Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-03-13, 18:14   #1
Psimgoth
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 132
Domyślnie PVP Hardcore (Enforced)

Witam serdecznie wszystkich Altarończyków.

Założyłem ten temat z myślą o powstaniu serwera hardcore pvp, który jest nam chyba wszystkim dobrze znany. Pewnie zaraz ktoś powie idź z non-pvp na pvp bo tam każdy praktycznie ma rs i bez przerwy jest pk. Może powiem tak, Polacy w tibii czy altaronie to agresywny naród, wydaje mi się że gdyby SG wprowadził 3 serwer e-pvp, to przestępczość na zwykłym pvp, zdecydowanie by zmalała. Oczywiście Hardcore wiąże się z wielkim wyzwaniem. Na e-pvp grali by zdecydowanie "doświadczeni" i "umiejętni" gracze radzenia sobie na tym świecie ( nie było by tyle noobów ). Jest to moja tylko teoria, oczywiście ilość fragów i morderstw na tym świecie byłaby nie ograniczona no i z wyłączeniem "czaszki".

Dla mnie ten serwer ostudził by zapał zabijania graczy na zwykłym pvp, a gracze co lubią pk przenieśli by się na e-pvp. No bo taka prawda, teraz gdzie idzie się na expowisko, to praktycznie zgon, bo każdy musi się wyżyć... Ja się nie użalam, przyznam się sam zabijam low lvl ale za chwile przychodzi wysoko levelowy gracz z 60 lvl i zabija mnie na pare hitów.
Ogólnie na pvp nie mogę się rozwinąć bo jak widzę kogoś moim 16 rycerzem jakiegoś 14 maga to nie mogę się powstrzymać... Na tym e-pvp można byłoby zmniejszyć exp z potworów żeby ciężej można było lvl nabić.

Oczywiście na E-pvp funkcja aoli czy blessów była by wyłączona.
Jak hardcore to HARDCORE, a co... Polacy to agresywny naród.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 07:22
Psimgoth jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 18:40   #2
Mastach
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 193
Domyślnie

Naprawdę skonczcie juz z tymi serwerami.. Co chwile byście otwierali nowy serwer co jest NA PRAWDE bez sensu. Jedyny taki fajny pomysł to hardcore rpg, bo to na serio mogłoby przyciągnąć wiele osób, które chciałyby iść zabić 1 smoka w 5. To było tak nawiasem.

Nawiązując do tematu to juz po stworzeniu n-pvp podzieliło to 2 serwery.. Bo grało załóżmy 60 osób na pvp a potem po 15- 20 na pvp i npvp a nie do tego powinni zmierzać. Pamiętam te czasy gdy padały rekordy graczy. Na serio dużo lepiej by się grało widząc pelno osób w dp a szczególnie gdyby w godzinach szczytu grało nawet te 100 osob
Mastach jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 20:43   #3
Smile1
 
Avatar Smile1
 
Zarejestrowany: Lis 2011
Postów: 154
Domyślnie

o 5 kiedys byla kolejka do logowania, wiec nie wiem o czym Ty mowisz. W godzinach szczytu to gra 300 ludzi na obu serverach.
Smile1 jest nieaktywny  
Stare 04-03-13, 21:02   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

:shamash
300 osób. Podziel to przez 3 a i tak nie wiem, czy trafisz.
Catthon jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:27   #5
eloelo320
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 65
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do eloelo320
Domyślnie

Po co robić kolejny serwer jak tu nie ma żadnego systemu wojen, zero balansu czy co niektóre profesje są nie przydatne np. wojownik.
eloelo320 jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:34   #6
Dragonfly
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 0
Domyślnie

Wbrew powyższym podpisuje się obiema rękami i obiema nogami pod tą propozycją!!!!!!!!!!
Altaron wieje nudą ! Jeśli chodzi o pvp enforced , ja nie zbyt lubie zabijać ale za to uwielbiam się bawić w "cichociemnego"XD na pvp enfo byłaby taka mozliwość.
Skoro zrobiliście non-pvp dla noobków to zróbcie też pvp-enfo dla hardkorowców:)
Dragonfly jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:38   #7
grubylolo
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 60
Domyślnie

Nie ma sensu moim zdaniem, będzie tak jak na pvp, wpadnie "exorit" z wampirkami, wbiją 100+ i reszta sobie nie pogra .. :)
grubylolo jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:40   #8
Dragonfly
 
Zarejestrowany: Lut 2013
Postów: 0
Domyślnie

możliwe że tak będzie i pewnie tak będzie ale pvp-enfo zawsze ( dla mnie ) w tibi to był najlepszy typ serwów. Zresztą nie ma znaczenia , żadna gildia nie rządzi na zawsze czy to na pvp czy to na enfo.
Dragonfly jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:42   #9
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dragonfly Zobacz post
Skoro zrobiliście non-pvp dla noobków to zróbcie też pvp-enfo dla hardkorowców:)
Od kiedy to ocenia się ludzi po tym na jakim serwerze grają ? Po za tym zalecam sprawdzenie znaczenia słowa noob.
Jeśli chcesz pvp-enfo to zwołaj tyle ludzi żeby nie pomieściło ani n-pvp ani pvp, bo otwieranie kolejnego serwa dla 30 osób mija się teraz z celem.

Jeśli chodzi o sam samo powstanie serwera, to również jestem na tak. Niech Altaron się rozwija! Lecz tak jak napisałem, jak nie ma graczy to po co robić nowy ? Przybędzie playerów to wtedy można nad tym myśleć.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 05-03-13, 15:43   #10
wyro
 
Zarejestrowany: Paz 2012
Postów: 38
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dragonfly Zobacz post
Skoro zrobiliście non-pvp dla noobków to zróbcie też pvp-enfo dla hardkorowców:)
Wiesz, sporo osób odchodzi z pvp bo podobno tam jest dużo noobków, i przechodzą własnie na non-pvp :P

Co do pvp-enfo sprawa spoko, ale nie wiem na co liczycie, i tak nic z tego nie wyjdzie. Myślę, że rozsądniejszym pomysłem niż trzeci serwer byłoby połączenie dwóch serwerów i zrobienie opcji pvp czy też pvp-enfo od np. 50 lvla lub też strefy pvp i non-pvp na całej mapie :P.. co jak wiadomo też się nie stanie, ponieważ miałoby to sens gdyby serwer zaczynał od zera.
wyro jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin