Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-07-12, 22:57   #21
Zly On
 
Avatar Zly On
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 122
Domyślnie

tis wiesz o tym że jak uciekalismy potem na dol eldoka nie zdazyl dobiec ;/ kulty go dopadly i tyle z jego akcji :(
Zly On jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 23:11   #22
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Najzabawniejsza akcja to ta na którą wciągneliśmy was na culty. I caly dzien trampowaliśmy nobami kiedy reszta expiła. Pamiętam co mówił Merv wtedy: "Ja mam wolne to se posiedzę" :D

"Maslog na Sis Roya na kościane" HAHAA! Dlaczego zawsze jaaaa? :D ze 20x tego było jak nie lepiej. Najbardziej wkurzyłem się jak padłem za dnia 2x i już supli nie miałem to poszedłem na krasnale. Wracam, sprzedaje lota mając plecak manasów. Vipy puste. Wychodzę z gildii wojow a tam trap na drzwiczkach. To chyba 1 raz jak się wkurzyłem :D No w końcu 3 dedy :D Później akcja oczywiście była mała tak z 7x7 osób bo dość późno było. Tego dnia dostałem parę talarów na pociesznie :D

Akcja z Colensem expimy na kościanych. Pofff! Maslog! Uciekamy na karczmę. Ja już w karczmie. Colens krzyczy ze go lejooooo na staku przy żelaznej. "Colens nie dam Ci zginąć". Podbiegłem odciągam ekipe. Colens wybiega ze staka. Paral, Wall i Padłem. Colens oczywiście wbiegł do karczmy :D

Kościane trap. Podbijamy z Julka. Wall i stoimy we 2. Bijecie Jule. To ja przekładam plecaki i szukam potow ją leczyć :D Haha! Nagle patrze śpię :D

1 akcaja Sunbladeprzy gildii necro. Otwierają zamykają drzwiczki i nie możemy podbić. Przebłysk geniuszu noba :D walnołem fire fielda. RS i 1 frag do bana :D Alisoad się wtedy politował bo nobem nie przyszedł :D

Pozdrawiam Sis 8) 8) 8) 8) 8) 8)
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-12, 23:41   #23
Dinoo20
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 462
Domyślnie

Przyznam, że dobry pomysł i dobry czas na wpominanie ^^

Napisze coś od siebie, choć jak uważacie biegałem w pobliżu drzew i padałem sam się trapując :D

Hmm...od czego by tu zacząć...na pewno fajnym efektem popisała się gildia Exorit, kiedy w Ankardi uciekałem ja z Materacem, po tym jak Ozi nas zostawił. Biegne na dół od Gryfów, patrze z dołu wybiega Agri, to buch! Biegne na góre bo pewnie bięgną all z dołu, a tu patrze, 10 osob biegnie z góry a z dołu sam Agri :D ale miałem wałka i jeszcze to wpakowanie się w trapa, ładne combo odliczyli na mnie ^^

A co mi tam, co prawda miałem tego nie udostępniać ale macie :) pośmiejcie się troche z Furji nieogara :D:D
http://www.youtube.com/watch?v=f1r-T0OYlxE

Kolejna akcja, a raczej jej brak. Pamiętam jak Trianos zorganizował ludzi bo miała być wielka openka, dobra zebrało się z 20 ludzi, z czego zalogowało z 15 i lecimy na południową brame, czekając na ruch przeciwnika. Całe Exorit stoi w depo czekając na niewiadomo co :D my na południowej, co rusz podbiegaliśmy do depo prowokując wroga, jednak nic z tego, za 3 albo 4 razem kiedy ustawieni byliśmy na południowej, gotowi na atak, calutkie Exorit dalo mass logout i tyle z tej openki było :D

Co by tu jeszcze wspomnieć....pamiętam na bramie południowej jak ustawiliśmy się od strony cmentarza w grupce 10-12 osób. Niczego nie świadomi idziemy powoli naprzód aż tu nagle ekran zalewa mi czerwona fala, Exorit wbiła w nas i miałem dosłownie czerwono na ekranie. Połowa z nas padła, ja z Klimczakiem gdzieś uciekliśmy do temple i tyle z tego było. Jednak pamiętam, że akcja nadal się toczyła i później kilku przeciwników wycieliśmy ^^

Moja "ucieczka" od bramy północnej na mostek przy bakalelu, pamiętam że nawet mapclick nic nie dawał przy moich lagach. Nacisnąłem na miejsce przy bakalelu a nawet noobki 40lvlowe mnie wyprzedzały. W końcu dopadli mnie na mostku(jest to na jakimś filmiku) jednak mogłem uciec, tyle tylko że mnie przylagowało przy tym jak Exority podbiły pod mwalle i stałem jak ten kołek :D po tej śmierci zdałem sobie sprawe, że z lagami więcej na akcje nie wybiegam ;d

Praktycznie każda akcja była wyjątkowa. Co by tu nie mówić odrobina emocji zawsze się pojawia na myśl o walce z wrogiem :) Niezapomnianym będą także telefony od Laja, Selba o każdej porze z krótką lecz jakże treściwą wiadomością: "Akcja, wbijaj na vc!!"
Smsy od nilla, z podobną treścią, niekiedy zagrzewającą nas do walki :D
Komanderowanie Trianosa, wcześniej jeszcze Blooda, Dzefreja.
Nerwy na expie, ciągle otwarta lista vipów i wyczekiwanie massloga ze strony przeciwnika.

Jak sami widzicie, wojna ta była największą jak dotąd wojną w dziejach Altaronu, także nie sposób wypisać wszystkiego co się tam działo. Dzięki chłopaki(i dziewczny) za te momenty i życzę wszystkim powodzenia :) 3majcie się :D:D:D:D:D
__________________
"There is no force on Earth more powerful than the will to live"
Dinoo20 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 07:32   #24
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

No nie ukrywam, że fajnie było się pobić. Niestety nikt nie przewidział skutków zaistniałej sytuacji. Ze 100 osób online zrobiło się 20. Jak zobaczyłem ten filmik gdzie było was 30 i nas koło 24 to normalnie zastanawiałem się skąd tylu ludzi się wzięło.
Ja pamiętam początek wojny jako dosyć dziwny. Siedzę sobie na vt jakimś oddzielnym z Foką i z 3 osobami jeszcze. No i foka mi mówi, że Sebkowi coś odwaliło i będzie oro na Eastside'a i Sebka. Gdy już Sebek wybiegł i Eastside'a z dp za nim nagle wybiegł Deder i Agri. Na pw dostaje wiadomość od Dedera i Easta, żebym z nimi wybiegał. Na vt foka mówi żebym bił ich. Chwila niepewności... No i się wybrało tą teoretycznie mniej liczną ekipę. Foka jaki wtedy był zmieszany :D "Co ty robisz!!!???" - mówił donośnym głosem. Wtedy już sam nie wiedział za którą stroną ma być. Wybranie mniejszej ekipy skutkowało tym, że najprawdopodobniej resztę gry spędził bym w dp. Jednak mniejsza nie oznaczała słabszą. Duch walki jaki panował na vc, był nie do opisania. :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 10:55   #25
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Jak dlamnie najlepszą akcją była potyczka kolo GH Collegium kiedy zalaliśmy ich z każdej strony nieumożliwiając wrogowi ucieczki. Panika przeciwnika próba ucieczki gdzie popadnie. Od nas pada tylko 1 osoba. W dalszej części akcji zaczeliśmy lapać pojedyncze targety które uciekły. Moim zadaniem było dogonienie horsu który uciekł w tajną kryjówkę koło wodospadu. Udało mi się go dopaść przed wylogowaniem jego. No i sam go biłem dopóki reszta nie dobiegła ; ). Jeszcze ciekawą akcją było wyskoczenia nas 7 na około 15 osób z Exorit. Oczywiście wszyscy popadali. Ale udało mi się wtedy zabić Wawro, jakimś cudem dołożyłem tego sd'ka ;D Nie brałem udziału w wielu akcjach więc nie mogę opowiedzieć czegoś jeszcze :D Pozdrawiam :)
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 13:35   #26
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Openka na południe od neolitu:
-target artezon! Krzyczy ormo.
Karrim sobie pomylił z jakimś nobkiem i dobił go na fraga z ormem (ban dla orma).
Najlepszy tekst: kur... łazisz tym digidongiem jak pizda xD (nie pamiętam kto to powiedział)
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 14:51   #27
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał jasiek50 Zobacz post
Najlepszy tekst: kur... łazisz tym digidongiem jak pizda xD (nie pamiętam kto to powiedział)

Sebek: No idziesz ku*wa co mi ku*wa droge zabraniasz tym digidongiem idziesz jak ta pi*da ku*wa, widzisz ze ja tu szłem
Eldoka: szedłem
Sebek: ja ku*wa szłem

TUTAJ MACIE LINKI !

http://w175.wrzuta.pl/audio/406uI7zvndV/sebek_-_ormo

http://w476.wrzuta.pl/audio/9XaGKBxrlQd/gwander_rashuje

Ostatnio edytowane przez KarolOs ; 14-07-12 o 15:30
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 15:06   #28
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Taa... kolejnego dnia przez 9h puszczano ten fragment.
Jak to z Gwanderem było: Rusz du*ę muszę się wyżyć :D
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 15:13   #29
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Taa... kolejnego dnia przez 9h puszczano ten fragment.
Jak to z Gwanderem było: Rusz du*ę muszę się wyżyć :D
Tam było inaczej ! :D
"Raszuj kurwy muszę się wyżyć"
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-07-12, 15:30   #30
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

dodalem linki w poprzednim poscie do niektórych nagran a co do gwandera to było jak eldoka powiedzial. Teverix puszczałem to 100x dziennie i nie pamiętasz :<

najlepsze na vencie to i tak były krzyki orma jak padał: "PADAM, PADAM EJ PADAM, PADAM PADAM! padłem "
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin