Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-07-14, 21:53   #11
naabster999
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 12
Domyślnie

"Gdyby arogancja pewnych osób pozwoliłaby nie wchodzenie mi w drogę, sprawy potoczyłyby się o wiele lepiej", to jakas aluzja do mojej osoby??? Bo jesli tak to powinny byc moje slowa, pytaj zreszta pana na M co o tym sadzi. Koniec tematu bo wszyscy sie wyzalaja a powinnysmy expic.
naabster999 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 21:56   #12
didekman1
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Gildia jest hunted, pozdrawiam Szakalakabum.

A tutaj macie link do screena ktory napisal Adam do administracji, w ktorym sprzedaje swoich kolegow... http://images64.fotosik.pl/1120/831c8665efa302f7.png
didekman1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 22:06   #13
naabster999
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 12
Domyślnie

Dobra spokoj Pany, znamy sie juz troche po co te spiny przeciez i tak wiadomo ze wygramy haha ;D
naabster999 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 22:31   #14
didekman1
 
Zarejestrowany: Lut 2012
Postów: 4
Domyślnie

Mustafa slonko, nie zlosc sie tak, ja nie mam czasu na robienie nowej postaci i bede gral szakalem, mysle ze pozwolisz mi expic co? ; )
didekman1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-07-14, 23:13   #15
Szkielko
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

Mustafa co jak co ale to zmuszasz mnie aby wam znowu spuścić lanie :D I tak będę robić swoje i mieć na tą waszą opinie wyj ba ne grubo :D Nie z takimi się wojowało i się serwer zdobywało :D Cóż dodać mogę, uważajcie bo pociągnę was, że rozłożę was na deski i zaczniecie grać w kreski :D
Szkielko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-14, 00:23   #16
naabster999
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 12
Domyślnie

Trzeba expic~!!! kto expi wygrywa!!!
naabster999 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-14, 09:51   #17
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
Szakal


Wiesz że jeszcze ci talarki na manasy rzucę:*


Szyba

W swojej karierze, niedługiej fakt, przeszedłem już takich jak ty z pińset miliardów. Do dzisiaj logują i każdy z nich za każdym razem pisze do mnie "pamiętaj że jesteśmy i zawsze będziemy", po tych słowach spierdalają na LOLa i miesiąc ich nima. Ja to traktuje jako taką motywację typu "mustafa exp bo nadchodzimy". Prawda taka że drugie 200ście w drodze, a was jak nie było tak nie ma, więc nie pierdol mi tutaj, tylko weź się do roboty i zacznij grać. Bo takimi tekstami ty sobie możesz podbić forum, a nie serwer.
huahuahua mustafa wojownik aż srać mi sięę zachciało jak to czytam, a z tym 200 lvl idz się schowaj pod łóżko!!!!!!
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-07-14, 11:55   #18
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Mustafa Al Andri altaroński kosmita!!! Chcesz zaczerpnąć odrobinę marsjanizmu wbij na Altaron, pogadaj z nim wrażenia nie zapomniane!!!
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-14, 16:23   #19
Szkielko
 
Zarejestrowany: Cze 2014
Postów: 13
Domyślnie

No to mamy podział na złych i tych dobrych więc strzeż się Adam :D Bo teraz nadciąga aby spuścić ci wpierdol :D Będziesz cierpiał

Ostatnio edytowane przez Szkielko ; 15-07-14 o 18:33
Szkielko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 15-07-14, 18:06   #20
naabster999
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 12
Domyślnie

Nie ma podziału jest Adam i jego wielkie ego. Teraz przynajmniej rozumiem Casuala, miał racje trzeba było cie wywalić wcześniej zaraz po tym jak go z ts wyjebales, a ja cie psie bronilem. Po raz drugi probujesz sie wykpic i zwalasz wine na innych, gdyby nie ty i twoje mieszanie nikt nie bylby bity teraz. W sumie jak Tisaja sciaga na twojego ts'a exoritow to niech i gwandera wezmie bedziecie mogli sobie rece podac i wymienic sie numerami ^:^
Cale Coll ma brechte z ciebie i twojego tematu
naabster999 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin