Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-02-19, 02:14   #21
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

słuchaj, jak widzisz łamanie regulaminu to ctrl+r, a nie petycje na forum. jakieś wątpliwości?

zdradzę Ci sektret
OBECNA administracja NIGDY nie była zwolennikiem NonPvp. Wręcz przeciwnie, na poziomie gracza ZAWSZE wypowiadała się krytycznie na temat blokady walki.
Twoja petycja nie ma sensu, bo administracja zdaje sobie sprawę, że 10x tyle graczy ile Ty podpisów zbierzesz, podpisałoby kontr petycje. Zanim użyjesz agumentu "ale nie grają to ich głos się nie liczy" - nie grają, bo się zawiedli na błędnych decyzjach, co nie zmienia faktu, że 3/4 chętnie by wróciło do gry gdyby tylko było gdzie.

Ostatnio edytowane przez kompromis ; 05-02-19 o 02:20
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 02:50   #22
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał kompromis Zobacz post
słuchaj, jak widzisz łamanie regulaminu to ctrl+r, a nie petycje na forum. jakieś wątpliwości?
Czytanie ze zrozumieniem jest trudne co?
Większość osób które spamuja petycje to osoby przeciwne, aspołeczne których słowo proszę, czy czytanie ze zrozumieniem to coś ponad umysłowe siły? Tu masz tematy Ty, fanatyk i część graczy. Czego wy nie rozumiecie w tym e temat jest po to by pokazać graczy, na tym polega petycja. Lecz egoizm i zachowania aspołeczne to zazwyczaj dno intelektualne w społecznościach więc w sumie nie mam czemu się dziwić...

Zatem teraz tutaj się ustosunkuje, petycja jest po to bo pewna grupa osób czerpie fun z utrudniania nowym gry, sami maja przewinienia za uszami, a by dowiedzieć się czegoś o tym jak funkcjonują potrzebne było trochę osób co kracza jak owe czarne kruki serwera, czy jak to w fachowej literaturze ujęte zgniłe jabłka. I tu nie chodzi o random pvp, tylko o zamierzona dezinformacje, dyskredytacje czy takie akcje jakie maja miejcie. Tu sparafrazuje MK. Dlaczego nie grasz w altaron? Bo jest pusty. Czemu jest pusty? Bo 130 lvl bija 24 by popisać się 200+, a 200+ wpadają na 100ne. Czemu to robią? By opychać talary kolejnym nowym. Po co to robią? By ubić ich na pewnym etapie i utrzymać hegemonie. Czemu to robią? By serwer był pusty bo wtedy mogą to spokojnie robić.

Póki ten stan się utrzyma to nie będzie zmian w liczebności, bo nie będzie ludzi którzy graja, wiec nie będzie ludzi do pomocy i chęci tym bardziej by robić to dla tych wspomnianych zgniłych jabłek. Nie wiem jaka była wcześniej sytuacja, lecz wszelkie próby zrobienia z serwera Community PvP tym czym w genezie nazwy powinno być pełzną na niczym, bo pewna grupa łgawych kłamców szerzy oszczerstwa i skutecznie wycina grające osoby które sprzeciwiają się im na forum. Po to jest petycja zamieszczona by osoby które zgadzają się mogły się podpisać i wyrazić swój sprzeciw sytuacji, bo wielu z nich chce ożywienia sytuacji na serwerze. Dlatego bo jest to ciekawa piaskownica która ma swój potencjał, lecz kilku podwórkowych łobuzów wpada i skutecznie nisczy rozgrywkę gracza, psując wszelkie zalążki tworzenia struktur do gry bez pvp i utrzymaniu porządku.

Co do wypowiedzi ugiego, może to dla Ciebie trudne, lecz dziwi mnie to że osoba uważająca się za znawce gry nie wie że jest coś takiego jak współdzielenie doświadczenia, a w połączeniu tego z byciem w gildii umożliwia pomoc wyżej lvl tanków poza party bez wbijania white skulla.

Co do zasad gildii to wszyscy gracze z topki, oraz liderzy gildii byli uświadomieni w zamierzeniach tego klanu, że jest to grupa gracy grających nopvp, rozwiązująca swoje spory wewnątrz gildyjnie, a przejawy agresji do graczy spoza gildii kończyć się będą wydaleniem. Dodawałem też każdemu liderowi informacje że przejawy agresji wobec gildii ze strony ich graczy kończyć się będą zakończeniem pomocy w łączeniu i tworzeniu run, odsprzedaży itemów potrzebnych do misji itp. do czasu wyjaśnienia sprawy.

Gracze z gildii PSH która niejednokrotnie udowadniają że maja problemy z czytaniem ze zrozumieniem odnieśli mylne wrażenie że im grożę, a jedynie by nie pozostać gołosłownym uskuteczniłem ta procedure działania po akcji na hydrach, co miało też miejsce przy kilku wcześniejszych przejawach agresji w stronę kupców. Prowadza teraz dezinformacje do graczy gildii pisząc różne oszczerstwa i wybijając graczy, a niedługo pewnie ujawnia wycinki rozmów, które wyrwane z kontekstu mogły by być odebrane opacznie.

P.S.
Niektórym osoba w grze puszczają do tego stopnia nerwy że wypytują o adresy osób w świecie rzeczywistym, dodając przy tym groźby karalne. Liczę że to tylko chwilowe puszenie nerwów, a nie dojdzie do kolejnej akcji jak ta historyjka z krzesłem, czego niestety czasem po opozycji mogę się obawiać. Pozdrawiam, Ruda.

p.s.2
Szczególnie obawiam się ugiego po tym jak wypłynęło zdjęcie suchoklatesa(wybacz to było silniejsze ode mnie) .
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 03:00   #23
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

Pytania o adresy?
Aż mi się przypomniał Fardon i jego 'dawaj adres gościu" :D

Bawta się w petycje, ale szkoda waszego czasu.

Wypowiadam wojnę każdemu podpisanemu pod petycją.
Pozdrawiam, mistrz wojny Legkan.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 03:18   #24
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Proszę zatem osoby obawiające się prześladowań o zakładanie nowych kont by się podpisać.

Pozrawiam, Pacyfista Ruda.


Cytat:
zdradzę Ci sektret
OBECNA administracja NIGDY nie była zwolennikiem NonPvp. Wręcz przeciwnie, na poziomie gracza ZAWSZE wypowiadała się krytycznie na temat blokady walki.
Twoja petycja nie ma sensu, bo administracja zdaje sobie sprawę, że 10x tyle graczy ile Ty podpisów zbierzesz, podpisałoby kontr petycje. Zanim użyjesz agumentu "ale nie grają to ich głos się nie liczy" - nie grają, bo się zawiedli na błędnych decyzjach, co nie zmienia faktu, że 3/4 chętnie by wróciło do gry gdyby tylko było gdzie.
widze ze lubisz trollowac i pisząc tam gdzie prosza by nie pisać. Nie jestem za nopvp, lecz tym by dac grac nowym. Nie wkurzam się o to że padłem co mi wmawiacie bo to była moja głupota i na takich błedach jako nowy gracz się uczę, lecz o to że gracz z 200+ lvl wbija i ubija nowych graczy którym pokazujemy pierwszy raz nowe tereny, o to że szerza klamstwa, o to że luruja nowym potwory celowo by pozbierać plecaki czy też o to że rozbijaja grupe osób która pomaga nowym by dalej mieć monopol na "nowych" i majacych pretensje o pokazywanie tajników gry nowym. Wykorzystują to że loguja się tu od początku serwera i maja znaczaca prewage po to by teraz grajac na innym, gdzie werbuja ludzi z tej gry tu logować tylko po to by niszczyć tych którzy się do nich zbliżaja lvl, sami tu czesto nie uczestniczac w rozgrywce. Proszę zatem o nie wyciagania moich słów z kontekstu by zarzucać mi słowa i poczynania które sa nieprawdzie, to typowe dla "toxycznych" którymi podobno nie sa uwcześni gracze w porównaniu do poprzednich, a do cego niebezpiecznie się zbliżaja. Dlatego jeszcze raz apeluje o pokój i opamietanie dla tych którzy nigdy im nie zagrożą realnie.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 03:21   #25
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Jeszcze raz proszę o usunięcie postów osób które spamuja w petycji oraz moich gdzie nawołuje do nie spamowania w tym temacie.
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 03:40   #26
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

a ja jeszcze raz Ci powtarzam, że Hertagon nigdy nie miał problemu z Naszą toksycznością.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 04:00   #27
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie

Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr.

Nie wina moja że kiedyś mieliście większy szacunek do graczy neutralnych ^^
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 04:03   #28
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

raczej: nie nasza wina, że nie masz na tyle jaj i umiejętności przywódczych, by jak Catthon i West rządzić serwerem z poziomu neutrala, wodząc za nos strony walczące.
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 04:19   #29
Medalikarz
 
Avatar Medalikarz
 
Zarejestrowany: Wrz 2018
Postów: 249
Domyślnie



Wtedy startowaliście wspólnie i mieliście mniejszy rozrzut lvl. Teraz łatwo mówić z 200 poziomowa przewaga, kiedy żadnych przejawów agresji nie było z naszej strony, podeślij adres wyśle żel, bo łatwo kozaczyć majac przewage lvl i polujac na rycerza nekromante oraz 60 lvl bez powodu ^^.

Z reszta podczas wojny inaczej wygląda sytuacja, a inaczej podczas hegemoni jednej gildii na serwerze. Obawiam się że moja postać ma więcej jaj niż Ty ^^ i osobiście wiedzac że nekro alchem dualem w pvp nic wam nie zrobie, jednak najłatwiej robić podśmiechujki i "patostrimki" z pekowania nowych oraz tych co im pokazuja serwer ^^ Jest pewna gildia ktora maz wami szanse na uczciwa rywalizacje, ale za male kochones wiec wyzywacie sie na nowych ^^
__________________
"Układ który tu panuje, niedorzeczny i spaczony,
może czasem inspiruje, jednak musi być zgładzony."

Ostatnio edytowane przez Medalikarz ; 05-02-19 o 04:26
Medalikarz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-02-19, 04:24   #30
kompromis
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 69
Domyślnie

straszny ten mój 70 zwiadowca po transferach pvp-nonpvp-cpvp.
spotkajmy się w kawiarni, weź żel dla poślizgu :)
kompromis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin