Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-07-12, 15:34   #41
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stros Zobacz post
Mała dziewczynka ganiany po całej mapie przez Trianosa, Selbo, Lai, Colensa..... i przez Eldokę na Wolno. Dopiero w trapie przy bagiennych po kilkukrotnym odliczaniu combo udało się zabić Sebka.
No taaa po takim długim czasie jaki przestałem w depo każde wyjście poza było dla mnie frajdą :D Prawie padłem,bo pacca nie miałem leczyłem się tawisem.Iiiii nigdy nie zaprzeczałem,że próbowałem się dostać do collegium,lecz mój lvl i poziom ogarnięcia w tamtych czasach za dobry nie był


Panowie Nill się zalogował
VC:O kurwa,to ja nie wychodze z depo
VC:Nie no,jak on się zalogował to akcja przegrana
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-12, 15:51   #42
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

A nie mówiłem, że rudym nie wolno ufać?
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-12, 23:05   #43
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
A nie mówiłem, że rudym nie wolno ufać?
Hmm,a pamiętacie tego screena którego ktoś wrzucił z rozmowy Daarko z Dorą,to się w sumie też do starych wspomnień zalicza :D
Uwolniona Mysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-12, 23:32   #44
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Mi się kojarzy akcja jak paputa w trapa złapaliście na mostku. 1 osobe przesuną repito i nie ma :D

Super akcja była na ankardii na smokach. Wy z 2 stron. W ogole pamietam ze to jakos bylo tak Trianos, dalej ekipa od was, My z 6-7 osoby, znowu wy, i na końcu chyba Lai z Foką. Szkoda ze filmiku nie ma, wiem że Furia miał coś ale 1 padł ;p Wszyscy krzyczeli: "No to jesteśmy w du-pie" wtedy Nunuś: Walle na lewą i ogjeń. Wtedy to poczyściliśmy caly team.

2 Akcja Ank to na elfach też fajnie było. Genialnym pomysłem miało być wastowanie was z kamiennego, ale to była porażka :D

A najfajniejsze 2 buły to wasza przez okienko na bakalelu i podziekowania "dzieki trianos za bomby " :D A 2 to nasza na staku przy benezjonie.

Fajny motyw to jak dla julki neta wywalilo i stoi, wszyscy wtedy ją uhali konkretnie długo stała no ale cóż :P

Każda akcja u nas się rozpoczynała "Kto ma jakieś walle?" ZAWSZE :D
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-12, 10:12   #45
daarko88
 
Avatar daarko88
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Płock
Postów: 96
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do daarko88
Domyślnie

Zajebista akcja była na Ankardii na smokach...Kiedy na mostku trap mialem 6 mwall za mna buly i kazdy mnie leczyl... kilka razy red... pózniej zaczeliście uciekać w głąb jaskini... wkońcu nas otoczyliście nas było z 7-8 osób a was z 12-15. i na VC Noonuś tylko krzyczał..."Lewa Lewa...Prawa Prawa... Kurwa jesteśmy w dupie" hahahaha i moment kiedy od nas się zaczeli logować i biec na Ankardie a Noonuś " Rush Rush kurwa na pełnej piździe no Rushuj kurwa w Prawo w Prawo.... i pokolei was wybiliśmy. Od nas Furya chyab czy Andreas tylko padł. To był ten moment kiedy Aleg nas zdradził. Pierwsza akcja... Ale była pompa na VC. Albo ta akcja na żelaznej bramie... my na stacku wszedzie mw Exorit lata wokół było z 15x15 osób a ja schodze schodki widze już sd lecą i kick... konserwacja multimedii hahaha i cudem przeżyłem nie wiem jak.. pamiętam ze do Artezona dzwoniłem. Albo na przeszłości bloczenie wieży te pushowanie godzinami haha jest co wspominać ;P Jeszcze wspominam akcje w nocy... kiedy nas bylo moze z 8 osob i was też nie za wiele co po minosach sie ganialiśmy co padł eldoka alisoad i jeszcze paru. Ja na dżumixowany w 3 dupy i słysze na VC tlyko od Artezona "nie idź Daarko nie idź bo padniesz. Sobie pomysłałem jak padne to padne ale zwała bd ;P wtedy pamietam jak Pampeluan wawra zabił pod zamkiem w tym koncie w Neo wybiegł na mnie Mala dziewczynka Digidong i jeszcze ktos i we 3 nie mogli zabić ;p Ale jaja były Nocne szaleństwa.


Pozdrawiam Daarko
__________________
Dream your Dream... This is the Destination... You alive this Sound... Listen,Feel,Enjoy...
daarko88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-07-12, 13:26   #46
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

Na tych smokach padł furya bo go blokłem noob harem,
jasiek50 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-07-12, 08:36   #47
crunchips
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Łódź,Bielsko-Biała,Kraków
Postów: 50
Domyślnie

Mi się najbardziej podobało na rotach co wybiegliśmy 5-6 z Ozim comanderem
i pobiegliśmy na czerwie koło GSów na taką górkę co Exorit wbiegało na schodki Ozi wypychał a wy padaliście jak w kolejce do tample a nasi od drugiej strony dobiegali a wy się na te schody pchaliście 6 nas a EXoritów z 11-12 na koniec wybiegliśmy z tego alatrapa w 14. Tą akcje najlepiej pamiętam moja pierwsza
__________________
WYTRWAŁYM BYĆ MUSISZ BY NIECHCIEJSTWO POKONAĆ W SOBIE
ABY BYĆ NAJLEPSZYM MUSISZ POKONAĆ NAJLEPSZYCH
crunchips jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin