Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-05-11, 15:40   #71
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Dla mnie jedynym argumentem przeciw są spoilery które napewno powstaną.
Zalet kilka z których ważniejsze to:
Mniejszy tłok na spotach
Mniej narzekań
Mniej debilnych pomysłów typu zmiana statusu z pvp na none pvp.
Osobiście jestem za, jednak w żadnym wypadku nie będę na nim grał.
Uważam również, że powinno powstać dodatkowe podforum dla tego serwera.
Okocim jest nieaktywny  
Stare 07-05-11, 16:08   #72
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up w końcu ktoś coś zrozumiał i mówi z sensem. Widzicie? Mówi ze nie będzie grał na npvp aka optional pvp ale widzi plusy jego powstania. Nie płacze że chcemy zabrać pvp i inne głupoty. Brawo :)

@down przyjacielu mam na myśli sens słów ludzi którzy nie zamierzają grać na servie npvp :) Chętnych jest sporo jak widać po zainteresowaniu tematem. Poza tym pytałem ludzi i jest bardzo dużo chętnych xD Nawet sie nie spodziewałem że będzie aż tylu :P
__________________
Dętka na kickach mhm.

Ostatnio edytowane przez Sosna ; 07-05-11 o 17:01
Sosna jest nieaktywny  
Stare 07-05-11, 16:20   #73
Gherrr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Wiele było takich postów "z sensem" a ty chyba zrozumiałeś że serwer npvp były w tym przypadku pomyłką - póki co trzeba ściągnąć graczy na ten serwer
Gherrr jest nieaktywny  
Stare 07-05-11, 22:24   #74
Ugaki
 
Avatar Ugaki
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Wrexham
Postów: 5
Domyślnie

Cytat:
Napisał Okocim Zobacz post
Dla mnie jedynym argumentem przeciw są spoilery które napewno powstaną.
a co to ma do nowego servera?, moim zdaniem powinno się wprowadzić zakaz pytań o fabule gry oraz tworzenia spoilerów na forum, takie tematy na forum by były od razu kasowane a autorzy by dostawali warmy->bany. Wystarczy wpisać adnotacje o tym do regulaminu.


ogólnie ja z bratem raczej będziemy czekać na npvp(jeśli powstanie).
a co do ludzi to według mnie przybywają i będą przybywać jeśli zostanie tak jak jest (miedzy innymi; brak statystyk ani spoilerów)
Ugaki jest nieaktywny  
Stare 07-05-11, 23:19   #75
Flash
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Oczywiście, że na TAK z tego powodu co all wyżej i dlatego że za dużo się traci po deadzie, a o niego dużo łatwiej na pvp.
To kiedy start ;>?
Flash jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 08:14   #76
Tomek119
 
Avatar Tomek119
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 17
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Tomek119
Domyślnie

Według mnie nie ma sensu robienie nowego servera.. jeszcze tu nie widziałem 50 lvla a już jakieś nowości ? wszystko zależy od MG, jeśli zechcą to zrobią pvp za zgodą obu stron, albo areny do pvp bądź całkowicie wykluczą pvp :) Moim zdaniem tworzenie nowego servera nie ma sensu :D tutaj liczy się bardziej praca zespołowa, jeśli masz kumpli do expa, skillowania to nic Ci nie grozi ze strony pk :<

Może mój post nie dotyczy podpisywania się pod petycją..ale chciałem wam pare rzeczy uświadomić ;D Wybaczcie :<
Tomek119 jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 11:37   #77
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie

@up zawsze jest zagrożenie :D myślisz ze pk solo chodzą tylko? :P a 50+ już są jak coś hehe
__________________
Dętka na kickach mhm.
Sosna jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 12:14   #78
meneca
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Poznań
Postów: 3
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do meneca
Domyślnie

jestem na Za
Gram dla przyjemnośći i w wolnym czasie, nie interesują mnie wojny czy wbijanie jak najszybciej lvla, tylko klimat RPG, z noobami jakoś też sobie spokojnie radzę, więc nie rozumie płaczu, że nie można spokojnie expić, jeśli się decydujemy na ten typ serwera to też przy okazji na wolniejszy exp. Reszta to kwestia doświadczenia w grze.
Wybór powinien należeć do graczy która wersja gry bardziej odpowiada.
meneca jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 20:20   #79
szapur
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Oczywiście że jestem za, podpisuję się obiema rękami i nogami.

1) Każdy chyba na tyle zna różnicę między pvp i nonpvp że wybierze co woli... Czy to naprawdę tak niektórym ciężko zrozumieć ???
2) Co do powstawania spoilerów, to chyba tylko skończony idiota powie że spoilery będą pisać ludzie z nonpvp, a z pvp nigdy nawet do tego nie zajrzą.
3) Gra dopiero zaczyna swoją karierę a już ma sporo graczy, myślicie że to już wszyscy i nikt więcej tu się nie zaloguje ? Wyobraź sobie że tibia ma 1 serwer, ilu z was by tam pograło, jak nie byłoby nawet gdzie stać? Altaron będzie musiał mieć więcej serwerów, czy tego chcą dzieci pvp czy nie. Oby jak najszybciej i w każdej kategorii, tak pvp jak i non.
szapur jest nieaktywny  
Stare 08-05-11, 20:51   #80
Okocim
 
Zarejestrowany: Lut 2011
Postów: 3
Domyślnie

Gdy powstanie serwer nonpvp spoilery będą pojawiać się dużo szybciej, gdyż gra na takim serwerze jest łatwiejsza.
To jest moje zdanie a jeśli nawet kolega szapur stwierdzi, że jestem skończonym idiotą moje zdanie nie ulegnie zmianie.
Okocim jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin