Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-01-13, 22:36   #11
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Henio Zobacz post
Racja Twój bot był nie do pokonania :)
Przyganiał kocioł garnkowi :)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 23:19   #12
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

Pierwszy raz słyszę, żeby gildia, która "przegrała" wojnę normalnie expiła, a to ciekawe o0

Wbijanie skulla, marnowanie fragów jeżeli można zabić kogoś kto ma rsa, a u Was to jest większość graczy. Tak to jest właśnie sposób na wygranie wojny!

Wiesz jak by wyglądał war mode? To nie jest Tibia gdzie masz blessy, że spada ci kilka procent lvla i ludzie mogą się bić 24/7 bo lata im po 30 cash makerów i im nie zależy czy zginą raz czy dziesięć razy na dzień.
Zresztą co ja będę się produkować, to tak jakbym mówił do ściany, chociaż moja ściana i tak więcej rozumie bo nie "pierdoli" takich głupot.

Pozdrawiam.
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 23:33   #13
85985
 
Avatar 85985
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 66
Domyślnie

Pvp Enfo?? War mode?? Po co wam to?? Kiedyś na tibi ludzi walczyli na tym samym systemie co wy macie teraz czyli 2 unjusty i to wystarczyło... Codziennie coś się działo.
85985 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-01-13, 23:49   #14
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cytat:
Napisał Henio Zobacz post
Racja Twój bot był nie do pokonania :)
http://www.youtube.com/watch?v=3LQpX6Wrj7c
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 01:01   #15
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Pvp Enfo?? War mode?? Po co wam to?? Kiedyś na tibi ludzi walczyli na tym samym systemie co wy macie teraz czyli 2 unjusty i to wystarczyło... Codziennie coś się działo.
Różnica polega na tym, że dawniej w Tibii nie mogłeś zasuwać z expem tak jak w Altaronie. Tutaj po glebie na wojnie idziesz i w kilka godzin masz odrobiony poziom. W dawnej Tibii nie było możliwości expienia z taką prędkością. 120k/h magiem na smokach i byłeś kozak :) 180k/h magiem na wrl i byłeś przekozak. Exori Vis na jedną kratkę praktycznie bez exhaust'a. Padając na 100 poziomie z blessami traciłeś 350k-400k expa. Odrobienie poziomu zabierało kilka godzin.
Rycerz i Palek mogli zapomnieć o czymś takim jak szybki exp bez waste'a.
Tutaj wystarczy 1-2h żeby odrobić stracony poziom i wyjść na tym dodatkowo na plus z kasą. Porównywanie systemu fragów z altaronu i dawnej Tibii jest więc bardzo nietrafione. Nie wspomnę już o tym, że system fragów wyglądał nieco inaczej. Bany były rozdawane za 6/10/20 fragów w dniu/tygodniu/miesiącu.
Rozwiązaniem problemu mogłoby być znaczne zwiększenie kar ponoszonych przez graczy podczas śmierci(gracz bez blessów traci przy śmierci 8% całego swojego doświadczenia, bez promocji i ss 10%).
Jestem pewien, że rozwiązałoby to problem masowych samobójstw. Mało kto chciałby stracić kilkakrotnie tak wiele poziomów. Wojna nabrałaby kolorków. Więcej wagi przykładalibyśmy do wykonywania zadań na blessy. Bez blessów mało kto chciałby na walkę wybiec. Śmierć byłaby wreszcie czymś czego gracze by się bali.
Przypuszczam, że mój post spotka się ze sporą krytyką strony przeciwnej jak i tej, po której walczę. Być może nawet mój post zostanie usunięty. Ale jestem pewien, że na takim rozwiązaniu skorzystaliby wszyscy. Bo wojna w obecnym systemie ociera się o śmieszność.

Peace n Love, wujaszek Ormo
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 01:25   #16
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

Cytat:
Napisał 85985 Zobacz post
Pvp Enfo?? War mode?? Po co wam to?? Kiedyś na tibi ludzi walczyli na tym samym systemie co wy macie teraz czyli 2 unjusty i to wystarczyło... Codziennie coś się działo.
Racja tego nie było, ale zauważ że w "kiedyś na tibi" ludzie walczyli tylko że było ich o wiele więcej przynajmniej na moim serverze. Tutaj bijac sie ekipa 10 na 10 wyglada to troche inaczej nie sadzisz? Nam szkoda fragow na polowe z kolegium :). Gdyby w wojnie brało udzial 50 osób nie było by takiego problemu.
Zly On jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 06:31   #17
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

@pamp
heh... <nie smiej sie bo hunt....> Pozdrawiam Exorit i Coll
:)
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 08:03   #18
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Przyznam tu rację ormowi,ze podczas śmierci powinno spadać więcej lvl.
__________________
Nikt nie jest na tyle mocny by nie można było z nim zwyciężyć.

Zurvy - Collegium.
9106796 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 08:52   #19
sadysta
 
Avatar sadysta
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 185
Domyślnie

Cytat:
Pvp Enfo?? War mode?? Po co wam to?? Kiedyś na tibi ludzi walczyli na tym samym systemie co wy macie teraz czyli 2 unjusty i to wystarczyło... Codziennie coś się działo.
No własnie walczyli, a nie kombinowali , jak wybanować przeciwną drużynę na fragi..
I te gówniane taktyki się sprawdzają, bo gra tu za mało ludzi.. Ale co to za przyjemność?
Dlatego uważam, że system fragów po wprowadzeniu alternatywnego serwera Non-Pvp powinien się zmienić :)

Co do zgonów , popieram Orma
__________________
Sucess is my only motherfucking option, failure's not.

Ostatnio edytowane przez sadysta ; 04-01-13 o 09:03
sadysta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 04-01-13, 09:55   #20
jakub00s
 
Avatar jakub00s
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lbn
Postów: 175
Domyślnie

Dla mnie nie powinno byc banow za zabojstwa albo powinny byc skrocone do 3 dni .
Jezeli ktos nie chce.walczyc poszedl na non pvp .
jakub00s jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin