Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-11-11, 16:35   #21
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Selbo, mysle ze okradł, bo wasze collegium okradło Domek sebka, dokladniej Mistrza Miecza, miało tam inv cale collegium i securum po zabawie z jakiejs tam okazji, więc mało chyba wiesz o swojej gildi :)

Dzefrej, nie masz co sie bic bo nie masz normalnego chara tylko 50 lvl, który leci w 5 sekund.

Krystyna co ty gadasz? z niedobitkami LL? a widziales u nas jakiegos LL na akcji? u was Eldoka na Wolno z LL bił Sebka razem z Collegium więc jak na razie to wy bierzecie niedobitków LL -.-
Drogi eastside... Uwierz mi że gdybym chciał mieszać się do wojny... miałbym postać dużo większą niż ten mój 51 lvl który siada w 5 sec. Wydaje mi się że wczoraj wyjaśniłem dlaczego nie walczę a ty to negujesz. Zabiłem Cie raz za to że nie słuchałeś moich poleceń. Gdybym miał Cię karać dalej za to, musiałbym również bić agriego, dederqa, michała i cała bandę moich znajomych którzy mi nic nie zrobili... Dlatego nie opłaca mi się to kumasz?

Inaczej mówiąc nie jesteś wart ich śmierci.

//Arhuzz.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 17:00   #22
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

haha, Ty mnie zabiles mowisz? dobre! wtedy na trapie jak stalismy to ty tylko stałes i tą walke oglądales bo co zrobic 51 lvlem? Potem po walce dalismy loga bo po co walczyc 3 na 10 i jeszce w trapie? Ja zalogowałem przez przypadek, zalogowałem się na ogniu, tak bym nie padł ale o dziwo mozna sie zalogowac na ogien, nie wiedziałem i nie wiem czy ty mnie walnąles, wtedy byłem zszokowany jak sie na mnie wszyscy rzucili ze waliłem tylko ue i hape tawis więc nie patrzylem kto mnie bije ale jak widze na stronie zabiło mnie collegium, a ty moze walnąles tego marnego sd za 200 o ile go miałes bo z Tobą nie wiadomo, więc sie nie szczyc tutaj ze mnie zabiłes bo Ty tylko zebrałes ekipe z depo, która wyruszyła na nas i nic więcej, moze stales i cos im mówiles ale słabo to tam wyszło skoro dalismy loga :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 17:09   #23
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
haha, Ty mnie zabiles mowisz? dobre! wtedy na trapie jak stalismy to ty tylko stałes i tą walke oglądales bo co zrobic 51 lvlem? Potem po walce dalismy loga bo po co walczyc 3 na 10 i jeszce w trapie? Ja zalogowałem przez przypadek, zalogowałem się na ogniu, tak bym nie padł ale o dziwo mozna sie zalogowac na ogien, nie wiedziałem i nie wiem czy ty mnie walnąles, wtedy byłem zszokowany jak sie na mnie wszyscy rzucili ze waliłem tylko ue i hape tawis więc nie patrzylem kto mnie bije ale jak widze na stronie zabiło mnie collegium, a ty moze walnąles tego marnego sd za 200 o ile go miałes bo z Tobą nie wiadomo, więc sie nie szczyc tutaj ze mnie zabiłes bo Ty tylko zebrałes ekipe z depo, która wyruszyła na nas i nic więcej, moze stales i cos im mówiles ale słabo to tam wyszło skoro dalismy loga :)
Ojej, widzę że prawdy nie znasz ale nie o to tu chodzi. Ważne jest to że padłeś od ludzi których prowadziłem więc ode mnie. Życzę powodzenia w wojnie. Aaa I nie uderzyłem Cię. Nie zdążyłem. ; (

Koniec napiny z mojej str. Ja jestem nic nie wiedzącym noobem i neutralem. Bijta się.

P.S- Co do kradzieży domku mistrza miecza zanim oskarżysz dowiedz się jaka jest prawda. Mógł go okraść kolega z twojej drużyny nawet więc... ;) (ale to już taka rada poza konkursem) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 17:16   #24
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Prowadziłes, doprowadziłes ich do nas i na tym sie skonczyło, stałes i oglądales :D
Dziwne ze przedtem go nie okradli tylko po tym jak został nill okradnięty, no ale moze to ktos od nas, wszystko możliwe :)

Koniec spiny, miał byc temat informacyjyny a zrobił sie spam. Peace!
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 17:38   #25
MyronQ
 
Avatar MyronQ
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Skąd: Białystok
Postów: 15
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seku88 Zobacz post
Widzę że Wanel Rost do was dołączył, może w ogóle do Last legion się przyłączycie :D

Nie skomentuje kto wziął Klimczaka jak staliśmy w trapie w piątek ...
MyronQ jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 18:01   #26
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Nie chciało mi się tego wszystkiego czytać bo troszkę się rozpisaliście i zakladam że nic ciekawego nie napisaliście ale oskarżanie nas o kradzież domostwa sebka jest bezczelna, to bardziej w waszym stylu. Nie zdziwiłbym się jakbyście sami nawzajem się okradli : P
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 18:02   #27
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Ludzie opanujcie się, takie wypowiedzi na prawdę nic nie wnoszą, nie ważne kto, jak i przez kogo padł, wojna już jest i to że sobie pogadacie o przeszłości już nic nie zmieni. Mam tylko nadzieję, że jak Plany B będą chciały wykorzystać zaistniałą sytuację, to skończymy odpier... szopki i nie damy sobie kasze dmuchać :). Ale to jak na razie bez znaczenia. Gl&hf
Agri jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 18:33   #28
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Informuję wszystkich, że Sleepwalkers pozostaje gildią neutralną i nie bierze udziału w walkach. W takiej sytuacji opuszczam gildię i nic nie łączy pozostałych z moimi fragami.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 19:08   #29
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał MyronQ Zobacz post
Nie skomentuje kto wziął Klimczaka jak staliśmy w trapie w piątek ...
Klimczak jest graczem neutralnym :)
PS Agri - nie bój się,od nas nikt grać nie będzie
A co do mojej obecności na akcji Collegium,powiem krótko żałuję że to nie był Eastside ale Sebek też może być ;)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 28-11-11, 19:40   #30
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Mógłbym prosić jakąś odpowiedzialną osobę z Collegium, aby zrobiła spis swoich członków tutaj w tym temacie, bo nie chce zgadywać kogo mam bić a kogo nie ;)
maja1414 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin