Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 16:12   #1
Sosna
 
Avatar Sosna
 
Zarejestrowany: Sty 2011
Skąd: Braniewo
Postów: 109
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Sosna Wyślij wiadomość poprzez Skype? do Sosna
Domyślnie Petycja o nowy server (npvp)

witam. Jak zapewne zauważyliście coraz więcej pojawia sie odzewów z zaczepieniem o system walki. Dlatego postanowiłem założyć temat z petycją o stworzenie servera dodatkowego o charakterze optional pvp aka non pvp :P CHĘTNI NIECH SIĘ TU PO PROSTU WPISUJĄ. Klimat rpg łamie się pod uciskiem pk. Coraz więcej ludzi odchodzi bo ktoś się uweźmie silniejszy i akcje typu Pay or die etc. Nowy server niesie same korzyści. Mniejsze przeludnienie spotów itd. Nie będę się bardziej rozpisywał bo wiadomo ock. Pozdrawiam \m/

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 22:24
Sosna jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 16:39   #2
cado
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 6
Domyślnie

Podpisuję się pod petycją. A, i proszę miłośników PVP o nie komentowanie tej petycji, od komentarzy i dyskusji na temat walki jest inny temat.
cado jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 16:40   #3
_KuRa_
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 3
Domyślnie

W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)
_KuRa_ jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 16:46   #4
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Cytat:
Napisał _KuRa_ Zobacz post
W RPG nie może brakować także tego pvp, dlatego wolał bym aby fragi zostały zmniejszone do 2/4/8 (około) bądz wprowadzenie guild pvp lub systemu ochrony do "x-lvl'a" (lub pilnowania porządku przez MG w stosunku do pvp oraz screenów graczy z blokowań ich)
Ile razy mam mówić, że screeny odpadają? Poza tym, to jest petycja o serv pvp, dyskusje o pvp są w innym temacie.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 16:47   #5
swiruch
 
Avatar swiruch
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Okolice Bydgoszczy
Postów: 13
Domyślnie

Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!
__________________
Boks to technika trudna do opanowania!
Ciosów wymiana lewa prawa zmiana!
swiruch jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 19:44   #6
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał swiruch Zobacz post
Jaj sobie nie róbcie.
1.To jest gra RPG kto lepszy rządzi.
2.Będziecie sobie bezkarnie wchodzić na respy każdego z graczy z myślą że nic mi nie może zrobić bo non-pvp.
3.Wbijecie 100+ i wtedy będzie płacz i lament że nie ma pvp a co gorsza będziecie pisać petycje o zniesienie non-pvp bo się wyexpiliście. Precz!
I tu się zgadzam. Każdy wie, że fajnie jest dopóki mogą expić sami i wbijać lvl a później jest płacz bo nie mogą nic zrobić jak 30lvl na expa im wchodzi.
A poza tym non-pvp servery to jak każdy wie servery botów :\ bo co to za przyjemność tylko expić i expić?
Gientus jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 19:47   #7
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Boty są wszędzie więc nie chrzań, dla mnie jest przyjemnością tylko expić i wielu graczy myśli podobnie chcą expić spokojnie itp zresztą serwer non-pvp podobno powstanie na pewno , ale pewnie za bardzo długi czas, mogli by go dodać.
Pewnie nic mi nie zostanie, jak pierwszy ruszy EK <serw to tam bede grał, no cóż ale dalej mam nadzieję już od długiego czasu że serwer powstanie a tu nic cisza........
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 19:53   #8
samosiejka
 
Avatar samosiejka
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 6
Domyślnie

zgadzam sie z Ghall3 w 100%
__________________
Chcecie zmniejszyć przestępczość o połowe?
Zalegalizujcie hodowle domowe: D
samosiejka jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 19:59   #9
Reyane
 
Avatar Reyane
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 16
Domyślnie

Ja osobiście preferuję nonpvp i nie mogę się go doczekać gdyż Altaron zaskoczył mnie swoim świetnym klimatem. Na npvp w RL Tibii gram już około 6 lat i jakoś mi się to nie znudziło i przez te 6 lat grania mam 100 sorcerera, tak 6 lat wbijałam 100 lvl, ale to pewnie dlatego, że mi nie chodziło o expienie i lvl a o to aby świetnie się bawić z przyjaciółmi nie koniecznie w pvp, odkrywanie nowych terenów i sama z przyjaciółmi jeszcze czujemy ten lekki klimacik RPG w Tibii bo tylko gracze go niszczą, a my się tym nie przejmujemy i co chwila odkrywamy coś nowego. Tak więc życie na npvp to nie tylko expienie i wtścigi szczurów (jak dla mnie).
Reyane jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 20:02   #10
Gientus
 
Avatar Gientus
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Poznań
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Boty są wszędzie więc nie chrzań, dla mnie jest przyjemnością tylko expić i wielu graczy myśli podobnie chcą expić spokojnie itp zresztą serwer non-pvp podobno powstanie na pewno , ale pewnie za bardzo długi czas, mogli by go dodać.
Pewnie nic mi nie zostanie, jak pierwszy ruszy EK <serw to tam bede grał, no cóż ale dalej mam nadzieję już od długiego czasu że serwer powstanie a tu nic cisza........

Ja jakoś nie miałem problemów z huntami czy podobnymi sprawami. Na exp też mi nikt nie wbijał gdyż zawsze zostawiam list itd. Na pvp też możesz spokojnie expić. Początki są zawsze trudne choć jak się umiesz zachować i dobrze grać to nie masz problemów. Ja podczas gry padłem tylko raz podczas skilowania ponieważ bawiłem się z kumplem w combo hity. Jakoś nie narzekam na to że padam ( gdyż tak się nie dzieje, bo umiem grać i padałem tylko przy szukaniu expowisk lub lagach ) i nie płacze by powstał server non-pvp. Nie wiem z czym ludzie mają problemy. A wojny i pk na serverze to tylko urozmaicenie takie same jak misje. Czemu nie możesz grać niby na serverze pvp? Mając 3lvl mówisz o przyjemności expienia a nawet jej nie doznałeś.:\
Gientus jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin