wracanie na pole bitwy bez plecakow i podkladanie sie na fragi. Jeszcze jedna sprawa mianowicie po latce mialo sie expic o wiele trudniej, wskażcie mi palcem miejsce gdzie sie expi trudniej bo ja tego nie widze a wrecz przeciwnie kazdy ma teraz po 5kk w depo i smiga na wrle wbijajac po 3 lvle dziennie z PROFITEM.smiech na sali i kpina ciezko to inaczej nazwac.
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-13, 12:25   #26
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

No to przecież jest tak. 170-180 lvl na desce z blessami traci 170% ( sprawdzone przeze mnie i Easta)
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin